Отвара се у новој картици
Besplatna dostava za porudžbine preko 5.000 RSD

Pretraga

NOVO

Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14

13.987,26 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom

12.894,71 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor

32.144,81 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor

101.465,55 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

132.599,59 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
Alteo›
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Bela tehnika
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14
13.987,26 RSD
Dodaj u korpu
BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom
12.894,71 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor
32.144,81 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor
101.465,55 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
132.599,59 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
★★★★★★(47 recenzija)

Šifra: 2171120251321

DELL 16 DC16251 16 inch FHD+ 300nits Core 7 150U 16GB 512GB SSD Backlit FP Win11Pro metalni silver laptop

158.474,67 RSD
Na stanju
Besplatna dostava — Isporuka za 1-3 radna dana
Povraćaj u roku od 14 dana
Sigurna kupovina
Garancija 2 god.
Brza dostava

  • Šifra2171120251321
  • BrandsDell
  • Dijagonala ekrana16"
  • Rezolucija ekrana1920 x 1200 pix
  • Materijal kućištaaluminijum
  • BojaSiva
  • RAM memorija16 GB DDR5
  • Težina2 kg
  • Širina35.73 cm
  • Visina25.06 cm
  • Dužina1.823 cm
  • Format rezolucijeFull HD+
  • Tip panelaIPS
  • Osvežavanje60Hz
  • Ostalo (Ekran)Anti-glare, High-brightness 300-nit, 45% NTSC color gamut
  • Proizvođač procesoraIntel
  • Serija procesoraCore Series 1
  • Klasa procesoraIntel Core 7
  • Model procesora150U
  • Broj jezgara procesora10
  • Broj logičkih jezgara (niti)12
  • Radni takt procesora1.8 GHz (5.4 GHz)
  • Keš memorija procesora12MB Intel Smart cache
  • Proces izrade10nm
  • Radni takt memorije5.200MT/s
  • Broj slotova2
  • Popunjeni slotovi2
  • Slobodni slotovi0
  • Maksimalno podržano32GB
  • SSD512GB
  • SSD interfejsM.2 NVMe
  • Disk slotovi1x M.2 NVMe 2230
  • Raspoloživi slotovi0
  • Tip grafičkeIntegrisana
  • GrafikaIntel
  • Model grafikeIntel Graphics
  • Tip grafičke memorijeDeljena
  • Reklamacioni period24 meseca
  • Uslovljena garancija5 Godina 5 Benefita - Za više informacija posetite www.ewe.rs/dell
  • Wi-Fi verzijaWi-Fi 6 (802.11ax)
  • Model (Mreža)Realtek RTL8852BE
  • Bluetooth verzija5.3
  • DisplayPort priključciDa preko USB-C
  • HDMI priključci1x HDMI 1.4
  • Ukupno USB priključaka3
  • USB-A priključci2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1)
  • USB-C priključci1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2)
  • Audio1x 3.5mm (izlaz i mikrofon)
  • Čitač karticaSD
  • NapomenaMogućnost punjenja preko USB-C porta
  • TPMDa
  • Čitač otiska prstaUgrađen
  • Rezolucija0.92 Megapiksela
  • Snimanje videa1.280 x 720, 30fps
  • Model (Kamera)HD RGB
  • Zvučnici2.0
  • Snaga2x 2.5W
  • MikrofonDual (ugrađeni)
  • Slovni raspored tasteraEN (US)
  • Numerički deo tastatureDa
  • Osvetljena tastaturaJednobojno osvetljenje
  • Ostalo (Tastatura)Copilot taster
  • TipLitijum-jonska
  • Broj ćelija baterije4
  • Kapacitet baterije54Whr
  • Ostalo (Baterija)ExpressCharge tehnologija
  • Operativni sistemMicrosoft Windows 11 Pro
  • Dimenzije357.3mm x 250.6mm x 18.23mm
  • Masa2kg
  • Masa (raspon)1kg - 2kg
  • Opis bojePlatinum Silver
  • PakovanjePunjač
  • AC Adapter (punjač)65W

