Отвара се у новој картици
Besplatna dostava za porudžbine preko 5.000 RSD

Pretraga

Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14

13.987,26 RSD
Dodaj u korpu

BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom

12.894,71 RSD
Dodaj u korpu

BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor

32.144,81 RSD
Dodaj u korpu

BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor

101.465,55 RSD
Dodaj u korpu

LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

132.599,59 RSD
Dodaj u korpu

LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
Alteo›
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Pravna lica: +381 63 321 012
Bela tehnika
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Pravna lica: +381 63 321 012
Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14
13.987,26 RSD
Dodaj u korpu
BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom
12.894,71 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor
32.144,81 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor
101.465,55 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
132.599,59 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
★★★★★★(47 recenzija)

Šifra: 8606018854165

Ugradna rerna TESLA BO700SX ventilatorska/56L/mehanička/inox

24.336,00 RSD
Nema na stanju
Besplatna dostava — Isporuka za 1-3 radna dana
Povraćaj u roku od 14 dana
Sigurna kupovina
Garancija 2 god.
Brza dostava

  • Šifra8606018854165
  • BrandsTesla
  • BojaCrna, Inox
  • Tip rerneMultifunkcionalna
  • VrstaNezavisna
  • Način upravljanjaDigitalno
  • Nacin čisćenjaČišćenje vodenom parom
  • Zapremina56 l
  • Širina59,5 cm
  • Visina59,5 cm
  • Dubina56,5 cm
  • Širina59.5 cm
  • Visina59.5 cm
  • Dužina56.5 cm
  • Country of originTurska
  • VendorComtrade Distribution d.o.o.
  • Masa26.9 kg
  • Energetski nivoA
  • OpremaTajmer: digitalni programator sa 3 dugmeta osetljivih na dodir1 x pleh 1 x rešetkaDuplo staklo na vratima1 x sijalicaAluminijumska ručka
  • Funkcije i karakteristikeGornji grejačGornji i donji grejačGornji i donji grejač sa ventilatoromDonji grejač sa ventilatorom
  • Maksimalna temperatura rerne40 - 240⁰C
  • Priključna snaga2.3 kW
  • Ugradne mere (ŠxVxD)56 x 59 x 55 cm
  • Potrošnja el. energijeStatična: 0.75 kWh/ciklusSa ventilatorom: 0.74 kWh/ciklus
  • NAV NameTesla BO700SX Ugr rerna
  • NAV Category ID DescriptionUgradne rerne
  • Prava potrošačaZakonska saobraznost 2 godine + 3 godine dodatne komercijalne garancije uz garantnu izjavu proizvođača

Tip rerne: Multifunkcionalna
Zapremina: 56 l
Način upravljanja: Digitalno
Vrsta: Nezavisna
Način čišćenja: Čišćenje vodenom parom
Boja: Crna
Maksimalna temperatura rerne: 40 – 240⁰C
Funkcije i karakteristike: Gornji grejač
Gornji i donji grejač
Gornji i donji grejač sa ventilatorom
Donji grejač sa ventilatorom
Oprema: Tajmer: digitalni programator sa 3 dugmeta osetljivih na dodir
1 x pleh
1 x rešetka
Duplo staklo na vratima
1 x sijalica
Aluminijumska ručka
Priključna snaga: 2.3 kW
Potrošnja el. Energije: Statična: 0.75 kWh/ciklus
Sa ventilatorom: 0.74 kWh/ciklus
Masa: 26.9 kg
Dimenzije (ŠxVxD): 59.5 x 59.5 x 56.5 cm
Ugradne mere (ŠxVxD): 56 x 59 x 55 cm
Širina: 59.5 cm
Visina: 59.5 cm
Dubina: 56.5 cm

ProizvođačTesla
UvoznikPrecizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
Garancija24 meseca
Marko P. ★★★★★15. mart 2026

Odličan TV, slika neverovatna. Neo QLED tehnologija je impresivna.

Ana S. ★★★★★2. feb 2026

Veoma zadovoljna. Jedina zamerka — komplikovan daljinski.

Slični proizvodi

BEKO BBIMZ7300BD ugradna rerna
33.663,71 RSD
WHIRLPOOL W9 OS2 4S1 P ugradna rerna
87.842,21 RSD
Nema na stanju
UŠTEDA   924,00 RSD
AKCIJA
Ugradna rerna TESLA BO600SB ventilatorska/60L/mehanička/crna
Оригинална цена је била: 23.364,00 RSD.Тренутна цена је: 22.440,00 RSD.
Nema na stanju
INDESIT ugradni set STANDARD RI 161 C + IFW 6841 JH IX
138,00 RSD
Nema na stanju
Ugradna rerna BOSCH HBG536ES3/Serija 6/71L/crna
68.178,24 RSD
Nema na stanju
WHIRLPOOL AKZM 8480 NB ugradna rerna
47.902,01 RSD
Nema na stanju
TESLA WG Ugradna rerna TESLA BO920MB/ventilatorska/72l/digitalna/crna
37.065,60 RSD
Nema na stanju
BEKO BCBIS 17300 KSBMPS ugradna rerna
44.552,09 RSD
Nema na stanju