Отвара се у новој картици
Besplatna dostava za porudžbine preko 5.000 RSD

Pretraga

NOVO

Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14

13.987,26 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom

12.894,71 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor

32.144,81 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor

101.465,55 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

132.599,59 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
Alteo›
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Bela tehnika
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14
13.987,26 RSD
Dodaj u korpu
BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom
12.894,71 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor
32.144,81 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor
101.465,55 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
132.599,59 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
★★★★★★(47 recenzija)

Šifra: 6973172947470

HISENSE 86 inča 86WM6FE 4K UHD LED 400 nita Interactive Display sa kamerom

443.011,14 RSD
Na stanju
Besplatna dostava — Isporuka za 1-3 radna dana
Povraćaj u roku od 14 dana
Sigurna kupovina
Garancija 2 god.
Brza dostava

  • Šifra6973172947470
  • BrandsHISENSE
  • BojaCrna
  • Operativni sistemAndroid 13
  • WiFiDa
  • Težina59 kg
  • TipEducation Interactive Flat Panel
  • Veličina ekrana86 inča
  • Rezolucija3.840 x 2.160
  • Pozadinsko osvetljenjeDirect LED
  • TouchscreenIR Multi-touch do 55 tačaka dodira
  • Nativni kontrast1.200:1
  • Osvetljenje400 nita
  • Odziv8ms
  • Uglovi gledanja178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
  • Vertikalno osvežavanje60Hz
  • Paleta boja1.07 milijardi boja
  • OstaloAnti-glare, 72% NTSC color gamut
  • Programi / Ekskluzivne aplikacije / ServisiGoogle Play Store
  • ProcesorARM Cortex A73 quad core + A53 quad core
  • Radni takt procesora2.2GHz + 2.0GHz
  • Grafički procesorMali-G52
  • RAM memorija8GB
  • Unutrašnja memorija128GB
  • Bluetooth5.3
  • Žična mreža (LAN)10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet)
  • HDMI priključci1x HDMI 2.0 Out, 3x HDMI 2.0 In
  • USB priključci3x USB 3.0 (tipA), 1x USB 2.0 (Tip A), 1x USB tip C (podržava PD do 65W)
  • Audio izlaz3.5mm, S/PDIF koaksijalni
  • Audio ulaz3.5mm
  • Ostali priključci / SlotoviRJ-45, OPS Slot, 1x RS-232 in, 1x RS-232 out
  • ZvučniciUgrađeni
  • Snaga zvučnika2x 18W + 25W
  • Montiranje na zidVESA 1.000mm x 600mm
  • Masa59kg
  • PakovanjeNaponski kabl, Daljinski upravljač, 2x Stylus (olovka), Baterije, Uputstvo za rad, VESA set za montiranje na zid
  • Kamera8.0 megapiksela
  • Reklamacioni period36 meseci

Tip: Education Interactive Flat Panel
Veličina ekrana: 86 inča
Rezolucija: 3.840 x 2.160
Pozadinsko osvetljenje: Direct LED
Touchscreen: IR Multi-touch do 55 tačaka dodira
Nativni kontrast: 1.200:1
Osvetljenje: 400 nita
Odziv: 8ms
Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni
Vertikalno osvežavanje: 60Hz
Paleta boja: 1.07 milijardi boja
Ostalo: 72% NTSC color gamut,Anti-glare
Operativni sistem: Android 13
Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi: Google Play Store
Procesor: ARM Cortex A73 quad core + A53 quad core
Radni takt procesora: 2.2GHz + 2.0GHz
Grafički procesor: Mali-G52
RAM memorija: 8GB
Unutrašnja memorija: 128GB
Wi-Fi: Da
Bluetooth: 5.3
Žična mreža (LAN): 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet)
HDMI priključci: 1x HDMI 2.0 Out,3x HDMI 2.0 In
USB priključci: 1x USB 2.0 (Tip A),1x USB tip C (podržava PD do 65W),3x USB 3.0 (tipA)
Audio izlaz: 3.5mm,S/PDIF koaksijalni
Audio ulaz: 3.5mm
Ostali priključci / Slotovi: 1x RS-232 in,1x RS-232 out,OPS Slot,RJ-45
Zvučnici: Ugrađeni
Snaga zvučnika: 2x 18W + 25W
Montiranje na zid: VESA 1.000mm x 600mm
Masa: 59kg
Boja: Crna
Pakovanje: 2x Stylus (olovka),Baterije,Daljinski upravljač,Naponski kabl,Uputstvo za rad,VESA set za montiranje na zid
Kamera: 8.0 megapiksela
Reklamacioni period: 36 meseci

ProizvođačHISENSE
UvoznikPrecizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
Garancija24 meseca
Marko P. ★★★★★15. mart 2026

Odličan TV, slika neverovatna. Neo QLED tehnologija je impresivna.

Ana S. ★★★★★2. feb 2026

Veoma zadovoljna. Jedina zamerka — komplikovan daljinski.

Slični proizvodi

DAHUA 86 inča LCH86-MC410-B-S2 UHD Smart Interactive Whiteboard sa kamerom
270.296,29 RSD
HISENSE 55 inča 55DM66D 4K UHD 500 nita Digital Signage Display – 24/7 Operation
155.389,60 RSD
HISENSE 65 inča 65MR6DE 4K UHD LED 350 nita Interactive Display sa kamerom
286.640,01 RSD
HISENSE 86 inča 86GM50D 4K UHD 500 nita Digital Signage Display – 18/7 Operation
407.990,04 RSD
Nema na stanju
Video wall controller 2×2 KT-VW202 za sliku u 4ekrana
16.530,02 RSD
Nema na stanju
DAHUA 65 inča LCH65-MC410-B-S2 UHD Smart Interactive Whiteboard
219.683,28 RSD
Nema na stanju
HISENSE 43 inča 43DM66D 4K UHD 500 nita Digital Signage Display – 24/7 Operation
104.988,75 RSD
Preporuka
HISENSE 86 inča 86MR6DE-E 4K UHD LED 350 nita Interactive Display
423.139,30 RSD
Nema na stanju