- Šifra6973172948019
- BrandsHISENSE
- BojaCrna
- WiFiDa
- Odnos stranica16:9
- RAM memorija2 GB
- Težina24.7 kg
- Širina99.7 cm
- Visina15 cm
- Dužina164.9 cm
- TipDigital Signage Display
- Režim rada16/7
- Veličina ekrana65 inča
- Rezolucija3.840 x 2.160
- Tip ekranaADS LED
- Tip panelaADS
- Pozadinsko osvetljenjeDirect LED
- Nativni kontrast1.200:1
- Osvetljenje350 nita
- Odziv8ms
- Uglovi gledanja178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
- Vertikalno osvežavanje60Hz
- Paleta boja1.07 milijardi boja
- OstaloHaze 25%, 10 bits (8 bits + FRC), 85% NTSC
- Operativni sistemAndroid 9
- Programi / Ekskluzivne aplikacije / ServisiVisionInfo (opciono)
- Unutrašnja memorija16GB
- Bluetooth5.1
- Žična mreža (LAN)Da
- HDMI priključci3x HDMI 2.0 In
- USB priključci2x USB 2.0 (Tip A)
- Audio izlaz3.5mm
- Ostali priključci / SlotoviRJ-45, 1x RS-232 in
- ZvučniciUgrađeni
- Snaga zvučnika2 x 10W
- Dodatne mogućnostiMogućnost montiranja i vertikalno i horizontalno
- Montiranje na zidVESA 400mm x 400mm
- Masa17.3kg
- Reklamacioni period36 meseci
| Tip: | Digital Signage Display |
| Režim rada: | 16/7 |
| Veličina ekrana: | 65 inča |
| Rezolucija: | 3.840 x 2.160 |
| Tip ekrana: | ADS LED |
| Tip panela: | ADS |
| Pozadinsko osvetljenje: | Direct LED |
| Odnos stranica: | 16:9 |
| Nativni kontrast: | 1.200:1 |
| Osvetljenje: | 350 nita |
| Odziv: | 8ms |
| Uglovi gledanja: | 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni |
| Vertikalno osvežavanje: | 60Hz |
| Paleta boja: | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo: | 10 bits (8 bits + FRC),85% NTSC,Haze 25% |
| Operativni sistem: | Android 9 |
| Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi: | VisionInfo (opciono) |
| RAM memorija: | 2GB |
| Unutrašnja memorija: | 16GB |
| Wi-Fi: | Da |
| Bluetooth: | 5.1 |
| Žična mreža (LAN): | Da |
| HDMI priključci: | 3x HDMI 2.0 In |
| USB priključci: | 2x USB 2.0 (Tip A) |
| Audio izlaz: | 3.5mm |
| Ostali priključci / Slotovi: | 1x RS-232 in,RJ-45 |
| Zvučnici: | Ugrađeni |
| Snaga zvučnika: | 2 x 10W |
| Dodatne mogućnosti: | Mogućnost montiranja i vertikalno i horizontalno |
| Montiranje na zid: | VESA 400mm x 400mm |
| Masa: | 17.3kg |
| Boja: | Crna |
| Reklamacioni period: | 36 meseci |
ProizvođačHISENSE
UvoznikPrecizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
Garancija24 meseca
Marko P. ★★★★★15. mart 2026
Odličan TV, slika neverovatna. Neo QLED tehnologija je impresivna.
Ana S. ★★★★★2. feb 2026
Veoma zadovoljna. Jedina zamerka — komplikovan daljinski.
Slični proizvodi

DAHUA 75 inča LPH75-MC480-U 4K UHD IPS LED 400 nita Smart interactive whiteboard sa kamerom
319.230,46 RSD
UŠTEDA 2.784,59 RSD
AKCIJA 
BENQ 65 inča RE6504 4K UHD IPS LED 450 nita Interactive Display
Оригинална цена је била: 181.193,59 RSD.178.409,00 RSDТренутна цена је: 178.409,00 RSD.

















