Отвара се у новој картици
Besplatna dostava za porudžbine preko 5.000 RSD

Pretraga

Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14

13.987,26 RSD
Dodaj u korpu

BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom

12.894,71 RSD
Dodaj u korpu

BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor

32.144,81 RSD
Dodaj u korpu

BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor

101.465,55 RSD
Dodaj u korpu

LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

132.599,59 RSD
Dodaj u korpu

LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
Alteo›
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Pravna lica: +381 63 321 012
Bela tehnika
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Pravna lica: +381 63 321 012
Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14
13.987,26 RSD
Dodaj u korpu
BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom
12.894,71 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor
32.144,81 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor
101.465,55 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
132.599,59 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
★★★★★★(47 recenzija)

Šifra: 6939554982996

DAHUA HAC-HFW1249XP-A-PRO-0280B-DIP 2MP WizColor HDCVI Fixed-focal Bullet kamera

6.770,65 RSD
Na stanju
Besplatna dostava — Isporuka za 1-3 radna dana
Povraćaj u roku od 14 dana
Sigurna kupovina
Garancija 2 god.
Brza dostava

  • Šifra6939554982996
  • BrandsDahua
  • Težina0.49 kg
  • Širina18.65 cm
  • Visina9.5 cm
  • Dužina19.5 cm
  • Tip kamereHDCVI
  • Rezolucija senzora2 Megapiksela
  • Tip senzoraCMOS
  • Uglovi snimanja2.8 mm: H: 101°; V: 53.4°; D: 119.5°
  • Osvetljenje0 Lux sa Illuminator on, 0.0001 [email protected] (U boji), Warm Light osvetljenje 50m, 4 Warm light
  • Fokusna daljina2.8mm
  • Fokusni koeficijentF1.0
  • Rezolucija videa1.920 x 1.080 (Full HD 1080p), 960 x 576 (960H)
  • Frame rate1~25/30fps
  • Podržani video formatiCVBS, CVI, AHD, TVI
  • MikrofonUgrađen
  • SnimanjeAutomatski balans bele, Auto gain control, BLC, HLC, 3D NR, Smart Illumination, Mirror, Detekcija pokreta, True WDR, 130 dB WDR
  • Dimenzije186.5 mm × 75 mm × 82.2 mm
  • Masa0.35kg
  • BojaBelo-crna
  • NapomenaIP67 sertifikovano vodootporno kućište, Operativna temperatura -40°C do +60°C, 12 VDC
  • Tip kućištaBullet
  • Reklamacioni period24 meseca

Senzor – Tip kamere: HDCVI Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 2.8 mm: H: 101°; V: 53.4°; D: 119.5° Osvetljenje: 0 Lux sa Illuminator on,0.0001 [email protected] (U boji),4 Warm light,Warm Light osvetljenje 50m Sočivo – Fokusna daljina: 2.8mm Fokusni koeficijent: F1.0 Snimanje videa – Rezolucija videa: 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p),960 x 576 (960H) Frame rate: 1~25/30fps Podržani video formati: AHD,CVBS,CVI,TVI Audio – Mikrofon: Ugrađen Dodatne funkcije – Snimanje: 130 dB WDR,3D NR,Auto gain control,Automatski balans bele,BLC,Detekcija pokreta,HLC,Mirror,Smart Illumination,True WDR Fizičke karakteristike – Dimenzije: 186.5 mm × 75 mm × 82.2 mm Masa: 0.35kg Boja: Belo-crna Napomena: 12 VDC,IP67 sertifikovano vodootporno kućište,Operativna temperatura -40°C do +60°C Tip kućišta: Bullet Reklamacioni period – Reklamacioni period: 24 meseca

ProizvođačDahua
UvoznikPrecizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
Garancija24 meseca
Marko P. ★★★★★15. mart 2026

Odličan TV, slika neverovatna. Neo QLED tehnologija je impresivna.

Ana S. ★★★★★2. feb 2026

Veoma zadovoljna. Jedina zamerka — komplikovan daljinski.

Slični proizvodi

DAHUA_ HAC-HDW1231TLMQ-A-0280B 2MP Starlight HDCVI IR Eyeball Kamera
4.654,82 RSD
DAHUA P5AE-PV 5 MP Wireless Network PT kamera
8.215,42 RSD
Nema na stanju
Dahua kamera IPC-HDW2241T-ZS-27135 2MP IP kamera 2.7-13.5mm varifokal micro sd mikrofon
22.004,61 RSD
DAHUA_ HAC-HDW1200TRQ-A-0280B-S6 HDCVI IR 2 megapiksela Eyeball kamera
2.708,26 RSD
TP-LINK Tapo C425 Battery-Powered Outdoor Security kamera
20.100,37 RSD
Reolink P330 kamera, PoE, outdoor
8.088,96 RSD
Nema na stanju
UŠTEDA   2.883,45 RSD
AKCIJA
Dahua DVR XVR5116H-4KL-I3 16 kanala H.265 pentabrid digitalni video snimac, 8Mpix
Оригинална цена је била: 49.319,45 RSD.Тренутна цена је: 46.436,00 RSD.
Nema na stanju
Foscam kamera R2M, bela
7.699,56 RSD