Отвара се у новој картици
Besplatna dostava za porudžbine preko 5.000 RSD

Pretraga

NOVO

Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14

13.987,26 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom

12.894,71 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor

32.144,81 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor

101.465,55 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

132.599,59 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
Alteo›
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Bela tehnika
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14
13.987,26 RSD
Dodaj u korpu
BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom
12.894,71 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor
32.144,81 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor
101.465,55 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
132.599,59 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
★★★★★★(47 recenzija)

Šifra: 6973172944318

HISENSE 50 inča 50DM66D 4K UHD 500 nita Digital Signage Display – 24/7 Operation

133.339,30 RSD
Na stanju
Besplatna dostava — Isporuka za 1-3 radna dana
Povraćaj u roku od 14 dana
Sigurna kupovina
Garancija 2 god.
Brza dostava

  • Šifra6973172944318
  • BrandsHISENSE
  • BojaCrna
  • Operativni sistemAndroid 11
  • WiFiDa
  • GamingNe
  • Odnos stranica16:9
  • USBDa
  • Osvežavanje ekrana60 Hz
  • Ekran osetljiv na dodirNe
  • Tip panelaIPS
  • RAM memorija3 GB
  • Težina16.2 kg
  • Širina125.1 cm
  • Visina77.7 cm
  • Dužina15.4 cm
  • TipDigital Signage Display
  • Režim rada24/7
  • Veličina ekrana50 inča
  • Rezolucija3.840 x 2.160
  • Tip ekranaLED
  • Pozadinsko osvetljenjeDirect LED
  • Aktivna površina1098.3mm x 620.4mm
  • Nativni kontrast1.200:1
  • Osvetljenje500 nita
  • Odziv8ms
  • Uglovi gledanja178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
  • Vertikalno osvežavanje60Hz
  • Paleta boja1.07 milijardi boja
  • OstaloHaze 25%, 72% NTSC color gamut
  • Programi / Ekskluzivne aplikacije / ServisiVisionInfo (opciono)
  • ProcesorARM Cortex A55
  • Grafički procesorARM Mali G52
  • Unutrašnja memorija32GB
  • Bluetooth5.1
  • Žična mreža (LAN)Da
  • DisplayPort priključci1x DisplayPort 1.2
  • HDMI priključci1x HDMI 2.0 Out, 2x HDMI 2.0 In
  • USB priključci1x USB 3.0, 1x USB 2.0
  • Audio izlaz3.5mm
  • Ostali priključci / SlotoviRJ-45, 1x RS-232 in, 1x RS-232 out
  • ZvučniciUgrađeni
  • Snaga zvučnika2 x 10W
  • Dodatne mogućnostiMogućnost montiranja i vertikalno i horizontalno
  • Montiranje na zidVESA 300mm x 300mm
  • Masa11kg
  • PakovanjeNaponski kabl, Daljinski upravljač, RS232 kabl, 2x AAA baterije
  • Reklamacioni period36 meseci

Tip Digital Signage Display
Ekran Režim rada: 24/7
Veličina ekrana: 50 inča
Rezolucija: 3.840 x 2.160
Tip ekrana: LED
Tip panela: IPS
Pozadinsko osvetljenje: Direct LED
Aktivna površina: 1098.3mm x 620.4mm
Nativni kontrast: 1.200:1
Osvetljenje: 500 nita
Odziv: 8ms
Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
Vertikalno osvežavanje: 60Hz
Paleta boja: 1.07 milijardi boja
Ostalo: 72% NTSC color gamut, Haze 25%
Softver Operativni sistem: Android 11
Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi: VisionInfo
Procesor / Čipset Procesor: ARM Cortex A55
Grafički procesor: ARM Mali G52
Memorija RAM memorija: 3GB
Unutrašnja memorija: 32GB
Mreža Wi-Fi: Da
Bluetooth: 5.1
Žična mreža (LAN): Da
Priključci / Slotovi DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.2
HDMI priključci: 1x HDMI 2.0 Out, 2x HDMI 2.0 In
USB priključci: 1x USB 2.0, 1x USB 3.0
Audio izlaz: 3.5mm
Ostali priključci / Slotovi: 1x RS-232 in, 1x RS-232 out, RJ-45
Audio Zvučnici: Ugrađeni
Snaga zvučnika: 2 x 10W
Fizičke karakteristike Dodatne mogućnosti: Mogućnost montiranja i vertikalno i horizontalno
Montiranje na zid: VESA 300mm x 300mm
Masa: 11kg
Boja: Crna
Pakovanje: 2x AAA baterije, Daljinski upravljač, Naponski kabl, RS232 kabl
Reklamacioni period Reklamacioni period: 36 meseci

ProizvođačHISENSE
UvoznikPrecizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
Garancija24 meseca
Marko P. ★★★★★15. mart 2026

Odličan TV, slika neverovatna. Neo QLED tehnologija je impresivna.

Ana S. ★★★★★2. feb 2026

Veoma zadovoljna. Jedina zamerka — komplikovan daljinski.

Slični proizvodi

HISENSE 43 inča 43DM66D 4K UHD 500 nita Digital Signage Display – 24/7 Operation
104.988,75 RSD
HISENSE 65 inča 65MR6DE-E 4K UHD LED 350 nita Interactive Display
257.489,46 RSD
HISENSE 50 inča 50GM50D 4K UHD 500 nita Digital Signage Display – 18/7 Operation
131.239,98 RSD
BENQ 75 inča RM7504 4K UHD IPS LED 450 nita Interactive Display
334.075,28 RSD
UŠTEDA   2.784,59 RSD
AKCIJA
BENQ 65 inča RE6504 4K UHD IPS LED 450 nita Interactive Display
Оригинална цена је била: 181.193,59 RSD.Тренутна цена је: 178.409,00 RSD.
HISENSE 55 inča 55DM66D 4K UHD 500 nita Digital Signage Display – 24/7 Operation
155.389,60 RSD
HISENSE 65 inča 65WM6FE 4K UHD LED 400 nita Interactive Display sa kamerom
278.048,30 RSD
DAHUA 65 inča LCH65-MC410-B-S2 UHD Smart Interactive Whiteboard
219.683,28 RSD