- Šifra6973172948019
- BrandsHISENSE
- BojaCrna
- WiFiDa
- Odnos stranica16:9
- RAM memorija2 GB
- Težina24.7 kg
- Širina99.7 cm
- Visina15 cm
- Dužina164.9 cm
- TipDigital Signage Display
- Režim rada16/7
- Veličina ekrana65 inča
- Rezolucija3.840 x 2.160
- Tip ekranaADS LED
- Tip panelaADS
- Pozadinsko osvetljenjeDirect LED
- Nativni kontrast1.200:1
- Osvetljenje350 nita
- Odziv8ms
- Uglovi gledanja178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
- Vertikalno osvežavanje60Hz
- Paleta boja1.07 milijardi boja
- OstaloHaze 25%, 10 bits (8 bits + FRC), 85% NTSC
- Operativni sistemAndroid 9
- Programi / Ekskluzivne aplikacije / ServisiVisionInfo (opciono)
- Unutrašnja memorija16GB
- Bluetooth5.1
- Žična mreža (LAN)Da
- HDMI priključci3x HDMI 2.0 In
- USB priključci2x USB 2.0 (Tip A)
- Audio izlaz3.5mm
- Ostali priključci / SlotoviRJ-45, 1x RS-232 in
- ZvučniciUgrađeni
- Snaga zvučnika2 x 10W
- Dodatne mogućnostiMogućnost montiranja i vertikalno i horizontalno
- Montiranje na zidVESA 400mm x 400mm
- Masa17.3kg
- Reklamacioni period36 meseci
| Tip: | Digital Signage Display |
| Režim rada: | 16/7 |
| Veličina ekrana: | 65 inča |
| Rezolucija: | 3.840 x 2.160 |
| Tip ekrana: | ADS LED |
| Tip panela: | ADS |
| Pozadinsko osvetljenje: | Direct LED |
| Odnos stranica: | 16:9 |
| Nativni kontrast: | 1.200:1 |
| Osvetljenje: | 350 nita |
| Odziv: | 8ms |
| Uglovi gledanja: | 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni |
| Vertikalno osvežavanje: | 60Hz |
| Paleta boja: | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo: | 10 bits (8 bits + FRC),85% NTSC,Haze 25% |
| Operativni sistem: | Android 9 |
| Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi: | VisionInfo (opciono) |
| RAM memorija: | 2GB |
| Unutrašnja memorija: | 16GB |
| Wi-Fi: | Da |
| Bluetooth: | 5.1 |
| Žična mreža (LAN): | Da |
| HDMI priključci: | 3x HDMI 2.0 In |
| USB priključci: | 2x USB 2.0 (Tip A) |
| Audio izlaz: | 3.5mm |
| Ostali priključci / Slotovi: | 1x RS-232 in,RJ-45 |
| Zvučnici: | Ugrađeni |
| Snaga zvučnika: | 2 x 10W |
| Dodatne mogućnosti: | Mogućnost montiranja i vertikalno i horizontalno |
| Montiranje na zid: | VESA 400mm x 400mm |
| Masa: | 17.3kg |
| Boja: | Crna |
| Reklamacioni period: | 36 meseci |
ProizvođačHISENSE
UvoznikPrecizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
Garancija24 meseca
Marko P. ★★★★★15. mart 2026
Odličan TV, slika neverovatna. Neo QLED tehnologija je impresivna.
Ana S. ★★★★★2. feb 2026
Veoma zadovoljna. Jedina zamerka — komplikovan daljinski.



















