Отвара се у новој картици
Besplatna dostava za porudžbine preko 5.000 RSD

Pretraga

NOVO

Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14

13.987,26 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom

12.894,71 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor

32.144,81 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor

101.465,55 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

132.599,59 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
Alteo›
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Bela tehnika
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14
13.987,26 RSD
Dodaj u korpu
BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom
12.894,71 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor
32.144,81 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor
101.465,55 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
132.599,59 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
★★★★★★(47 recenzija)

Šifra: 6422956009724

Cadu 2000 1200W UPS (UPCMTLS620HCAAZ01B)

17.567,88 RSD
Na stanju
Besplatna dostava — Isporuka za 1-3 radna dana
Povraćaj u roku od 14 dana
Sigurna kupovina
Garancija 2 god.
Brza dostava

  • Šifra6422956009724
  • BrandsNJOY
  • BojaCrna
  • Težina12.5 kg
  • Širina49.5 cm
  • Visina29.7 cm
  • Dužina23.5 cm
  • TipUPS (Uninterruptible Power Supply)
  • Režim radaLine interactive
  • Snaga (VA)2.000
  • Snaga (W)1.200
  • Faktor snage0.6
  • Broj baterija2
  • Voltaža12V
  • Kapacitet9Ah
  • Punjenje90% kapaciteta za 3h
  • Vreme rada baterije25% Load - 20min48s, 50% Load - 3min44s, 75% Load - 1min36s
  • Ulazni priključci1x IEC C14
  • Izlazni priključci4x šuko
  • PovezivostHID USB
  • Ostali priključci / Slotovi2x RJ-45/11
  • Vrsta zaštiteTelefonska (modemska) zaštita, Zaštita od prevelikog opterećenja (napona), Lan Zaštita
  • Dodatne funkcije"Hladan start", Auto-Restart, Boost and buck automatska stabilizacija napona, Simulated sine wave, Off-Mode punjenje
  • DisplejLCD
  • OstaloMikroprocesorska kontrola garantuje visoku pouzdanost, Alarm
  • Dimenzije390mm x 205mm x 146mm
  • Masa11.8kg
  • Nivo buke<40dB
  • StanjeNekorišćeno
  • Reklamacioni period36 meseci
  • Baterija12 meseci

Tip: UPS (Uninterruptible Power Supply)
Režim rada: Line interactive
Snaga (VA): 2.000
Snaga (W): 1.200
Faktor snage: 0.6
Broj baterija: 2
Voltaža: 12V
Kapacitet: 9Ah
Punjenje: 90% kapaciteta za 3h
Vreme rada baterije: 25% Load – 20min48s,50% Load – 3min44s,75% Load – 1min36s
Ulazni priključci: 1x IEC C14
Izlazni priključci: 4x šuko
Povezivost: HID USB
Ostali priključci / Slotovi: 2x RJ-45/11
Vrsta zaštite: Lan Zaštita,Telefonska (modemska) zaštita,Zaštita od prevelikog opterećenja (napona)
Dodatne funkcije: „Hladan start“,Auto-Restart,Boost and buck automatska stabilizacija napona,Off-Mode punjenje,Simulated sine wave
Displej: LCD
Ostalo: Alarm,Mikroprocesorska kontrola garantuje visoku pouzdanost
Dimenzije: 390mm x 205mm x 146mm
Masa: 11.8kg
Nivo buke: <40dB
Boja: Crna
Stanje: Nekorišćeno
Reklamacioni period: 36 meseci
Baterija: 12 meseci

ProizvođačNJOY
UvoznikPrecizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
Garancija24 meseca
Marko P. ★★★★★15. mart 2026

Odličan TV, slika neverovatna. Neo QLED tehnologija je impresivna.

Ana S. ★★★★★2. feb 2026

Veoma zadovoljna. Jedina zamerka — komplikovan daljinski.

Slični proizvodi

INFOSEC COMMUNICATION X1+ 1000 FR/SCHUKO
7.861,11 RSD
NJOY Cadu 1500 900W UPS (UPCMTLS615HCAAZ01B)
16.900,58 RSD
APC Smart-UPS SRT Input/Output Hardwire Kit, 2200VA/3000VA
31.084,20 RSD
CyberPower UPS 2200EILCD
40.411,84 RSD
Nema na stanju
UPS, APC, Smart-UPS, 3000VA, On-Line, doble conv, Rack 2U , 230V, 8xC13+2xC19, SmartSlot, rail set
439.565,54 RSD
Nema na stanju
NOVO
Vertiv EDGE-1500IRT2UXL – 1500VA/1350W Rack/Tower
64.766,52 RSD
CyberPower 2200VA/1320W UT2200EG, line-int., šuko, desktop
19.517,40 RSD
UPS opcije, APC, PDU, 1U, 120-240V, 15A, 220-240V, 10A, 8xC13
6.996,00 RSD