★★★★★★(47 recenzija)
Šifra: 6422956009724
Cadu 2000 1200W UPS (UPCMTLS620HCAAZ01B)
17.567,88 RSD
Na stanju
Besplatna dostava — Isporuka za 1-3 radna dana
Povraćaj u roku od 14 dana
Sigurna kupovina
Garancija 2 god.
Brza dostava
- Šifra6422956009724
- BrandsNJOY
- BojaCrna
- Težina12.5 kg
- Širina49.5 cm
- Visina29.7 cm
- Dužina23.5 cm
- TipUPS (Uninterruptible Power Supply)
- Režim radaLine interactive
- Snaga (VA)2.000
- Snaga (W)1.200
- Faktor snage0.6
- Broj baterija2
- Voltaža12V
- Kapacitet9Ah
- Punjenje90% kapaciteta za 3h
- Vreme rada baterije25% Load - 20min48s, 50% Load - 3min44s, 75% Load - 1min36s
- Ulazni priključci1x IEC C14
- Izlazni priključci4x šuko
- PovezivostHID USB
- Ostali priključci / Slotovi2x RJ-45/11
- Vrsta zaštiteTelefonska (modemska) zaštita, Zaštita od prevelikog opterećenja (napona), Lan Zaštita
- Dodatne funkcije"Hladan start", Auto-Restart, Boost and buck automatska stabilizacija napona, Simulated sine wave, Off-Mode punjenje
- DisplejLCD
- OstaloMikroprocesorska kontrola garantuje visoku pouzdanost, Alarm
- Dimenzije390mm x 205mm x 146mm
- Masa11.8kg
- Nivo buke<40dB
- StanjeNekorišćeno
- Reklamacioni period36 meseci
- Baterija12 meseci
| Tip: | UPS (Uninterruptible Power Supply) |
| Režim rada: | Line interactive |
| Snaga (VA): | 2.000 |
| Snaga (W): | 1.200 |
| Faktor snage: | 0.6 |
| Broj baterija: | 2 |
| Voltaža: | 12V |
| Kapacitet: | 9Ah |
| Punjenje: | 90% kapaciteta za 3h |
| Vreme rada baterije: | 25% Load – 20min48s,50% Load – 3min44s,75% Load – 1min36s |
| Ulazni priključci: | 1x IEC C14 |
| Izlazni priključci: | 4x šuko |
| Povezivost: | HID USB |
| Ostali priključci / Slotovi: | 2x RJ-45/11 |
| Vrsta zaštite: | Lan Zaštita,Telefonska (modemska) zaštita,Zaštita od prevelikog opterećenja (napona) |
| Dodatne funkcije: | „Hladan start“,Auto-Restart,Boost and buck automatska stabilizacija napona,Off-Mode punjenje,Simulated sine wave |
| Displej: | LCD |
| Ostalo: | Alarm,Mikroprocesorska kontrola garantuje visoku pouzdanost |
| Dimenzije: | 390mm x 205mm x 146mm |
| Masa: | 11.8kg |
| Nivo buke: | <40dB |
| Boja: | Crna |
| Stanje: | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period: | 36 meseci |
| Baterija: | 12 meseci |
ProizvođačNJOY
UvoznikPrecizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
Garancija24 meseca
Marko P. ★★★★★15. mart 2026
Odličan TV, slika neverovatna. Neo QLED tehnologija je impresivna.
Ana S. ★★★★★2. feb 2026
Veoma zadovoljna. Jedina zamerka — komplikovan daljinski.
Slični proizvodi

NAPRKU-12V/10A-9CH ** Gembird Napajanje u kutiji sa opcijom UPS (bez baterije) 1.5A/CH (3729)
4.528,87 RSD
UŠTEDA 879,03 RSD
AKCIJA 
INFOSEC COMMUNICATION X1+ 1300 FR/SCHUKO
Оригинална цена је била: 19.733,03 RSD.18.854,00 RSDТренутна цена је: 18.854,00 RSD.

















