Отвара се у новој картици
Besplatna dostava za porudžbine preko 5.000 RSD

Pretraga

Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14

13.987,26 RSD
Dodaj u korpu

BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom

12.894,71 RSD
Dodaj u korpu

BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor

32.144,81 RSD
Dodaj u korpu

BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor

101.465,55 RSD
Dodaj u korpu

LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

132.599,59 RSD
Dodaj u korpu

LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
Alteo›
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Pravna lica: +381 63 321 012
Bela tehnika
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Pravna lica: +381 63 321 012
Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14
13.987,26 RSD
Dodaj u korpu
BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom
12.894,71 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor
32.144,81 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor
101.465,55 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
132.599,59 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
★★★★★★(47 recenzija)

Šifra: 8606018854165

Ugradna rerna TESLA BO700SX ventilatorska/56L/mehanička/inox

24.336,00 RSD
Nema na stanju
Besplatna dostava — Isporuka za 1-3 radna dana
Povraćaj u roku od 14 dana
Sigurna kupovina
Garancija 2 god.
Brza dostava

  • Šifra8606018854165
  • BrandsTesla
  • BojaCrna, Inox
  • Tip rerneMultifunkcionalna
  • VrstaNezavisna
  • Način upravljanjaDigitalno
  • Nacin čisćenjaČišćenje vodenom parom
  • Zapremina56 l
  • Širina59,5 cm
  • Visina59,5 cm
  • Dubina56,5 cm
  • Širina59.5 cm
  • Visina59.5 cm
  • Dužina56.5 cm
  • Country of originTurska
  • VendorComtrade Distribution d.o.o.
  • Masa26.9 kg
  • Energetski nivoA
  • OpremaTajmer: digitalni programator sa 3 dugmeta osetljivih na dodir1 x pleh 1 x rešetkaDuplo staklo na vratima1 x sijalicaAluminijumska ručka
  • Funkcije i karakteristikeGornji grejačGornji i donji grejačGornji i donji grejač sa ventilatoromDonji grejač sa ventilatorom
  • Maksimalna temperatura rerne40 - 240⁰C
  • Priključna snaga2.3 kW
  • Ugradne mere (ŠxVxD)56 x 59 x 55 cm
  • Potrošnja el. energijeStatična: 0.75 kWh/ciklusSa ventilatorom: 0.74 kWh/ciklus
  • NAV NameTesla BO700SX Ugr rerna
  • NAV Category ID DescriptionUgradne rerne
  • Prava potrošačaZakonska saobraznost 2 godine + 3 godine dodatne komercijalne garancije uz garantnu izjavu proizvođača

Tip rerne: Multifunkcionalna
Zapremina: 56 l
Način upravljanja: Digitalno
Vrsta: Nezavisna
Način čišćenja: Čišćenje vodenom parom
Boja: Crna
Maksimalna temperatura rerne: 40 – 240⁰C
Funkcije i karakteristike: Gornji grejač
Gornji i donji grejač
Gornji i donji grejač sa ventilatorom
Donji grejač sa ventilatorom
Oprema: Tajmer: digitalni programator sa 3 dugmeta osetljivih na dodir
1 x pleh
1 x rešetka
Duplo staklo na vratima
1 x sijalica
Aluminijumska ručka
Priključna snaga: 2.3 kW
Potrošnja el. Energije: Statična: 0.75 kWh/ciklus
Sa ventilatorom: 0.74 kWh/ciklus
Masa: 26.9 kg
Dimenzije (ŠxVxD): 59.5 x 59.5 x 56.5 cm
Ugradne mere (ŠxVxD): 56 x 59 x 55 cm
Širina: 59.5 cm
Visina: 59.5 cm
Dubina: 56.5 cm

ProizvođačTesla
UvoznikPrecizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
Garancija24 meseca
Marko P. ★★★★★15. mart 2026

Odličan TV, slika neverovatna. Neo QLED tehnologija je impresivna.

Ana S. ★★★★★2. feb 2026

Veoma zadovoljna. Jedina zamerka — komplikovan daljinski.

Slični proizvodi

WHIRLPOOL W9 OS2 4S1 P ugradna rerna
87.842,21 RSD
Nema na stanju
BEKO BBIE123001BD ugradna rerna
30.939,10 RSD
BEKO BBIMZ7300BD ugradna rerna
33.663,71 RSD
WHIRLPOOL WOI5S8PPM1SBA ugradna rerna
68.888,45 RSD
Nema na stanju
BEKO BBIMA17410BMPW Ugradna rerna
56.099,05 RSD
Nema na stanju
UŠTEDA   744,00 RSD
AKCIJA
Ugradna rerna TESLA BO350SX ventilatorska/56L/mehanička/inox
Оригинална цена је била: 21.384,00 RSD.Тренутна цена је: 20.640,00 RSD.
Nema na stanju
UŠTEDA   1.357,00 RSD
AKCIJA
Ugradna rerna TESLA BO850SX ventilatorska/60L/mehanička/inox
Оригинална цена је била: 28.116,00 RSD.Тренутна цена је: 26.759,00 RSD.
Nema na stanju
INDESIT ugradni set STANDARD RI 161 C + IFW 6841 JH IX
138,00 RSD
Nema na stanju