Veličina ekrana: 16 inča
Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200
Format rezolucije: Full HD+
Tip panela: IPS
Osvežavanje: 60Hz
Ostalo: 45% NTSC color gamut,Anti-glare,High-brightness 300-nit
Proizvođač procesora: Intel
Serija procesora: Core Series 1
Klasa procesora: Intel Core 7
Model procesora: 150U
Broj jezgara procesora: 10
Broj logičkih jezgara (niti): 12
Radni takt procesora: 1.8 GHz (5.4 GHz)
Keš memorija procesora: 12MB Intel Smart cache
Proces izrade: 10nm
Memorija (RAM): 16GB
Tip memorije: DDR5
Radni takt memorije: 5.200MT/s
Broj slotova: 2
Popunjeni slotovi: 2
Slobodni slotovi: 0
Maksimalno podržano: 32GB
SSD: 512GB
SSD interfejs: M.2 NVMe
Disk slotovi: 1x M.2 NVMe
Raspoloživi slotovi: 0
Tip grafičke: Integrisana
Grafika: Intel
Model grafike: Intel Graphics
Tip grafičke memorije: Deljena
Reklamacioni period: 24 meseca
Uslovljena garancija: 5 Godina 5 Benefita – Za više informacija posetite www.ewe.rs/dell
Wi-Fi verzija: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Model: Realtek RTL8852BE
Bluetooth verzija: 5.3
DisplayPort priključci: Da preko USB-C
HDMI priključci: 1x HDMI 1.4
Ukupno USB priključaka: 3
USB-A priključci: 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1)
USB-C priključci: 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2)
Audio: 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon)
Čitač kartica: SD
Napomena: Mogućnost punjenja preko USB-C porta
TPM: Da
Čitač otiska prsta: Ugrađen
Rezolucija: 0.92 Megapiksela
Snimanje videa: 1.280 x 720,30fps
Model: HD RGB
Zvučnici: 2.0
Snaga: 2x 2.5W
Mikrofon: Dual (ugrađeni)
Slovni raspored tastera: EN (US)
Numerički deo tastature: Da
Osvetljena tastatura: Jednobojno osvetljenje
Ostalo: Copilot taster
Tip: Litijum-jonska
Broj ćelija baterije: 4
Kapacitet baterije: 54Whr
Ostalo: ExpressCharge tehnologija
Operativni sistem: Microsoft Windows 11 Pro
Materijal: Aluminijum
Dimenzije: 357.3mm x 250.6mm x 18.23mm
Masa: 2kg
Boja: Siva
Opis boje: Platinum Silver
Pakovanje: Punjač
AC Adapter (punjač): 65W

ProizvođačDell
UvoznikPrecizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
Garancija24 meseca
Marko P. ★★★★★15. mart 2026

Odličan TV, slika neverovatna. Neo QLED tehnologija je impresivna.

Ana S. ★★★★★2. feb 2026

Veoma zadovoljna. Jedina zamerka — komplikovan daljinski.

Slični proizvodi

GIGABYTE AERO X16 1VH 16 inch QHD+ 165Hz 300nits AMD Ryzen AI 7 350 16GB 1TB SSD GeForce RTX 5060 8GB Backlit Win11Home beli laptop
237.717,62 RSD
ASUS ROG Strix G16 G614FP-S5084 (16 inča 2.5K, Ryzen 9 9955HX, 32GB, SSD 1TB, GeForce RTX 5070) laptop
270.683,44 RSD
Nema na stanju
DELL Pro 15 Essential PV15250 15.6 inch FHD 120Hz i7-1355U 16GB 512GB SSD Backlit FP metalni silver laptop
116.212,42 RSD
DELL Pro Max 16 16 inch FHD+ 300nits Core Ultra 7 265H 64GB 1TB SSD RTX PRO 1000 8GB Backlit FP SC Win11Pro 3yr ProSupport laptop
590.848,67 RSD
DELL Pro 15 Essential PV15250 15.6 inch FHD 120Hz i7-1355U 16GB 512GB SSD FP Win11Pro laptop
158.217,82 RSD
DELL 14 Plus 14 inch QHD+ 300nits Core Ultra 9 288V 32GB 1TB SSD Intel Arc Backlit Win11Pro laptop
247.880,80 RSD
Nema na stanju
HP NOT 200 G2a 16 R7-250 16GB512 DOS 3y, DH6X8EA#BED
130.955,76 RSD
ASUS TUF Gaming F16 FX608JMI-TU271 (16 inča FHD+, i7-14650HX, 16GB, SSD 512GB, GeForce RTX 5060) laptop
223.853,52 RSD
Nema na stanju