★★★★★★(47 recenzija)
Šifra: 2171120251466
DELL Pro Max 16 16 inch FHD+ 300nits Core Ultra 7 265H 64GB 1TB SSD RTX PRO 1000 8GB Backlit FP SC Win11Pro 3yr ProSupport laptop
590.848,67 RSD
Na stanju
Besplatna dostava — Isporuka za 1-3 radna dana
Povraćaj u roku od 14 dana
Sigurna kupovina
Garancija 2 god.
Brza dostava
- Šifra2171120251466
- BrandsDell
- Dijagonala ekrana16"
- Rezolucija ekrana1920 x 1200 pix
- BojaCrna
- RAM memorija64 GB DDR5
- Težina2.2 kg
- Širina35.8 cm
- Visina25.6 cm
- Dužina1.98 cm
- Format rezolucijeFull HD+
- Tip panelaWVA
- Osvežavanje60Hz
- Ostalo (Ekran)Anti-glare, 45% NTSC color gamut, 300 nita
- Proizvođač procesoraIntel
- Serija procesoraCore Series 2
- Klasa procesoraIntel Core Ultra 7
- Model procesora265H
- Broj jezgara procesora16
- Broj logičkih jezgara (niti)16
- Radni takt procesora2.2 GHz (5.3 GHz)
- Keš memorija procesora24MB Intel Smart cache
- Proces izrade3nm
- Radni takt memorije6.400MT/s
- Broj slotova2
- Popunjeni slotovi2
- Slobodni slotovi0
- Maksimalno podržano64GB
- SSD1TB
- SSD interfejsM.2 NVMe
- Disk slotovi2x M.2 NVMe
- Interfejs raspooživih slotova1x M.2 NVMe
- Raspoloživi slotovi1
- Tip grafičkeNeintegrisana
- GrafikanVidia
- Model grafikeRTX PRO 1000
- Količina grafičke memorije8GB
- Tip grafičke memorijeGDDR7
- Reklamacioni period36 meseci
- NPU modelIntel AI Boost
- Broj operacija (trilion operacija po sekundi)Do 13 TOPS
- Wi-Fi verzijaWi-Fi 7 (802.11be)
- Model (Mreža)Intel BE201
- Bluetooth verzija5.4
- Žična mreža (LAN)10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet)
- Thunderbolt2x Thunderbolt 4
- DisplayPort priključciDa preko Thunderbolta
- HDMI priključci1x HDMI 2.1
- Ukupno USB priključaka2
- USB-A priključci2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1)
- RJ-45 (LAN)1
- Audio1x 3.5mm (izlaz i mikrofon)
- Čitač karticamicroSD
- TPMDa
- Čitač otiska prstaUgrađen
- Rezolucija2.07 Megapiksela
- Snimanje videa30fps, 1.920 x 1.080
- Model (Kamera)FHD HDR IR
- Zvučnici2.0
- Snaga2x 2.5W
- MikrofonDual (ugrađeni)
- Slovni raspored tasteraEN (US)
- Numerički deo tastatureDa
- Osvetljena tastaturaJednobojno osvetljenje
- TipLitijum-jonska
- Broj ćelija baterije6
- Kapacitet baterije96WHr
- Ostalo (Baterija)ExpressCharge tehnologija
- Operativni sistemMicrosoft Windows 11 Pro
- Dimenzije358mm x 256mm x 19.8mm
- Masa2.2kg
- Masa (raspon)2kg - 3kg
- Opis bojeMagnetite
- AC Adapter (punjač)130W (Tip C)
- SmartCardDa
| Veličina ekrana: | 16 inča |
| Rezolucija ekrana: | 1.920 x 1.200 |
| Format rezolucije: | Full HD+ |
| Tip panela: | WVA |
| Osvežavanje: | 60Hz |
| Ostalo: | 300 nita,45% NTSC color gamut,Anti-glare |
| Proizvođač procesora: | Intel |
| Serija procesora: | Core Series 2 |
| Klasa procesora: | Intel Core Ultra 7 |
| Model procesora: | 265H |
| Broj jezgara procesora: | 16 |
| Broj logičkih jezgara (niti): | 16 |
| Radni takt procesora: | 2.2 GHz (5.3 GHz) |
| Keš memorija procesora: | 24MB Intel Smart cache |
