★★★★★★(47 recenzija)
Šifra: 6973172947876
HISENSE 75 inča 75WE3FE 4K UHD LED 400 nita Interactive Display
326.389,78 RSD
Na stanju
Besplatna dostava — Isporuka za 1-3 radna dana
Povraćaj u roku od 14 dana
Sigurna kupovina
Garancija 2 god.
Brza dostava
- Šifra6973172947876
- BrandsHISENSE
- BojaCrna
- WiFiDa
- Težina41.8 kg
- TipSmart Interactive Whiteboard
- Veličina ekrana75 inča
- Rezolucija3.840 x 2.160
- Tip ekranaVA LED
- Tip panelaVA
- Pozadinsko osvetljenjeDirect LED
- TouchscreenIR Multi-touch do 40 tačaka dodira
- Nativni kontrast5.500:1
- Osvetljenje400 nita
- Odziv6.5ms
- Uglovi gledanja178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
- Vertikalno osvežavanje60Hz
- Paleta boja1.07 milijardi boja
- Ostalo72% NTSC color gamut
- Operativni sistemAndroid 14
- Programi / Ekskluzivne aplikacije / ServisiGoogle Play Store
- ProcesorARM Cortex A73 quad core
- Grafički procesorARM Mali G52
- RAM memorija8GB
- Unutrašnja memorija128GB
- Bluetooth5.2
- Žična mreža (LAN)1000Base-T (Gigabit)
- DisplayPort priključci1x DisplayPort 1.2
- HDMI priključci3x HDMI 2.0 In
- VGA D-sub1
- USB priključci2x USB 2.0 (Tip A), 2x USB tip C, 3x USB 3.0 (tipA)
- Audio izlaz3.5mm, 1x S/PDIF
- Audio ulaz3.5mm
- Čitač karticaTF card
- Ostali priključci / SlotoviOPS Slot, 1x RS-232 in
- Montiranje na zidVESA 800mm x 400mm
- Masa41.8kg
- PakovanjeNaponski kabl, Daljinski upravljač, Zidni nosač, 2x Stylus (olovka), Baterije
- Reklamacioni period36 meseci
| Tip | Smart Interactive Whiteboard Ekran |
| Veličina ekrana | 75 inča |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 |
| Tip ekrana | VA LED |
| Tip panela | VA |
| Pozadinsko osvetljenje | Direct LED |
| Touchscreen | IR Multi-touch do 40 tačaka dodira |
| Nativni kontrast | 5.500:1 |
| Osvetljenje | 400 nita |
| Odziv | 6.5ms |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Vertikalno osvežavanje | 60Hz |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | 72% NTSC color gamut |
| Operativni sistem | Android 14 |
| Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi | Google Play Store |
| Procesor | ARM Cortex A73 quad core |
| Grafički procesor | ARM Mali G52 |
| RAM memorija | 8GB |
| Unutrašnja memorija | 128GB |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | 5.2 |
| Žična mreža (LAN) | 1000Base-T (Gigabit) |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.2 |
| HDMI priključci | 3x HDMI 2.0 |
| VGA D-sub | 1 |
| USB priključci | 2x USB 2.0 (Tip A), 2x USB tip C, 3x USB 3.0 (Tip A) |
| Audio izlaz | 1x S/PDIF, 3.5mm |
| Audio ulaz | 3.5mm |
| Čitač kartica | TF card |
| Ostali priključci / Slotovi | 1x RS-232 in, OPS Slot |
| Montiranje na zid | VESA 800mm x 400mm |
| Masa | 41.8kg |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 2x Stylus (olovka), Baterije, Daljinski upravljač, Naponski kabl, Zidni nosač |
| Reklamacioni period | 60 meseci |
ProizvođačHISENSE
UvoznikPrecizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
Garancija24 meseca
Marko P. ★★★★★15. mart 2026
Odličan TV, slika neverovatna. Neo QLED tehnologija je impresivna.
Ana S. ★★★★★2. feb 2026
Veoma zadovoljna. Jedina zamerka — komplikovan daljinski.
Slični proizvodi
UŠTEDA 16.666,11 RSD
AKCIJA 
BENQ 75 inča RE7504 4K UHD IPS LED 450 nita Interactive Display
Оригинална цена је била: 275.192,11 RSD.258.526,00 RSDТренутна цена је: 258.526,00 RSD.

DAHUA 75 inča LPH75-MC480-U 4K UHD IPS LED 400 nita Smart interactive whiteboard sa kamerom
319.230,46 RSD



















