- Šifra8606018854165
- BrandsTesla
- BojaCrna, Inox
- Tip rerneMultifunkcionalna
- VrstaNezavisna
- Način upravljanjaDigitalno
- Nacin čisćenjaČišćenje vodenom parom
- Zapremina56 l
- Širina59,5 cm
- Visina59,5 cm
- Dubina56,5 cm
- Širina59.5 cm
- Visina59.5 cm
- Dužina56.5 cm
- Country of originTurska
- VendorComtrade Distribution d.o.o.
- Masa26.9 kg
- Energetski nivoA
- OpremaTajmer: digitalni programator sa 3 dugmeta osetljivih na dodir1 x pleh 1 x rešetkaDuplo staklo na vratima1 x sijalicaAluminijumska ručka
- Funkcije i karakteristikeGornji grejačGornji i donji grejačGornji i donji grejač sa ventilatoromDonji grejač sa ventilatorom
- Maksimalna temperatura rerne40 - 240⁰C
- Priključna snaga2.3 kW
- Ugradne mere (ŠxVxD)56 x 59 x 55 cm
- Potrošnja el. energijeStatična: 0.75 kWh/ciklusSa ventilatorom: 0.74 kWh/ciklus
- NAV NameTesla BO700SX Ugr rerna
- NAV Category ID DescriptionUgradne rerne
- Prava potrošačaZakonska saobraznost 2 godine + 3 godine dodatne komercijalne garancije uz garantnu izjavu proizvođača
| Tip rerne: | Multifunkcionalna |
| Zapremina: | 56 l |
| Način upravljanja: | Digitalno |
| Vrsta: | Nezavisna |
| Način čišćenja: | Čišćenje vodenom parom |
| Boja: | Crna |
| Maksimalna temperatura rerne: | 40 – 240⁰C |
| Funkcije i karakteristike: | Gornji grejač Gornji i donji grejač Gornji i donji grejač sa ventilatorom Donji grejač sa ventilatorom |
| Oprema: | Tajmer: digitalni programator sa 3 dugmeta osetljivih na dodir 1 x pleh 1 x rešetka Duplo staklo na vratima 1 x sijalica Aluminijumska ručka |
| Priključna snaga: | 2.3 kW |
| Potrošnja el. Energije: | Statična: 0.75 kWh/ciklus Sa ventilatorom: 0.74 kWh/ciklus |
| Masa: | 26.9 kg |
| Dimenzije (ŠxVxD): | 59.5 x 59.5 x 56.5 cm |
| Ugradne mere (ŠxVxD): | 56 x 59 x 55 cm |
| Širina: | 59.5 cm |
| Visina: | 59.5 cm |
| Dubina: | 56.5 cm |
ProizvođačTesla
UvoznikPrecizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
Garancija24 meseca
Marko P. ★★★★★15. mart 2026
Odličan TV, slika neverovatna. Neo QLED tehnologija je impresivna.
Ana S. ★★★★★2. feb 2026
Veoma zadovoljna. Jedina zamerka — komplikovan daljinski.
Slični proizvodi
UŠTEDA 744,00 RSD
AKCIJA 
Ugradna rerna TESLA BO350SX ventilatorska/56L/mehanička/inox
Оригинална цена је била: 21.384,00 RSD.20.640,00 RSDТренутна цена је: 20.640,00 RSD.















