Отвара се у новој картици
Besplatna dostava za porudžbine preko 5.000 RSD

Pretraga

NOVO

Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14

13.987,26 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom

12.894,71 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor

32.144,81 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor

101.465,55 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

132.599,59 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
Alteo›
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Bela tehnika
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14
13.987,26 RSD
Dodaj u korpu
BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom
12.894,71 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor
32.144,81 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor
101.465,55 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
132.599,59 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
★★★★★★(47 recenzija)

Šifra: 6422956009724

Cadu 2000 1200W UPS (UPCMTLS620HCAAZ01B)

17.567,88 RSD
Na stanju
Besplatna dostava — Isporuka za 1-3 radna dana
Povraćaj u roku od 14 dana
Sigurna kupovina
Garancija 2 god.
Brza dostava

  • Šifra6422956009724
  • BrandsNJOY
  • BojaCrna
  • Težina12.5 kg
  • Širina49.5 cm
  • Visina29.7 cm
  • Dužina23.5 cm
  • TipUPS (Uninterruptible Power Supply)
  • Režim radaLine interactive
  • Snaga (VA)2.000
  • Snaga (W)1.200
  • Faktor snage0.6
  • Broj baterija2
  • Voltaža12V
  • Kapacitet9Ah
  • Punjenje90% kapaciteta za 3h
  • Vreme rada baterije25% Load - 20min48s, 50% Load - 3min44s, 75% Load - 1min36s
  • Ulazni priključci1x IEC C14
  • Izlazni priključci4x šuko
  • PovezivostHID USB
  • Ostali priključci / Slotovi2x RJ-45/11
  • Vrsta zaštiteTelefonska (modemska) zaštita, Zaštita od prevelikog opterećenja (napona), Lan Zaštita
  • Dodatne funkcije"Hladan start", Auto-Restart, Boost and buck automatska stabilizacija napona, Simulated sine wave, Off-Mode punjenje
  • DisplejLCD
  • OstaloMikroprocesorska kontrola garantuje visoku pouzdanost, Alarm
  • Dimenzije390mm x 205mm x 146mm
  • Masa11.8kg
  • Nivo buke<40dB
  • StanjeNekorišćeno
  • Reklamacioni period36 meseci
  • Baterija12 meseci

Tip: UPS (Uninterruptible Power Supply)
Režim rada: Line interactive
Snaga (VA): 2.000
Snaga (W): 1.200
Faktor snage: 0.6
Broj baterija: 2
Voltaža: 12V
Kapacitet: 9Ah
Punjenje: 90% kapaciteta za 3h
Vreme rada baterije: 25% Load – 20min48s,50% Load – 3min44s,75% Load – 1min36s
Ulazni priključci: 1x IEC C14
Izlazni priključci: 4x šuko
Povezivost: HID USB
Ostali priključci / Slotovi: 2x RJ-45/11
Vrsta zaštite: Lan Zaštita,Telefonska (modemska) zaštita,Zaštita od prevelikog opterećenja (napona)
Dodatne funkcije: „Hladan start“,Auto-Restart,Boost and buck automatska stabilizacija napona,Off-Mode punjenje,Simulated sine wave
Displej: LCD
Ostalo: Alarm,Mikroprocesorska kontrola garantuje visoku pouzdanost
Dimenzije: 390mm x 205mm x 146mm
Masa: 11.8kg
Nivo buke: <40dB
Boja: Crna
Stanje: Nekorišćeno
Reklamacioni period: 36 meseci
Baterija: 12 meseci

ProizvođačNJOY
UvoznikPrecizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
Garancija24 meseca
Marko P. ★★★★★15. mart 2026

Odličan TV, slika neverovatna. Neo QLED tehnologija je impresivna.

Ana S. ★★★★★2. feb 2026

Veoma zadovoljna. Jedina zamerka — komplikovan daljinski.

Slični proizvodi

NAPRKU-12V/10A-9CH ** Gembird Napajanje u kutiji sa opcijom UPS (bez baterije) 1.5A/CH (3729)
4.528,87 RSD
Horus Plus 2000 1200W UPS (PWUP-LI200H1-AZ01B)
13.944,93 RSD
NJOY Keen 2000 USB 1200W UPS (UPLI-LI200KU-CG01B)
14.107,69 RSD
UPS APC Back-UPS BX1600MI-GR, 1600VA/900W, 4xŠuko, AVR
25.066,80 RSD
UŠTEDA   879,03 RSD
AKCIJA
INFOSEC COMMUNICATION X1+ 1300 FR/SCHUKO
Оригинална цена је била: 19.733,03 RSD.Тренутна цена је: 18.854,00 RSD.
Nema na stanju
Vertiv PSA6E-600IT-SCH 4 x šuko
9.778,86 RSD
Delta dodatne baterije za RT Gen4 series RT2-3kVA CSB WB, (6x12V/9aH) BBA062B6009135
71.651,16 RSD
UŠTEDA   484,80 RSD
AKCIJA
CyberPower UPS BR1000ELCD
Оригинална цена је била: 18.532,80 RSD.Тренутна цена је: 18.048,00 RSD.
Nema na stanju