| Proces izrade: | 3nm |
| Memorija (RAM): | 64GB |
| Tip memorije: | DDR5 |
| Radni takt memorije: | 6.400MT/s |
| Broj slotova: | 2 |
| Popunjeni slotovi: | 2 |
| Slobodni slotovi: | 0 |
| Maksimalno podržano: | 64GB |
| SSD: | 1TB |
| SSD interfejs: | M.2 NVMe |
| Disk slotovi: | 3x M.2 NVMe |
| Interfejs raspooživih slotova: | 2x M.2 NVMe |
| Raspoloživi slotovi: | 2 |
| Tip grafičke: | Neintegrisana |
| Grafika: | nVidia |
| Model grafike: | RTX PRO 1000 |
| Količina grafičke memorije: | 8GB |
| Tip grafičke memorije: | GDDR7 |
| Reklamacioni period: | 36 meseci |
| NPU model: | Intel AI Boost |
| Broj operacija (trilion operacija po sekundi): | Do 13 TOPS |
| Wi-Fi verzija: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Model: | Intel BE201 |
| Bluetooth verzija: | 5.4 |
| Žična mreža (LAN): | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Thunderbolt: | 2x Thunderbolt 4 |
| DisplayPort priključci: | Da preko Thunderbolta |
| HDMI priključci: | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka: | 2 |
| USB-A priključci: | 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| RJ-45 (LAN): | 1 |
| Audio: | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Čitač kartica: | microSD |
| TPM: | Da |
| Čitač otiska prsta: | Ugrađen |
| Rezolucija: | 2.07 Megapiksela |
| Snimanje videa: | 1.920 x 1.080,30fps |
| Model: | FHD HDR IR |
| Zvučnici: | 2.0 |
| Snaga: | 2x 2.5W |
| Mikrofon: | Dual (ugrađeni) |
| Slovni raspored tastera: | EN (US) |
| Numerički deo tastature: | Da |
| Osvetljena tastatura: | Jednobojno osvetljenje |
| Tip: | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije: | 6 |
| Kapacitet baterije: | 96WHr |
| Ostalo: | ExpressCharge tehnologija |
| Operativni sistem: | Microsoft Windows 11 Pro |
| Dimenzije: | 358mm x 256mm x 19.8mm |
| Masa: | 2.2kg |
| Boja: | Crna |
| Opis boje: | Magnetite |
| AC Adapter (punjač): | 130W (Tip C) |
| SmartCard: | Da |
ProizvođačDell
UvoznikPrecizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
Garancija24 meseca
Marko P. ★★★★★15. mart 2026
Odličan TV, slika neverovatna. Neo QLED tehnologija je impresivna.
Ana S. ★★★★★2. feb 2026
Veoma zadovoljna. Jedina zamerka — komplikovan daljinski.
Slični proizvodi

DELL Alienware 18 Area-51 18 inch QHD+ 300Hz 500nits Core Ultra 9 275HX 64GB 2TB SSD GeForce RTX 5090 24GB RGB Backlit Win11Pro gaming laptop
791.774,18 RSD

DELL Alienware 16X Aurora 16 inch QHD+ 240Hz 500nits Core Ultra 9 275HX 32GB 1TB SSD GeForce RTX 5070 8GB RGB Backlit Win11Pro gaming laptop
358.640,13 RSD

ASUS ROG Strix G16 G614PW-UI-RV098 (16 inča FHD+, Ryzen 9 8940HX, 32GB, SSD 1TB, GeForce RTX 5080) laptop + ranac
415.654,04 RSD

ASUS Vivobook Go 15 E1504FA-BQ1964 (15.6 inča FHD, Ryzen 3 7320U, 8GB, SSD 512GB) laptop
53.123,99 RSD

ASUS TUF Gaming F16 FX608JMI-TU266 (16 inča FHD+, i7-14650HX, 32GB, SSD 1TB, GeForce RTX 5060) laptop
266.882,57 RSD


















