Отвара се у новој картици
Besplatna dostava za porudžbine preko 5.000 RSD

Pretraga

NOVO

Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14

13.987,26 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom

12.894,71 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor

32.144,81 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor

101.465,55 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

132.599,59 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
Alteo›
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Bela tehnika
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14
13.987,26 RSD
Dodaj u korpu
BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom
12.894,71 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor
32.144,81 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor
101.465,55 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
132.599,59 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
★★★★★★(47 recenzija)

Šifra: 6973172947883

HISENSE 86 inča 86WE3FE 4K UHD LED 400 nita Interactive Display

407.990,04 RSD
Na stanju
Besplatna dostava — Isporuka za 1-3 radna dana
Povraćaj u roku od 14 dana
Sigurna kupovina
Garancija 2 god.
Brza dostava

  • Šifra6973172947883
  • BrandsHISENSE
  • BojaCrna
  • WiFiDa
  • Rezolucija3840 x 2160 (4K)
  • GamingNe
  • Odnos stranica16:9
  • USBDa
  • Tip panelaIPS, LCD
  • Osvežavanje ekrana60 Hz
  • Ekran osetljiv na dodirDa
  • RAM memorija8 GB
  • Težina82.9 kg
  • Širina209.5 cm
  • Visina126.5 cm
  • Dužina18.5 cm
  • TipSmart Interactive Whiteboard
  • Veličina ekrana86 inča
  • Tip ekranaIPS LED
  • Pozadinsko osvetljenjeDirect LED
  • TouchscreenIR Multi-touch do 40 tačaka dodira
  • Nativni kontrast1.200:1
  • Osvetljenje400 nita
  • Odziv6.5ms
  • Uglovi gledanja178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
  • Vertikalno osvežavanje60Hz
  • Paleta boja1.07 milijardi boja
  • Ostalo72% NTSC color gamut
  • Operativni sistemAndroid 14
  • Programi / Ekskluzivne aplikacije / ServisiGoogle Play Store
  • ProcesorARM Cortex A73 quad core
  • Grafički procesorARM Mali G52
  • Unutrašnja memorija128GB
  • Bluetooth5.2
  • Žična mreža (LAN)1000Base-T (Gigabit)
  • DisplayPort priključci1x DisplayPort 1.2
  • HDMI priključci3x HDMI 2.0 In
  • VGA D-sub1
  • USB priključci2x USB 2.0 (Tip A), 2x USB tip C, 3x USB 3.0 (tipA)
  • Audio izlaz3.5mm, 1x S/PDIF
  • Audio ulaz3.5mm
  • Čitač karticaTF card
  • Ostali priključci / SlotoviOPS Slot, 1x RS-232 in
  • Montiranje na zidVESA 800mm x 600mm
  • Masa51kg
  • PakovanjeNaponski kabl, Daljinski upravljač, Zidni nosač, 2x Stylus (olovka), Baterije
  • Reklamacioni period36 meseci

Tip Smart Interactive Whiteboard Ekran
Veličina ekrana 86 inča
Rezolucija 3.840 x 2.160
Tip ekrana IPS LED
Tip panela IPS
Pozadinsko osvetljenje Direct LED
Touchscreen IR Multi-touch do 40 tačaka dodira
Nativni kontrast 1.200:1
Osvetljenje 400 nita
Odziv 6.5ms
Uglovi gledanja 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
Vertikalno osvežavanje 60Hz
Paleta boja 1.07 milijardi boja
Ostalo 72% NTSC color gamut
Operativni sistem Android 14
Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi Google Play Store
Procesor ARM Cortex A73 quad core
Grafički procesor ARM Mali G52
RAM memorija 8GB
Unutrašnja memorija 128GB
Wi-Fi Da
Bluetooth 5.2
Žična mreža (LAN) 1000Base-T (Gigabit)
DisplayPort priključci 1x DisplayPort 1.2
HDMI priključci 3x HDMI 2.0
VGA D-sub 1
USB priključci 2x USB 2.0 (Tip A), 2x USB tip C, 3x USB 3.0 (tip A)
Audio izlaz 1x S/PDIF, 3.5mm
Audio ulaz 3.5mm
Čitač kartica TF card
Ostali priključci / Slotovi 1x RS-232 in, OPS Slot
Montiranje na zid VESA 800mm x 600mm
Masa 51kg
Boja Crna
Pakovanje 2x Stylus (olovka), Baterije, Daljinski upravljač, Naponski kabl, Zidni nosač
Reklamacioni period 60 meseci

ProizvođačHISENSE
UvoznikPrecizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
Garancija24 meseca
Marko P. ★★★★★15. mart 2026

Odličan TV, slika neverovatna. Neo QLED tehnologija je impresivna.

Ana S. ★★★★★2. feb 2026

Veoma zadovoljna. Jedina zamerka — komplikovan daljinski.

Slični proizvodi

HISENSE 75 inča 75WE3FE 4K UHD LED 400 nita Interactive Display
326.389,78 RSD
HISENSE 100 inča 100BM66D 4K UHD 500 nita Digital Signage Display – 24/7 Operation
734.990,76 RSD
Nema na stanju
HISENSE 43 inča 43DM66D 4K UHD 500 nita Digital Signage Display – 24/7 Operation
104.988,75 RSD
UŠTEDA   5.857,02 RSD
AKCIJA
BENQ 86 inča RE8604 4K UHD IPS LED 450 nita Interactive Display
Оригинална цена је била: 345.858,02 RSD.Тренутна цена је: 340.001,00 RSD.
Nema na stanju
HISENSE 55 inča 55GM50D 4K UHD 500 nita Digital Signage Display – 18/7 Operation
136.979,75 RSD
Video wall controller 2×2 KT-VW202 za sliku u 4ekrana
16.530,02 RSD
Nema na stanju
UŠTEDA   38.650,83 RSD
AKCIJA
Monitor HISENSE 49 inca 49BM66AE 4K UHD 500 nita Digital Signage Display – 24/7 Operation
Оригинална цена је била: 130.549,83 RSD.Тренутна цена је: 91.899,00 RSD.
Nema na stanju
UŠTEDA   16.666,11 RSD
AKCIJA
BENQ 75 inča RE7504 4K UHD IPS LED 450 nita Interactive Display
Оригинална цена је била: 275.192,11 RSD.Тренутна цена је: 258.526,00 RSD.