Отвара се у новој картици
Besplatna dostava za porudžbine preko 5.000 RSD

Pretraga

Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14

13.987,26 RSD
Dodaj u korpu

BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom

12.894,71 RSD
Dodaj u korpu

BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor

32.144,81 RSD
Dodaj u korpu

BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor

101.465,55 RSD
Dodaj u korpu

LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

132.599,59 RSD
Dodaj u korpu

LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
Alteo›
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Pravna lica: +381 63 321 012
Bela tehnika
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Pravna lica: +381 63 321 012
Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14
13.987,26 RSD
Dodaj u korpu
BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom
12.894,71 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor
32.144,81 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor
101.465,55 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
132.599,59 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
★★★★★★(47 recenzija)

Šifra: 6937552409361

DAHUA HAC-HFW1549XP-IL-A-PRO 5MP WizColor HDCVI Fixed-focal Bullet kamera

8.632,58 RSD
Na stanju
Besplatna dostava — Isporuka za 1-3 radna dana
Povraćaj u roku od 14 dana
Sigurna kupovina
Garancija 2 god.
Brza dostava

  • Šifra6937552409361
  • BrandsDahua
  • Težina1.01 kg
  • Širina76.9 cm
  • Visina34 cm
  • Dužina61.1 cm
  • Tip kamereHDCVI
  • Rezolucija senzora5 Megapiksela
  • Tip senzoraCMOS
  • Uglovi snimanja2.8 mm: H: 111°; V: 58.5°; D: 136.3°
  • Osvetljenje0 Lux sa Illuminator on, 0.0001 [email protected] (U boji), Warm Light osvetljenje 50m, 0.00001 [email protected] (crno-bela), Infra-crveno (IR) LED osvetljenje 50m, 4 Multi-core light
  • Fokusna daljina2.8mm
  • Fokusni koeficijentF1.0
  • Rezolucija videa1.920 x 1.080 (Full HD 1080p), 960 x 576 (960H), 960 x 480 (960H), 5M (2880 × 1620), 4M (2.560 × 1.440)
  • Frame rate1~25fps (5M)
  • Podržani video formatiCVBS, CVI, AHD, TVI
  • MikrofonUgrađen, Dualni mikrofon
  • SnimanjeAutomatski balans bele, Auto gain control, BLC, HLC, 3D NR, Smart Illumination, Mirror, Detekcija pokreta, True WDR, Smart Dual Light, 130 dB WDR, AI ISP, Smart light+
  • Dimenzije186.5 mm × 75 mm × 82.2 mm
  • Masa0.35kg
  • BojaBelo-crna
  • NapomenaIP67 sertifikovano vodootporno kućište, Operativna temperatura -40°C do +60°C, 12 VDC
  • Tip kućištaBullet
  • Reklamacioni period24 meseca

Senzor – Tip kamere: HDCVI Rezolucija senzora: 5 Megapiksela Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 2.8 mm: H: 111°; V: 58.5°; D: 136.3° Osvetljenje: 0 Lux sa Illuminator on,0.00001 [email protected] (crno-bela),0.0001 [email protected] (U boji),4 Multi-core light,Infra-crveno (IR) LED osvetljenje 50m,Warm Light osvetljenje 50m Sočivo – Fokusna daljina: 2.8mm Fokusni koeficijent: F1.0 Snimanje videa – Rezolucija videa: 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p),4M (2.560 × 1.440),5M (2880 × 1620),960 x 480 (960H),960 x 576 (960H) Frame rate: 1~25fps (5M) Podržani video formati: AHD,CVBS,CVI,TVI Audio – Mikrofon: Dualni mikrofon,Ugrađen Dodatne funkcije – Snimanje: 130 dB WDR,3D NR,AI ISP,Auto gain control,Automatski balans bele,BLC,Detekcija pokreta,HLC,Mirror,Smart Dual Light,Smart Illumination,Smart light+,True WDR Fizičke karakteristike – Dimenzije: 186.5 mm × 75 mm × 82.2 mm Masa: 0.35kg Boja: Belo-crna Napomena: 12 VDC,IP67 sertifikovano vodootporno kućište,Operativna temperatura -40°C do +60°C Tip kućišta: Bullet Reklamacioni period – Reklamacioni period: 24 meseca

ProizvođačDahua
UvoznikPrecizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
Garancija24 meseca
Marko P. ★★★★★15. mart 2026

Odličan TV, slika neverovatna. Neo QLED tehnologija je impresivna.

Ana S. ★★★★★2. feb 2026

Veoma zadovoljna. Jedina zamerka — komplikovan daljinski.

Slični proizvodi

DAHUA_ NVR4208-4KS3 8-kanalni 1U 2HDDs lite network Video Rekorder
19.869,62 RSD
Nema na stanju
DAHUA_ IPC-HFW2431S-S-0360B-S2 WDR IR 4MP mrežna bullet kamera
11.002,31 RSD
DAHUA XVR5104HS-I3/T 4CH Penta-brid 5MP Value/1080P Compact 1U 1HDD WizSense Digital Video Recorder
9.986,71 RSD
Reolink E340 kamera, WiFi, indoor
9.897,36 RSD
DAHUA IPC-HDW1230T1-0360B-S5 2MP IR Fixed-Focal Netwok eyeball kamera
4.908,72 RSD
DAHUA IPC-HDW1230DT-SAW-0280B 2MP IR Fixed-Focal Netwok eyeball kamera
9.113,45 RSD
DAHUA_ HAC-HDW1509TLQ-A-LED-0360B-S2 5MP Full Color Eyeball kamera
5.924,32 RSD
GEMBIRD CAM-IP5MP-EP48 GMB kamera 5 mpix microSD iCSee xmeye pro app Two-way voice Garden Lamp ip66* (3219)
4.142,99 RSD