★★★★★★(47 recenzija)
Šifra: 6973172944318
HISENSE 50 inča 50DM66D 4K UHD 500 nita Digital Signage Display – 24/7 Operation
133.339,30 RSD
Na stanju
Besplatna dostava — Isporuka za 1-3 radna dana
Povraćaj u roku od 14 dana
Sigurna kupovina
Garancija 2 god.
Brza dostava
- Šifra6973172944318
- BrandsHISENSE
- BojaCrna
- Operativni sistemAndroid 11
- WiFiDa
- GamingNe
- Odnos stranica16:9
- USBDa
- Osvežavanje ekrana60 Hz
- Ekran osetljiv na dodirNe
- Tip panelaIPS
- RAM memorija3 GB
- Težina16.2 kg
- Širina125.1 cm
- Visina77.7 cm
- Dužina15.4 cm
- TipDigital Signage Display
- Režim rada24/7
- Veličina ekrana50 inča
- Rezolucija3.840 x 2.160
- Tip ekranaLED
- Pozadinsko osvetljenjeDirect LED
- Aktivna površina1098.3mm x 620.4mm
- Nativni kontrast1.200:1
- Osvetljenje500 nita
- Odziv8ms
- Uglovi gledanja178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
- Vertikalno osvežavanje60Hz
- Paleta boja1.07 milijardi boja
- OstaloHaze 25%, 72% NTSC color gamut
- Programi / Ekskluzivne aplikacije / ServisiVisionInfo (opciono)
- ProcesorARM Cortex A55
- Grafički procesorARM Mali G52
- Unutrašnja memorija32GB
- Bluetooth5.1
- Žična mreža (LAN)Da
- DisplayPort priključci1x DisplayPort 1.2
- HDMI priključci1x HDMI 2.0 Out, 2x HDMI 2.0 In
- USB priključci1x USB 3.0, 1x USB 2.0
- Audio izlaz3.5mm
- Ostali priključci / SlotoviRJ-45, 1x RS-232 in, 1x RS-232 out
- ZvučniciUgrađeni
- Snaga zvučnika2 x 10W
- Dodatne mogućnostiMogućnost montiranja i vertikalno i horizontalno
- Montiranje na zidVESA 300mm x 300mm
- Masa11kg
- PakovanjeNaponski kabl, Daljinski upravljač, RS232 kabl, 2x AAA baterije
- Reklamacioni period36 meseci
| Tip | Digital Signage Display |
| Ekran | Režim rada: 24/7 Veličina ekrana: 50 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: LED Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: Direct LED Aktivna površina: 1098.3mm x 620.4mm Nativni kontrast: 1.200:1 Osvetljenje: 500 nita Odziv: 8ms Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni Vertikalno osvežavanje: 60Hz Paleta boja: 1.07 milijardi boja Ostalo: 72% NTSC color gamut, Haze 25% |
| Softver | Operativni sistem: Android 11 Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi: VisionInfo |
| Procesor / Čipset | Procesor: ARM Cortex A55 Grafički procesor: ARM Mali G52 |
| Memorija | RAM memorija: 3GB Unutrašnja memorija: 32GB |
| Mreža | Wi-Fi: Da Bluetooth: 5.1 Žična mreža (LAN): Da |
| Priključci / Slotovi | DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.2 HDMI priključci: 1x HDMI 2.0 Out, 2x HDMI 2.0 In USB priključci: 1x USB 2.0, 1x USB 3.0 Audio izlaz: 3.5mm Ostali priključci / Slotovi: 1x RS-232 in, 1x RS-232 out, RJ-45 |
| Audio | Zvučnici: Ugrađeni Snaga zvučnika: 2 x 10W |
| Fizičke karakteristike | Dodatne mogućnosti: Mogućnost montiranja i vertikalno i horizontalno Montiranje na zid: VESA 300mm x 300mm Masa: 11kg Boja: Crna Pakovanje: 2x AAA baterije, Daljinski upravljač, Naponski kabl, RS232 kabl |
| Reklamacioni period | Reklamacioni period: 36 meseci |
ProizvođačHISENSE
UvoznikPrecizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
Garancija24 meseca
Marko P. ★★★★★15. mart 2026
Odličan TV, slika neverovatna. Neo QLED tehnologija je impresivna.
Ana S. ★★★★★2. feb 2026
Veoma zadovoljna. Jedina zamerka — komplikovan daljinski.
Slični proizvodi
UŠTEDA 2.784,59 RSD
AKCIJA 
BENQ 65 inča RE6504 4K UHD IPS LED 450 nita Interactive Display
Оригинална цена је била: 181.193,59 RSD.178.409,00 RSDТренутна цена је: 178.409,00 RSD.



















