Отвара се у новој картици
Besplatna dostava za porudžbine preko 5.000 RSD

Pretraga

NOVO

Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14

13.987,26 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom

12.894,71 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor

32.144,81 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor

101.465,55 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

132.599,59 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
Alteo›
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Bela tehnika
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14
13.987,26 RSD
Dodaj u korpu
BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom
12.894,71 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor
32.144,81 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor
101.465,55 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
132.599,59 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
★★★★★★(47 recenzija)

Šifra: 6973172947876

HISENSE 75 inča 75WE3FE 4K UHD LED 400 nita Interactive Display

326.389,78 RSD
Na stanju
Besplatna dostava — Isporuka za 1-3 radna dana
Povraćaj u roku od 14 dana
Sigurna kupovina
Garancija 2 god.
Brza dostava

  • Šifra6973172947876
  • BrandsHISENSE
  • BojaCrna
  • WiFiDa
  • Težina41.8 kg
  • TipSmart Interactive Whiteboard
  • Veličina ekrana75 inča
  • Rezolucija3.840 x 2.160
  • Tip ekranaVA LED
  • Tip panelaVA
  • Pozadinsko osvetljenjeDirect LED
  • TouchscreenIR Multi-touch do 40 tačaka dodira
  • Nativni kontrast5.500:1
  • Osvetljenje400 nita
  • Odziv6.5ms
  • Uglovi gledanja178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
  • Vertikalno osvežavanje60Hz
  • Paleta boja1.07 milijardi boja
  • Ostalo72% NTSC color gamut
  • Operativni sistemAndroid 14
  • Programi / Ekskluzivne aplikacije / ServisiGoogle Play Store
  • ProcesorARM Cortex A73 quad core
  • Grafički procesorARM Mali G52
  • RAM memorija8GB
  • Unutrašnja memorija128GB
  • Bluetooth5.2
  • Žična mreža (LAN)1000Base-T (Gigabit)
  • DisplayPort priključci1x DisplayPort 1.2
  • HDMI priključci3x HDMI 2.0 In
  • VGA D-sub1
  • USB priključci2x USB 2.0 (Tip A), 2x USB tip C, 3x USB 3.0 (tipA)
  • Audio izlaz3.5mm, 1x S/PDIF
  • Audio ulaz3.5mm
  • Čitač karticaTF card
  • Ostali priključci / SlotoviOPS Slot, 1x RS-232 in
  • Montiranje na zidVESA 800mm x 400mm
  • Masa41.8kg
  • PakovanjeNaponski kabl, Daljinski upravljač, Zidni nosač, 2x Stylus (olovka), Baterije
  • Reklamacioni period36 meseci

Tip Smart Interactive Whiteboard Ekran
Veličina ekrana 75 inča
Rezolucija 3.840 x 2.160
Tip ekrana VA LED
Tip panela VA
Pozadinsko osvetljenje Direct LED
Touchscreen IR Multi-touch do 40 tačaka dodira
Nativni kontrast 5.500:1
Osvetljenje 400 nita
Odziv 6.5ms
Uglovi gledanja 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
Vertikalno osvežavanje 60Hz
Paleta boja 1.07 milijardi boja
Ostalo 72% NTSC color gamut
Operativni sistem Android 14
Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi Google Play Store
Procesor ARM Cortex A73 quad core
Grafički procesor ARM Mali G52
RAM memorija 8GB
Unutrašnja memorija 128GB
Wi-Fi Da
Bluetooth 5.2
Žična mreža (LAN) 1000Base-T (Gigabit)
DisplayPort priključci 1x DisplayPort 1.2
HDMI priključci 3x HDMI 2.0
VGA D-sub 1
USB priključci 2x USB 2.0 (Tip A), 2x USB tip C, 3x USB 3.0 (Tip A)
Audio izlaz 1x S/PDIF, 3.5mm
Audio ulaz 3.5mm
Čitač kartica TF card
Ostali priključci / Slotovi 1x RS-232 in, OPS Slot
Montiranje na zid VESA 800mm x 400mm
Masa 41.8kg
Boja Crna
Pakovanje 2x Stylus (olovka), Baterije, Daljinski upravljač, Naponski kabl, Zidni nosač
Reklamacioni period 60 meseci

ProizvođačHISENSE
UvoznikPrecizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
Garancija24 meseca
Marko P. ★★★★★15. mart 2026

Odličan TV, slika neverovatna. Neo QLED tehnologija je impresivna.

Ana S. ★★★★★2. feb 2026

Veoma zadovoljna. Jedina zamerka — komplikovan daljinski.

Slični proizvodi

DAHUA 65 inča LPH65-MC480-U 4K UHD IPS LED 400 nita Smart interactive whiteboard sa kamerom
249.314,11 RSD
Nema na stanju
HISENSE 75 inča 75DM66D 4K UHD 500 nita Digital Signage Display – 24/7 Operation
283.489,31 RSD
Nema na stanju
HISENSE 65 inča 65DM66D 4K UHD 500 nita Digital Signage Display – 24/7 Operation
199.631,62 RSD
HISENSE 46 inča 46VW25E LCD Video Wall Display
188.689,34 RSD
BENQ 86 inča RM8604 4K UHD IPS LED 450 nita Interactive Display
428.337,18 RSD
Nema na stanju
HISENSE 86 inča 86WE3FE 4K UHD LED 400 nita Interactive Display
407.990,04 RSD
HISENSE 65 inča 65MR6DE-E 4K UHD LED 350 nita Interactive Display
257.489,46 RSD
HISENSE 75 inča 75MR6DE-E 4K UHD LED 350 nita Interactive Display
360.140,26 RSD
Nema na stanju