Отвара се у новој картици
Besplatna dostava za porudžbine preko 5.000 RSD

Pretraga

NOVO

Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14

13.987,26 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom

12.894,71 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor

32.144,81 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor

101.465,55 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

132.599,59 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
Alteo›
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Bela tehnika
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14
13.987,26 RSD
Dodaj u korpu
BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom
12.894,71 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor
32.144,81 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor
101.465,55 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
132.599,59 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
★★★★★★(47 recenzija)

Šifra: 6973172948019

HISENSE 65 inča 65DP30FE 4K UHD 350 nita Digital Signage Display – 16/7 Operation

142.790,32 RSD
Nema na stanju
Besplatna dostava — Isporuka za 1-3 radna dana
Povraćaj u roku od 14 dana
Sigurna kupovina
Garancija 2 god.
Brza dostava

  • Šifra6973172948019
  • BrandsHISENSE
  • BojaCrna
  • WiFiDa
  • Odnos stranica16:9
  • RAM memorija2 GB
  • Težina24.7 kg
  • Širina99.7 cm
  • Visina15 cm
  • Dužina164.9 cm
  • TipDigital Signage Display
  • Režim rada16/7
  • Veličina ekrana65 inča
  • Rezolucija3.840 x 2.160
  • Tip ekranaADS LED
  • Tip panelaADS
  • Pozadinsko osvetljenjeDirect LED
  • Nativni kontrast1.200:1
  • Osvetljenje350 nita
  • Odziv8ms
  • Uglovi gledanja178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
  • Vertikalno osvežavanje60Hz
  • Paleta boja1.07 milijardi boja
  • OstaloHaze 25%, 10 bits (8 bits + FRC), 85% NTSC
  • Operativni sistemAndroid 9
  • Programi / Ekskluzivne aplikacije / ServisiVisionInfo (opciono)
  • Unutrašnja memorija16GB
  • Bluetooth5.1
  • Žična mreža (LAN)Da
  • HDMI priključci3x HDMI 2.0 In
  • USB priključci2x USB 2.0 (Tip A)
  • Audio izlaz3.5mm
  • Ostali priključci / SlotoviRJ-45, 1x RS-232 in
  • ZvučniciUgrađeni
  • Snaga zvučnika2 x 10W
  • Dodatne mogućnostiMogućnost montiranja i vertikalno i horizontalno
  • Montiranje na zidVESA 400mm x 400mm
  • Masa17.3kg
  • Reklamacioni period36 meseci

Tip: Digital Signage Display
Režim rada: 16/7
Veličina ekrana: 65 inča
Rezolucija: 3.840 x 2.160
Tip ekrana: ADS LED
Tip panela: ADS
Pozadinsko osvetljenje: Direct LED
Odnos stranica: 16:9
Nativni kontrast: 1.200:1
Osvetljenje: 350 nita
Odziv: 8ms
Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni
Vertikalno osvežavanje: 60Hz
Paleta boja: 1.07 milijardi boja
Ostalo: 10 bits (8 bits + FRC),85% NTSC,Haze 25%
Operativni sistem: Android 9
Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi: VisionInfo (opciono)
RAM memorija: 2GB
Unutrašnja memorija: 16GB
Wi-Fi: Da
Bluetooth: 5.1
Žična mreža (LAN): Da
HDMI priključci: 3x HDMI 2.0 In
USB priključci: 2x USB 2.0 (Tip A)
Audio izlaz: 3.5mm
Ostali priključci / Slotovi: 1x RS-232 in,RJ-45
Zvučnici: Ugrađeni
Snaga zvučnika: 2 x 10W
Dodatne mogućnosti: Mogućnost montiranja i vertikalno i horizontalno
Montiranje na zid: VESA 400mm x 400mm
Masa: 17.3kg
Boja: Crna
Reklamacioni period: 36 meseci

ProizvođačHISENSE
UvoznikPrecizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
Garancija24 meseca
Marko P. ★★★★★15. mart 2026

Odličan TV, slika neverovatna. Neo QLED tehnologija je impresivna.

Ana S. ★★★★★2. feb 2026

Veoma zadovoljna. Jedina zamerka — komplikovan daljinski.

Slični proizvodi

HISENSE 65 inča 65GM50D 4K UHD 500 nita Digital Signage Display – 18/7 Operation
178.488,98 RSD
UŠTEDA   2.784,59 RSD
AKCIJA
BENQ 65 inča RE6504 4K UHD IPS LED 450 nita Interactive Display
Оригинална цена је била: 181.193,59 RSD.Тренутна цена је: 178.409,00 RSD.
BENQ 86 inča RE8604 4K UHD IPS LED 450 nita Interactive Display
346.419,93 RSD
HISENSE 100 inča 100DM66E 4K UHD 500 nita Digital Signage Display – 24/7 Operation
713.989,90 RSD
Video wall controller 2×2 KT-VW202 za sliku u 4ekrana
16.530,02 RSD
HISENSE 55 inča 55VW25E LCD Video Wall Display
224.389,46 RSD
UŠTEDA   5.857,02 RSD
AKCIJA
BENQ 86 inča RE8604 4K UHD IPS LED 450 nita Interactive Display
Оригинална цена је била: 345.858,02 RSD.Тренутна цена је: 340.001,00 RSD.
HISENSE 50 inča 50GM50D 4K UHD 500 nita Digital Signage Display – 18/7 Operation
131.239,98 RSD