Šifra: 1282025311435
REALME 14 T RMX5078 Lightning Purple 8/256GB mobilni telefon outlet
- Šifra1282025311435
- BrandsRealme
- RAM memorija8 GB
- BojaLjubičasta
- Veličina ekrana6,67"
- Operativni sistemRealme UI
- Tip (Osnovne karakteristike)Smartfon (pametni telefon)
- SIM kartice2 (Dual SIM)
- Format SIM karticeNano-SIM
- OblikMonoblok
- GSM mreža1.900MHz, 850MHz, 1.800MHz
- HSDPA mreža2.100MHz, 850MHz, 900MHz
- WCDMA mrežaDa
- Protokoli5G, LTE, HSPA
- Rezolucija ekrana2.340 x 1.080
- Format rezolucijeFull HD +
- Tip ekranaAMOLED
- Odnos stranica19.5:9
- Gustina piksela386ppi
- Paleta boja16.7 miliona
- ZaštitaAGC DT-Star 2
- Ostalo (Ekran)120Hz, 2.100 nits (peak)
- ProcesorMediatek Dimensity 6300 (6 nm)
- Broj jezgara8 (2 + 6)
- Radni takt procesora2.4Ghz + 2.0Ghz
- Grafički procesorMali-G57 MC2
- Unutrašnja memorija256GB
- Podržane memorijske karticeMicroSDXC
- Rezolucija zadnje kamere50MP + 2MP
- Video rezolucija zadnje kamere4K@30fps
- Ostale osobine zadnje kamereLED blic, HDR, Panorama režim, ƒ/1.8 aperture
- Rezolucija prednje kamere16MP
- Video rezolucija prednje kamere1080p@30fps
- Wi-Fi standardWi-Fi 5 (802.11ac)
- Bluetooth verzija5.1
- NFC (Near Field Communication)Da
- PriključciUSB Tip C
- ZvučniciStereo
- GPS navigacijaGLONASS, GPS, BDS, GALILEO, QZSS
- SenzoriAkcelerometar, Žiroskop, Kompas, Senzor otisaka prstiju, Proximity senzor
- Dodatne funkcijeIP68 sertifikat: otporan na prašinu, vodootporan, IP69
- Tip (Baterija)Litijum-jonska
- Kapacitet6.000mAh
- Ostalo (Baterija)Brzo punjenje baterije 45W
- Dimenzije163.15mm x 75.65mm x 7.97mm
- Masa196g
- Opis bojeLightning Purple
- StanjeOtvoreno
- Reklamacioni period12 meseci
Osnovne karakteristike – Tip: Smartfon (pametni telefon) SIM kartice: 2 (Dual SIM) Format SIM kartice: Nano-SIM Oblik: Monoblok Mobilna mreža – GSM mreža: 1.800MHz,1.900MHz,800MHz,850MHz HSDPA mreža: 2.100MHz,850MHz,900MHz WCDMA mreža: Da Protokoli: 5G,HSPA,LTE Ekran – Veličina ekrana: 6.67 inča Rezolucija ekrana: 2.340 x 1.080 Format rezolucije: Full HD + Tip ekrana: AMOLED Odnos stranica: 19.5:9 Gustina piksela: 386ppi Paleta boja: 16.7 miliona Zaštita: AGC DT-Star 2 Ostalo: 120Hz,2.100 nits (peak) Softver – Operativni sistem: Realme UI 6.0 Čipset – Procesor: Mediatek Dimensity 6300 (6 nm) Broj jezgara: 8 (2 + 6) Radni takt procesora: 2.4Ghz + 2.0Ghz RAM memorija: 8GB Grafički procesor: Mali-G57 MC2 Memorija – Unutrašnja memorija: 256GB Podržane memorijske kartice: MicroSDXC Kamera – Rezolucija zadnje kamere: 50MP + 2MP Video rezolucija zadnje kamere: 4K@30fps Ostale osobine zadnje kamere: ƒ/1.8 aperture,HDR,LED blic,Panorama režim Prednja kamera – Rezolucija prednje kamere: 16MP Video rezolucija prednje kamere: 1080p@30fps Povezivost – Wi-Fi standard: Wi-Fi 5 (802.11ac) Bluetooth verzija: 5.1 NFC (Near Field Communication): Da Priključci: USB Tip C Audio – Zvučnici: Stereo Ostale karakteristike – GPS navigacija: BDS,GALILEO,GLONASS,GPS,QZSS Senzori: Akcelerometar,Kompas,Proximity senzor,Senzor otisaka prstiju,Žiroskop Dodatne funkcije: IP68 sertifikat: otporan na prašinu, vodootporan,IP69 Baterija – Tip: Litijum-jonska Kapacitet: 6.000mAh Ostalo: Brzo punjenje baterije 45W Fizičke karakteristike – Dimenzije: 163.15mm x 75.65mm x 7.97mm Masa: 196g Boja: Ljubičasta Opis boje: Lightning Purple Stanje: Otvoreno Reklamacioni period – Reklamacioni period: 12 meseci
Odličan TV, slika neverovatna. Neo QLED tehnologija je impresivna.
Veoma zadovoljna. Jedina zamerka — komplikovan daljinski.



















