Отвара се у новој картици
Besplatna dostava za porudžbine preko 5.000 RSD

Pretraga

NOVO

Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14

13.987,26 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom

12.894,71 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor

32.144,81 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor

101.465,55 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

132.599,59 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
Alteo›
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Bela tehnika
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14
13.987,26 RSD
Dodaj u korpu
BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom
12.894,71 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor
32.144,81 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor
101.465,55 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
132.599,59 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
★★★★★★(47 recenzija)

Šifra: 6973172944318

HISENSE 50 inča 50DM66D 4K UHD 500 nita Digital Signage Display – 24/7 Operation

133.339,30 RSD
Na stanju
Besplatna dostava — Isporuka za 1-3 radna dana
Povraćaj u roku od 14 dana
Sigurna kupovina
Garancija 2 god.
Brza dostava

  • Šifra6973172944318
  • BrandsHISENSE
  • BojaCrna
  • Operativni sistemAndroid 11
  • WiFiDa
  • GamingNe
  • Odnos stranica16:9
  • USBDa
  • Osvežavanje ekrana60 Hz
  • Ekran osetljiv na dodirNe
  • Tip panelaIPS
  • RAM memorija3 GB
  • Težina16.2 kg
  • Širina125.1 cm
  • Visina77.7 cm
  • Dužina15.4 cm
  • TipDigital Signage Display
  • Režim rada24/7
  • Veličina ekrana50 inča
  • Rezolucija3.840 x 2.160
  • Tip ekranaLED
  • Pozadinsko osvetljenjeDirect LED
  • Aktivna površina1098.3mm x 620.4mm
  • Nativni kontrast1.200:1
  • Osvetljenje500 nita
  • Odziv8ms
  • Uglovi gledanja178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
  • Vertikalno osvežavanje60Hz
  • Paleta boja1.07 milijardi boja
  • OstaloHaze 25%, 72% NTSC color gamut
  • Programi / Ekskluzivne aplikacije / ServisiVisionInfo (opciono)
  • ProcesorARM Cortex A55
  • Grafički procesorARM Mali G52
  • Unutrašnja memorija32GB
  • Bluetooth5.1
  • Žična mreža (LAN)Da
  • DisplayPort priključci1x DisplayPort 1.2
  • HDMI priključci1x HDMI 2.0 Out, 2x HDMI 2.0 In
  • USB priključci1x USB 3.0, 1x USB 2.0
  • Audio izlaz3.5mm
  • Ostali priključci / SlotoviRJ-45, 1x RS-232 in, 1x RS-232 out
  • ZvučniciUgrađeni
  • Snaga zvučnika2 x 10W
  • Dodatne mogućnostiMogućnost montiranja i vertikalno i horizontalno
  • Montiranje na zidVESA 300mm x 300mm
  • Masa11kg
  • PakovanjeNaponski kabl, Daljinski upravljač, RS232 kabl, 2x AAA baterije
  • Reklamacioni period36 meseci

Tip Digital Signage Display
Ekran Režim rada: 24/7
Veličina ekrana: 50 inča
Rezolucija: 3.840 x 2.160
Tip ekrana: LED
Tip panela: IPS
Pozadinsko osvetljenje: Direct LED
Aktivna površina: 1098.3mm x 620.4mm
Nativni kontrast: 1.200:1
Osvetljenje: 500 nita
Odziv: 8ms
Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
Vertikalno osvežavanje: 60Hz
Paleta boja: 1.07 milijardi boja
Ostalo: 72% NTSC color gamut, Haze 25%
Softver Operativni sistem: Android 11
Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi: VisionInfo
Procesor / Čipset Procesor: ARM Cortex A55
Grafički procesor: ARM Mali G52
Memorija RAM memorija: 3GB
Unutrašnja memorija: 32GB
Mreža Wi-Fi: Da
Bluetooth: 5.1
Žična mreža (LAN): Da
Priključci / Slotovi DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.2
HDMI priključci: 1x HDMI 2.0 Out, 2x HDMI 2.0 In
USB priključci: 1x USB 2.0, 1x USB 3.0
Audio izlaz: 3.5mm
Ostali priključci / Slotovi: 1x RS-232 in, 1x RS-232 out, RJ-45
Audio Zvučnici: Ugrađeni
Snaga zvučnika: 2 x 10W
Fizičke karakteristike Dodatne mogućnosti: Mogućnost montiranja i vertikalno i horizontalno
Montiranje na zid: VESA 300mm x 300mm
Masa: 11kg
Boja: Crna
Pakovanje: 2x AAA baterije, Daljinski upravljač, Naponski kabl, RS232 kabl
Reklamacioni period Reklamacioni period: 36 meseci

ProizvođačHISENSE
UvoznikPrecizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
Garancija24 meseca
Marko P. ★★★★★15. mart 2026

Odličan TV, slika neverovatna. Neo QLED tehnologija je impresivna.

Ana S. ★★★★★2. feb 2026

Veoma zadovoljna. Jedina zamerka — komplikovan daljinski.

Slični proizvodi

HISENSE 50 inča 50DP30FE 4K UHD 350 nita Digital Signage Display – 16/7 Operation
91.790,16 RSD
BENQ 86 inča RE8604 4K UHD IPS LED 450 nita Interactive Display
346.419,93 RSD
HISENSE 65 inča 65DM66D 4K UHD 500 nita Digital Signage Display – 24/7 Operation
199.631,62 RSD
HISENSE 55 inča 55DP30FE 4K UHD 350 nita Digital Signage Display – 16/7 Operation
112.526,93 RSD
UŠTEDA   2.784,59 RSD
AKCIJA
BENQ 65 inča RE6504 4K UHD IPS LED 450 nita Interactive Display
Оригинална цена је била: 181.193,59 RSD.Тренутна цена је: 178.409,00 RSD.
HISENSE 86 inča 86DM66D 4K UHD 500 nita Digital Signage Display – 24/7 Operation
458.989,76 RSD
HISENSE 55 inča 55WH80F 4K UHD 4000 nita Window Facing – High Brightness Display
377.389,94 RSD
HISENSE 86 inča 86GM50D 4K UHD 500 nita Digital Signage Display – 18/7 Operation
407.990,04 RSD