Отвара се у новој картици
Besplatna dostava za porudžbine preko 5.000 RSD

Pretraga

NOVO

Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14

13.987,26 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom

12.894,71 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor

32.144,81 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor

101.465,55 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

132.599,59 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
Alteo›
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Bela tehnika
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14
13.987,26 RSD
Dodaj u korpu
BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom
12.894,71 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor
32.144,81 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor
101.465,55 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
132.599,59 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
★★★★★★(47 recenzija)

Šifra: 6937552409422

DAHUA HAC-HFW1549XP-A-PRO-0360B-DIP 5MP WizColor HDCVI Fixed-focal Bullet kamera

8.209,41 RSD
Na stanju
Besplatna dostava — Isporuka za 1-3 radna dana
Povraćaj u roku od 14 dana
Sigurna kupovina
Garancija 2 god.
Brza dostava

  • Šifra6937552409422
  • BrandsDahua
  • Težina0.49 kg
  • Širina18.65 cm
  • Visina9.3 cm
  • Dužina19.5 cm
  • Tip kamereHDCVI
  • Rezolucija senzora5 Megapiksela
  • Tip senzoraCMOS
  • Uglovi snimanja3.6 mm: H: 88.2°; V: 47.6°; D: 104.5°
  • Osvetljenje0 Lux sa Illuminator on, 0.0001 lux@F1.0 (U boji), Warm Light osvetljenje 50m, 4 Warm light
  • Fokusna daljina3.6mm
  • Fokusni koeficijentF1.0
  • Rezolucija videa1.920 x 1.080 (Full HD 1080p), 960 x 576 (960H), 960 x 480 (960H), 5M (2880 × 1620), 4M (2.560 × 1.440)
  • Frame rate1~25fps (5M)
  • Podržani video formatiCVBS, CVI, AHD, TVI
  • MikrofonUgrađen, Dualni mikrofon
  • SnimanjeAutomatski balans bele, Auto gain control, BLC, HLC, 3D NR, Smart Illumination, Mirror, Detekcija pokreta, True WDR, 130 dB WDR, AI ISP, Smart light+
  • Dimenzije186.5 mm × 75 mm × 82.2 mm
  • Masa0.35kg
  • BojaBelo-crna
  • NapomenaIP67 sertifikovano vodootporno kućište, Operativna temperatura -40°C do +60°C, 12 VDC
  • Tip kućištaBullet
  • Reklamacioni period24 meseca

Senzor – Tip kamere: HDCVI Rezolucija senzora: 5 Megapiksela Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 3.6 mm: H: 88.2°; V: 47.6°; D: 104.5° Osvetljenje: 0 Lux sa Illuminator on,0.0001 lux@F1.0 (U boji),4 Warm light,Warm Light osvetljenje 50m Sočivo – Fokusna daljina: 3.6mm Fokusni koeficijent: F1.0 Snimanje videa – Rezolucija videa: 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p),4M (2.560 × 1.440),5M (2880 × 1620),960 x 480 (960H),960 x 576 (960H) Frame rate: 1~25fps (5M) Podržani video formati: AHD,CVBS,CVI,TVI Audio – Mikrofon: Dualni mikrofon,Ugrađen Dodatne funkcije – Snimanje: 130 dB WDR,3D NR,AI ISP,Auto gain control,Automatski balans bele,BLC,Detekcija pokreta,HLC,Mirror,Smart Illumination,Smart light+,True WDR Fizičke karakteristike – Dimenzije: 186.5 mm × 75 mm × 82.2 mm Masa: 0.35kg Boja: Belo-crna Napomena: 12 VDC,IP67 sertifikovano vodootporno kućište,Operativna temperatura -40°C do +60°C Tip kućišta: Bullet Reklamacioni period – Reklamacioni period: 24 meseca

ProizvođačDahua
UvoznikPrecizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
Garancija24 meseca
Marko P. ★★★★★15. mart 2026

Odličan TV, slika neverovatna. Neo QLED tehnologija je impresivna.

Ana S. ★★★★★2. feb 2026

Veoma zadovoljna. Jedina zamerka — komplikovan daljinski.

Slični proizvodi

DAHUA F2CN-LED-0280B 2MP Outdoor WiFi IP kamera
3.977,76 RSD
DAHUA_ HAC-HDW1239TLQ-A-LED-0360B-S2 2MP Full-color HDCVI Eyeball kamera
4.400,92 RSD
Dahua Balun pfm800-4k rezolucije HDCVI/AHD/TVI/CVBS
646,29 RSD
DAHUA_ HAC-HDW1500TRQ-0280B-S2 5MP Starlight HDCVI Eyeball kamera
4.147,02 RSD
Dahua ARA12-W2(868) Bežična sirena za unutrašnju montažu
4.319,79 RSD
DAHUA IPC-HDW3449HP-AS-PV-0280B-S5 4MP Smart Dual Illumination Active Deterrence Fixed-focal Eyeball WizSense Network kamera
27.928,93 RSD
Hikvision Ip Kamera DS-2CD1123G2-LIU(2.8mm), IP dome SHL kamera, 2MP
9.424,80 RSD
Dahua DVR XVR1B08-I 8+2 kanalni penta-brid 130fps 1080N 720P mini metalno kućište 1X audio ulaz
8.953,31 RSD