- Šifra4062321296087
- BrandsBosch
- BojaBela
- KlasaA++/A+ (hlađenje/grejanje)
- Širina unutrašnje jedinice75 - 78 cm, 80 - 83 cm
- WiFiWi-Fi (spreman)
- Country of originKina
- Kapacitet klima uređaja12000 BTU
- FreonR32
- VendorROBERT BOSCH D.O.O.
- Funkcije• Auto Restart • Follow me • I-clean • Dry mod • Eco mod
- Kapacitet grejanja2.5 kW
- SCOP koeficijent4.2
- SEER koeficijent7
- Kapacitet hladjenja3.6 kW
- Nivo buke (unutrašnja jedinica)56 dB
- Nivo buke (spoljašnja jedinica)63 dB
- Energetski nivoA++/a+ (hlađenje/grejanje)
- Protok vazduha530 m3/h
- Minimalna spoljašnja radna temperaturado -15°C
- Maksimalna spoljašnja radna temperaturado 50°C
- Karakteristike• Opseg radne temperature: Grejanje: od -15°C do + 24°C • Hlađenje: od -15°C do + 50°C
- Dimenzije unutrašnje jedinice (ŠxVxD)80.2 x 29.5 x 20 cm
- Dimenzije spoljašnje jedinice (ŠxVxD)72 x 49.5 x 27 cm
- Napomena"Wi-Fi spreman" podrazumeva da je uređaju potreban odgovarajući USB adapter za wireless konekciju.Za kupovinu odgovarajućeg Wi-Fi adaptera (dongla) obratite se ovlašćenom servisu.
- NAV NameBosch CL3000i-35 WE 12 kBTU kl
- NAV Category ID DescriptionKlima inverter
- NAV Model7733701736
- Prava potrošačaZakonska saobraznost 2 godine + 1 godina dodatne komercijalne garancije uz garantnu izjavu proizvođača
| Opis proizvoda: | • Wi-Fi Lako upravljanje putem Bosch HomeCom Easy aplikacije i gateway dodatne opreme. • Izbegavanje direktnog strujanja radi povećanja komfora. • Antikorozija – specijalan antikorozivni sloj koji sprečava koroziju površine izmenjivača toplote. • Nisko ambijentalno hlađenje – funkcija hlađenja i u zimskoj sezoni za prostorije specifične namene (na prime server sobe). • 8°C grejanje – zaštita od smrzavanja u prostoriji, održavanje temperture na 8°C. |
| Kapacitet klima uređaja: | 12000 BTU |
| Energetska klasa: | A++/A+ (hlađenje/grejanje) |
| Wi-Fi: | Wi-Fi (spreman) |
| SCOP koeficijent: | 4.2 |
| SEER koeficijent: | 7 |
| Boja: | Bela |
| Kapacitet hladjenja: | 3.6 kW |
| Kapacitet grejanja: | 2.5 kW |
| Protok vazduha (Max): | 530 m3/h |
| Freon: | R32 |
| Funkcije: | • Auto Restart • Follow me • I-clean • Dry mod • Eco mod |
| Nivo buke (unutrašnja jedinica): | 56 dB |
| Nivo buke (spoljašnja jedinica): | 63 dB |
| Dimenzije unutrašnje jedinice (ŠxVxD): | 80.2 x 20 x 29.5 cm |
| Dimenzije spoljašnje jedinice (ŠxVxD): | 72 x 27 x 49.5 cm |
| Napomena: | „Wi-Fi spreman“ podrazumeva da je uređaju potreban odgovarajući USB adapter za wireless konekciju. Za kupovinu odgovarajućeg Wi-Fi adaptera (dongla) obratite se ovlašćenom servisu. |
ProizvođačBosch
UvoznikPrecizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
Garancija24 meseca
Marko P. ★★★★★15. mart 2026
Odličan TV, slika neverovatna. Neo QLED tehnologija je impresivna.
Ana S. ★★★★★2. feb 2026
Veoma zadovoljna. Jedina zamerka — komplikovan daljinski.
Slični proizvodi
UŠTEDA 2.595,00 RSD
AKCIJA 
Klima TESLA TT38TF-1232IAW/inverter/R32/12000BTU/A+++/A++/-20/wi-fi/uvlacenje svežeg vazduha/bela
Оригинална цена је била: 59.094,00 RSD.56.499,00 RSDТренутна цена је: 56.499,00 RSD.



















