★★★★★★(47 recenzija)
Šifra: 6973172947470
HISENSE 86 inča 86WM6FE 4K UHD LED 400 nita Interactive Display sa kamerom
443.011,14 RSD
Na stanju
Besplatna dostava — Isporuka za 1-3 radna dana
Povraćaj u roku od 14 dana
Sigurna kupovina
Garancija 2 god.
Brza dostava
- Šifra6973172947470
- BrandsHISENSE
- BojaCrna
- Operativni sistemAndroid 13
- WiFiDa
- Težina59 kg
- TipEducation Interactive Flat Panel
- Veličina ekrana86 inča
- Rezolucija3.840 x 2.160
- Pozadinsko osvetljenjeDirect LED
- TouchscreenIR Multi-touch do 55 tačaka dodira
- Nativni kontrast1.200:1
- Osvetljenje400 nita
- Odziv8ms
- Uglovi gledanja178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
- Vertikalno osvežavanje60Hz
- Paleta boja1.07 milijardi boja
- OstaloAnti-glare, 72% NTSC color gamut
- Programi / Ekskluzivne aplikacije / ServisiGoogle Play Store
- ProcesorARM Cortex A73 quad core + A53 quad core
- Radni takt procesora2.2GHz + 2.0GHz
- Grafički procesorMali-G52
- RAM memorija8GB
- Unutrašnja memorija128GB
- Bluetooth5.3
- Žična mreža (LAN)10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet)
- HDMI priključci1x HDMI 2.0 Out, 3x HDMI 2.0 In
- USB priključci3x USB 3.0 (tipA), 1x USB 2.0 (Tip A), 1x USB tip C (podržava PD do 65W)
- Audio izlaz3.5mm, S/PDIF koaksijalni
- Audio ulaz3.5mm
- Ostali priključci / SlotoviRJ-45, OPS Slot, 1x RS-232 in, 1x RS-232 out
- ZvučniciUgrađeni
- Snaga zvučnika2x 18W + 25W
- Montiranje na zidVESA 1.000mm x 600mm
- Masa59kg
- PakovanjeNaponski kabl, Daljinski upravljač, 2x Stylus (olovka), Baterije, Uputstvo za rad, VESA set za montiranje na zid
- Kamera8.0 megapiksela
- Reklamacioni period36 meseci
| Tip: | Education Interactive Flat Panel |
| Veličina ekrana: | 86 inča |
| Rezolucija: | 3.840 x 2.160 |
| Pozadinsko osvetljenje: | Direct LED |
| Touchscreen: | IR Multi-touch do 55 tačaka dodira |
| Nativni kontrast: | 1.200:1 |
| Osvetljenje: | 400 nita |
| Odziv: | 8ms |
| Uglovi gledanja: | 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni |
| Vertikalno osvežavanje: | 60Hz |
| Paleta boja: | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo: | 72% NTSC color gamut,Anti-glare |
| Operativni sistem: | Android 13 |
| Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi: | Google Play Store |
| Procesor: | ARM Cortex A73 quad core + A53 quad core |
| Radni takt procesora: | 2.2GHz + 2.0GHz |
| Grafički procesor: | Mali-G52 |
| RAM memorija: | 8GB |
| Unutrašnja memorija: | 128GB |
| Wi-Fi: | Da |
| Bluetooth: | 5.3 |
| Žična mreža (LAN): | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| HDMI priključci: | 1x HDMI 2.0 Out,3x HDMI 2.0 In |
| USB priključci: | 1x USB 2.0 (Tip A),1x USB tip C (podržava PD do 65W),3x USB 3.0 (tipA) |
| Audio izlaz: | 3.5mm,S/PDIF koaksijalni |
| Audio ulaz: | 3.5mm |
| Ostali priključci / Slotovi: | 1x RS-232 in,1x RS-232 out,OPS Slot,RJ-45 |
| Zvučnici: | Ugrađeni |
| Snaga zvučnika: | 2x 18W + 25W |
| Montiranje na zid: | VESA 1.000mm x 600mm |
| Masa: | 59kg |
| Boja: | Crna |
| Pakovanje: | 2x Stylus (olovka),Baterije,Daljinski upravljač,Naponski kabl,Uputstvo za rad,VESA set za montiranje na zid |
| Kamera: | 8.0 megapiksela |
| Reklamacioni period: | 36 meseci |
ProizvođačHISENSE
UvoznikPrecizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
Garancija24 meseca
Marko P. ★★★★★15. mart 2026
Odličan TV, slika neverovatna. Neo QLED tehnologija je impresivna.
Ana S. ★★★★★2. feb 2026
Veoma zadovoljna. Jedina zamerka — komplikovan daljinski.
Slični proizvodi
UŠTEDA 2.784,59 RSD
AKCIJA 
BENQ 65 inča RE6504 4K UHD IPS LED 450 nita Interactive Display
Оригинална цена је била: 181.193,59 RSD.178.409,00 RSDТренутна цена је: 178.409,00 RSD.
UŠTEDA 16.666,11 RSD
AKCIJA 
BENQ 75 inča RE7504 4K UHD IPS LED 450 nita Interactive Display
Оригинална цена је била: 275.192,11 RSD.258.526,00 RSDТренутна цена је: 258.526,00 RSD.

















