Отвара се у новој картици
Besplatna dostava za porudžbine preko 5.000 RSD

Pretraga

NOVO

Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14

13.987,26 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom

12.894,71 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor

32.144,81 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor

101.465,55 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

132.599,59 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
Alteo›
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Bela tehnika
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14
13.987,26 RSD
Dodaj u korpu
BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom
12.894,71 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor
32.144,81 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor
101.465,55 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
132.599,59 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
★★★★★★(47 recenzija)

Šifra: 6973172948019

HISENSE 65 inča 65DP30FE 4K UHD 350 nita Digital Signage Display – 16/7 Operation

142.790,32 RSD
Nema na stanju
Besplatna dostava — Isporuka za 1-3 radna dana
Povraćaj u roku od 14 dana
Sigurna kupovina
Garancija 2 god.
Brza dostava

  • Šifra6973172948019
  • BrandsHISENSE
  • BojaCrna
  • WiFiDa
  • Odnos stranica16:9
  • RAM memorija2 GB
  • Težina24.7 kg
  • Širina99.7 cm
  • Visina15 cm
  • Dužina164.9 cm
  • TipDigital Signage Display
  • Režim rada16/7
  • Veličina ekrana65 inča
  • Rezolucija3.840 x 2.160
  • Tip ekranaADS LED
  • Tip panelaADS
  • Pozadinsko osvetljenjeDirect LED
  • Nativni kontrast1.200:1
  • Osvetljenje350 nita
  • Odziv8ms
  • Uglovi gledanja178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
  • Vertikalno osvežavanje60Hz
  • Paleta boja1.07 milijardi boja
  • OstaloHaze 25%, 10 bits (8 bits + FRC), 85% NTSC
  • Operativni sistemAndroid 9
  • Programi / Ekskluzivne aplikacije / ServisiVisionInfo (opciono)
  • Unutrašnja memorija16GB
  • Bluetooth5.1
  • Žična mreža (LAN)Da
  • HDMI priključci3x HDMI 2.0 In
  • USB priključci2x USB 2.0 (Tip A)
  • Audio izlaz3.5mm
  • Ostali priključci / SlotoviRJ-45, 1x RS-232 in
  • ZvučniciUgrađeni
  • Snaga zvučnika2 x 10W
  • Dodatne mogućnostiMogućnost montiranja i vertikalno i horizontalno
  • Montiranje na zidVESA 400mm x 400mm
  • Masa17.3kg
  • Reklamacioni period36 meseci

Tip: Digital Signage Display
Režim rada: 16/7
Veličina ekrana: 65 inča
Rezolucija: 3.840 x 2.160
Tip ekrana: ADS LED
Tip panela: ADS
Pozadinsko osvetljenje: Direct LED
Odnos stranica: 16:9
Nativni kontrast: 1.200:1
Osvetljenje: 350 nita
Odziv: 8ms
Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni
Vertikalno osvežavanje: 60Hz
Paleta boja: 1.07 milijardi boja
Ostalo: 10 bits (8 bits + FRC),85% NTSC,Haze 25%
Operativni sistem: Android 9
Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi: VisionInfo (opciono)
RAM memorija: 2GB
Unutrašnja memorija: 16GB
Wi-Fi: Da
Bluetooth: 5.1
Žična mreža (LAN): Da
HDMI priključci: 3x HDMI 2.0 In
USB priključci: 2x USB 2.0 (Tip A)
Audio izlaz: 3.5mm
Ostali priključci / Slotovi: 1x RS-232 in,RJ-45
Zvučnici: Ugrađeni
Snaga zvučnika: 2 x 10W
Dodatne mogućnosti: Mogućnost montiranja i vertikalno i horizontalno
Montiranje na zid: VESA 400mm x 400mm
Masa: 17.3kg
Boja: Crna
Reklamacioni period: 36 meseci

ProizvođačHISENSE
UvoznikPrecizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
Garancija24 meseca
Marko P. ★★★★★15. mart 2026

Odličan TV, slika neverovatna. Neo QLED tehnologija je impresivna.

Ana S. ★★★★★2. feb 2026

Veoma zadovoljna. Jedina zamerka — komplikovan daljinski.

Slični proizvodi

HISENSE 75 inča 75WE3FE 4K UHD LED 400 nita Interactive Display
326.389,78 RSD
HISENSE 43 inča 43DP30FE 4K UHD 350 nita Digital Signage Display – 16/7 Operation
66.288,95 RSD
HISENSE 86 inča 86WE3FE 4K UHD LED 400 nita Interactive Display
407.990,04 RSD
HISENSE 100 inča 100DM66E 4K UHD 500 nita Digital Signage Display – 24/7 Operation
713.989,90 RSD
HISENSE 46 inča 46VW25E LCD Video Wall Display
188.689,34 RSD
HISENSE 75 inča 75DM66D 4K UHD 500 nita Digital Signage Display – 24/7 Operation
283.489,31 RSD
BENQ 86 inča RM8604 4K UHD IPS LED 450 nita Interactive Display
428.337,18 RSD
DAHUA 75 inča LPH75-MC480-U 4K UHD IPS LED 400 nita Smart interactive whiteboard sa kamerom
319.230,46 RSD