Šifra: 6939554982996
DAHUA HAC-HFW1249XP-A-PRO-0280B-DIP 2MP WizColor HDCVI Fixed-focal Bullet kamera
- Šifra6939554982996
- BrandsDahua
- Težina0.49 kg
- Širina18.65 cm
- Visina9.5 cm
- Dužina19.5 cm
- Tip kamereHDCVI
- Rezolucija senzora2 Megapiksela
- Tip senzoraCMOS
- Uglovi snimanja2.8 mm: H: 101°; V: 53.4°; D: 119.5°
- Osvetljenje0 Lux sa Illuminator on, 0.0001 [email protected] (U boji), Warm Light osvetljenje 50m, 4 Warm light
- Fokusna daljina2.8mm
- Fokusni koeficijentF1.0
- Rezolucija videa1.920 x 1.080 (Full HD 1080p), 960 x 576 (960H)
- Frame rate1~25/30fps
- Podržani video formatiCVBS, CVI, AHD, TVI
- MikrofonUgrađen
- SnimanjeAutomatski balans bele, Auto gain control, BLC, HLC, 3D NR, Smart Illumination, Mirror, Detekcija pokreta, True WDR, 130 dB WDR
- Dimenzije186.5 mm × 75 mm × 82.2 mm
- Masa0.35kg
- BojaBelo-crna
- NapomenaIP67 sertifikovano vodootporno kućište, Operativna temperatura -40°C do +60°C, 12 VDC
- Tip kućištaBullet
- Reklamacioni period24 meseca
Senzor – Tip kamere: HDCVI Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 2.8 mm: H: 101°; V: 53.4°; D: 119.5° Osvetljenje: 0 Lux sa Illuminator on,0.0001 [email protected] (U boji),4 Warm light,Warm Light osvetljenje 50m Sočivo – Fokusna daljina: 2.8mm Fokusni koeficijent: F1.0 Snimanje videa – Rezolucija videa: 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p),960 x 576 (960H) Frame rate: 1~25/30fps Podržani video formati: AHD,CVBS,CVI,TVI Audio – Mikrofon: Ugrađen Dodatne funkcije – Snimanje: 130 dB WDR,3D NR,Auto gain control,Automatski balans bele,BLC,Detekcija pokreta,HLC,Mirror,Smart Illumination,True WDR Fizičke karakteristike – Dimenzije: 186.5 mm × 75 mm × 82.2 mm Masa: 0.35kg Boja: Belo-crna Napomena: 12 VDC,IP67 sertifikovano vodootporno kućište,Operativna temperatura -40°C do +60°C Tip kućišta: Bullet Reklamacioni period – Reklamacioni period: 24 meseca
Odličan TV, slika neverovatna. Neo QLED tehnologija je impresivna.
Veoma zadovoljna. Jedina zamerka — komplikovan daljinski.
Slični proizvodi


















