Отвара се у новој картици
Besplatna dostava za porudžbine preko 5.000 RSD

Pretraga

NOVO

Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14

13.987,26 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom

12.894,71 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor

32.144,81 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor

101.465,55 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

132.599,59 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
Alteo›
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Bela tehnika
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14
13.987,26 RSD
Dodaj u korpu
BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom
12.894,71 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor
32.144,81 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor
101.465,55 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
132.599,59 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
★★★★★★(47 recenzija)

Šifra: 6973172947470

HISENSE 86 inča 86WM6FE 4K UHD LED 400 nita Interactive Display sa kamerom

443.011,14 RSD
Na stanju
Besplatna dostava — Isporuka za 1-3 radna dana
Povraćaj u roku od 14 dana
Sigurna kupovina
Garancija 2 god.
Brza dostava

  • Šifra6973172947470
  • BrandsHISENSE
  • BojaCrna
  • Operativni sistemAndroid 13
  • WiFiDa
  • Težina59 kg
  • TipEducation Interactive Flat Panel
  • Veličina ekrana86 inča
  • Rezolucija3.840 x 2.160
  • Pozadinsko osvetljenjeDirect LED
  • TouchscreenIR Multi-touch do 55 tačaka dodira
  • Nativni kontrast1.200:1
  • Osvetljenje400 nita
  • Odziv8ms
  • Uglovi gledanja178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
  • Vertikalno osvežavanje60Hz
  • Paleta boja1.07 milijardi boja
  • OstaloAnti-glare, 72% NTSC color gamut
  • Programi / Ekskluzivne aplikacije / ServisiGoogle Play Store
  • ProcesorARM Cortex A73 quad core + A53 quad core
  • Radni takt procesora2.2GHz + 2.0GHz
  • Grafički procesorMali-G52
  • RAM memorija8GB
  • Unutrašnja memorija128GB
  • Bluetooth5.3
  • Žična mreža (LAN)10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet)
  • HDMI priključci1x HDMI 2.0 Out, 3x HDMI 2.0 In
  • USB priključci3x USB 3.0 (tipA), 1x USB 2.0 (Tip A), 1x USB tip C (podržava PD do 65W)
  • Audio izlaz3.5mm, S/PDIF koaksijalni
  • Audio ulaz3.5mm
  • Ostali priključci / SlotoviRJ-45, OPS Slot, 1x RS-232 in, 1x RS-232 out
  • ZvučniciUgrađeni
  • Snaga zvučnika2x 18W + 25W
  • Montiranje na zidVESA 1.000mm x 600mm
  • Masa59kg
  • PakovanjeNaponski kabl, Daljinski upravljač, 2x Stylus (olovka), Baterije, Uputstvo za rad, VESA set za montiranje na zid
  • Kamera8.0 megapiksela
  • Reklamacioni period36 meseci

Tip: Education Interactive Flat Panel
Veličina ekrana: 86 inča
Rezolucija: 3.840 x 2.160
Pozadinsko osvetljenje: Direct LED
Touchscreen: IR Multi-touch do 55 tačaka dodira
Nativni kontrast: 1.200:1
Osvetljenje: 400 nita
Odziv: 8ms
Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni
Vertikalno osvežavanje: 60Hz
Paleta boja: 1.07 milijardi boja
Ostalo: 72% NTSC color gamut,Anti-glare
Operativni sistem: Android 13
Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi: Google Play Store
Procesor: ARM Cortex A73 quad core + A53 quad core
Radni takt procesora: 2.2GHz + 2.0GHz
Grafički procesor: Mali-G52
RAM memorija: 8GB
Unutrašnja memorija: 128GB
Wi-Fi: Da
Bluetooth: 5.3
Žična mreža (LAN): 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet)
HDMI priključci: 1x HDMI 2.0 Out,3x HDMI 2.0 In
USB priključci: 1x USB 2.0 (Tip A),1x USB tip C (podržava PD do 65W),3x USB 3.0 (tipA)
Audio izlaz: 3.5mm,S/PDIF koaksijalni
Audio ulaz: 3.5mm
Ostali priključci / Slotovi: 1x RS-232 in,1x RS-232 out,OPS Slot,RJ-45
Zvučnici: Ugrađeni
Snaga zvučnika: 2x 18W + 25W
Montiranje na zid: VESA 1.000mm x 600mm
Masa: 59kg
Boja: Crna
Pakovanje: 2x Stylus (olovka),Baterije,Daljinski upravljač,Naponski kabl,Uputstvo za rad,VESA set za montiranje na zid
Kamera: 8.0 megapiksela
Reklamacioni period: 36 meseci

ProizvođačHISENSE
UvoznikPrecizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
Garancija24 meseca
Marko P. ★★★★★15. mart 2026

Odličan TV, slika neverovatna. Neo QLED tehnologija je impresivna.

Ana S. ★★★★★2. feb 2026

Veoma zadovoljna. Jedina zamerka — komplikovan daljinski.

Slični proizvodi

HISENSE 86 inča 86WE3FE 4K UHD LED 400 nita Interactive Display
407.990,04 RSD
Preporuka
HISENSE 86 inča 86MR6DE-E 4K UHD LED 350 nita Interactive Display
423.139,30 RSD
HISENSE 55 inča 55DM66D 4K UHD 500 nita Digital Signage Display – 24/7 Operation
155.389,60 RSD
HISENSE 75 inča 75MR6DE 4K UHD LED 350 nita Interactive Display sa kamerom
381.139,16 RSD
UŠTEDA   2.784,59 RSD
AKCIJA
BENQ 65 inča RE6504 4K UHD IPS LED 450 nita Interactive Display
Оригинална цена је била: 181.193,59 RSD.Тренутна цена је: 178.409,00 RSD.
UŠTEDA   16.666,11 RSD
AKCIJA
BENQ 75 inča RE7504 4K UHD IPS LED 450 nita Interactive Display
Оригинална цена је била: 275.192,11 RSD.Тренутна цена је: 258.526,00 RSD.
HISENSE 65 inča 65DP30FE 4K UHD 350 nita Digital Signage Display – 16/7 Operation
142.790,32 RSD
DAHUA 86 inča LCH86-MC410-B-S2 UHD Smart Interactive Whiteboard sa kamerom
270.296,29 RSD