Отвара се у новој картици
Besplatna dostava za porudžbine preko 5.000 RSD

Pretraga

NOVO

EPSON T41R240 UltraChrome XD2 cyan 110ml kertridž

9.503,00 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

4PRINT Toner CF412A/CRG046 za HP LaserJet Pro M452DN/ M452NW/ M452DW/ MFP M477FDW/ MFP M477FNW

929,00 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

4PRINT Toner CF411A/CRG046 za HP LaserJet Pro M452DN/ M452NW/ M452DW/ MFP M477FDW/ MFP M477FNW

929,00 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

4PRINT Toner CF413A/CRG046 za HP LaserJet Pro M452DN/ M452NW/ M452DW/ MFP M477FDW/ MFP M477FNW

929,00 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

MikroTik L41G-2axD hAP ax lite with RouterOS L4 license

8.717,00 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

DAHUA IPC-HFW21249TP-AS-IL-0280B 12MP Smart Dual Light Fixed-focal Bullet WizSense Network kamera

22.531,00 RSD
Dodaj u korpu
Alteo›
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Pravna lica: +381 63 321 012
Bela tehnika
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Pravna lica: +381 63 321 012
EPSON T41R240 UltraChrome XD2 cyan 110ml kertridž
9.503,00 RSD
Dodaj u korpu
4PRINT Toner CF412A/CRG046 za HP LaserJet Pro M452DN/ M452NW/ M452DW/ MFP M477FDW/ MFP M477FNW
929,00 RSD
Dodaj u korpu
4PRINT Toner CF411A/CRG046 za HP LaserJet Pro M452DN/ M452NW/ M452DW/ MFP M477FDW/ MFP M477FNW
929,00 RSD
Dodaj u korpu
4PRINT Toner CF413A/CRG046 za HP LaserJet Pro M452DN/ M452NW/ M452DW/ MFP M477FDW/ MFP M477FNW
929,00 RSD
Dodaj u korpu
MikroTik L41G-2axD hAP ax lite with RouterOS L4 license
8.717,00 RSD
Dodaj u korpu
DAHUA IPC-HFW21249TP-AS-IL-0280B 12MP Smart Dual Light Fixed-focal Bullet WizSense Network kamera
22.531,00 RSD
Dodaj u korpu
★★★★★★(47 recenzija)

Šifra: 6973172947456

HISENSE 65 inča 65WM6FE 4K UHD LED 400 nita Interactive Display sa kamerom

278.049,00 RSD
Na stanju
Besplatna dostava — Isporuka za 1-3 radna dana
Povraćaj u roku od 14 dana
Sigurna kupovina
Garancija 2 god.
Brza dostava

  • Šifra6973172947456
  • BrandsHISENSE
  • Težina35 kg
  • TipEducation Interactive Flat Panel
  • Veličina ekrana65 inča
  • Rezolucija3.840 x 2.160
  • Pozadinsko osvetljenjeDirect LED
  • TouchscreenIR Multi-touch do 55 tačaka dodira
  • Nativni kontrast1.200:1
  • Osvetljenje400 nita
  • Odziv8ms
  • Uglovi gledanja178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
  • Vertikalno osvežavanje60Hz
  • Paleta boja1.07 milijardi boja
  • OstaloAnti-glare, 72% NTSC color gamut
  • Operativni sistemAndroid 13
  • Programi / Ekskluzivne aplikacije / ServisiGoogle Play Store
  • ProcesorARM Cortex A73 quad core + A53 quad core
  • Radni takt procesora2.2GHz + 2.0GHz
  • Grafički procesorMali-G52
  • RAM memorija8GB
  • Unutrašnja memorija128GB
  • Wi-FiDa
  • Bluetooth5.3
  • Žična mreža (LAN)10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet)
  • HDMI priključci1x HDMI 2.0 Out, 3x HDMI 2.0 In
  • USB priključci3x USB 3.0 (tipA), 1x USB 2.0 (Tip A), 1x USB tip C (podržava DP režim)
  • Audio izlaz3.5mm
  • Audio ulaz3.5mm
  • Ostali priključci / SlotoviRJ-45
  • ZvučniciUgrađeni
  • Snaga zvučnika2x 18W + 25W
  • Montiranje na zidVESA 600mm x 400mm
  • Masa35kg
  • BojaCrna
  • PakovanjeNaponski kabl, Daljinski upravljač, 2x Stylus (olovka), Baterije, Uputstvo za rad, VESA set za montiranje na zid
  • Kamera8.0 megapiksela
  • Reklamacioni period36 meseci

Tip: Education Interactive Flat Panel
Veličina ekrana: 65 inča
Rezolucija: 3.840 x 2.160
Pozadinsko osvetljenje: Direct LED
Touchscreen: IR Multi-touch do 55 tačaka dodira
Nativni kontrast: 1.200:1
Osvetljenje: 400 nita
Odziv: 8ms
Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni
Vertikalno osvežavanje: 60Hz
Paleta boja: 1.07 milijardi boja
Ostalo: 72% NTSC color gamut,Anti-glare
Operativni sistem: Android 13
Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi: Google Play Store
Procesor: ARM Cortex A73 quad core + A53 quad core
Radni takt procesora: 2.2GHz + 2.0GHz
Grafički procesor: Mali-G52
RAM memorija: 8GB
Unutrašnja memorija: 128GB
Wi-Fi: Da
Bluetooth: 5.3
Žična mreža (LAN): 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet)
HDMI priključci: 1x HDMI 2.0 Out,3x HDMI 2.0 In
USB priključci: 1x USB 2.0 (Tip A),1x USB tip C (podržava DP režim),3x USB 3.0 (tipA)
Audio izlaz: 3.5mm
Audio ulaz: 3.5mm
Ostali priključci / Slotovi: RJ-45
Zvučnici: Ugrađeni
Snaga zvučnika: 2x 18W + 25W
Montiranje na zid: VESA 600mm x 400mm
Masa: 35kg
Boja: Crna
Pakovanje: 2x Stylus (olovka),Baterije,Daljinski upravljač,Naponski kabl,Uputstvo za rad,VESA set za montiranje na zid
Kamera: 8.0 megapiksela
Reklamacioni period: 36 meseci

ProizvođačHISENSE
UvoznikPrecizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
Garancija24 meseca
Marko P. ★★★★★15. mart 2026

Odličan TV, slika neverovatna. Neo QLED tehnologija je impresivna.

Ana S. ★★★★★2. feb 2026

Veoma zadovoljna. Jedina zamerka — komplikovan daljinski.

Slični proizvodi

HISENSE 55 inča 55GM50D 4K UHD 500 nita Digital Signage Display – 18/7 Operation
136.980,00 RSD
DAHUA 65 inča LCH65-MC410-B-S2 UHD Smart Interactive Whiteboard
219.683,28 RSD
Nema na stanju
BENQ 86 inča RM8604 4K UHD IPS LED 450 nita Interactive Display
428.337,18 RSD
Nema na stanju
DAHUA 75 inča LPH75-MC480-U 4K UHD IPS LED 400 nita Smart interactive whiteboard sa kamerom
319.230,46 RSD
Nema na stanju
HISENSE 65 inča 65MR6DE-E 4K UHD LED 350 nita Interactive Display
257.490,00 RSD
HISENSE 43 inča 43DM66D 4K UHD 500 nita Digital Signage Display – 24/7 Operation
104.989,00 RSD
HISENSE 75 inča 75WE3FE 4K UHD LED 400 nita Interactive Display
326.390,00 RSD
HISENSE 75 inča 75MR6DE 4K UHD LED 350 nita Interactive Display sa kamerom
381.140,00 RSD