Отвара се у новој картици
Besplatna dostava za porudžbine preko 5.000 RSD

Pretraga

Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14

13.987,26 RSD
Dodaj u korpu

BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom

12.894,71 RSD
Dodaj u korpu

BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor

32.144,81 RSD
Dodaj u korpu

BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor

101.465,55 RSD
Dodaj u korpu

LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

132.599,59 RSD
Dodaj u korpu

LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
Alteo›
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Pravna lica: +381 63 321 012
Bela tehnika
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Pravna lica: +381 63 321 012
Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14
13.987,26 RSD
Dodaj u korpu
BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom
12.894,71 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor
32.144,81 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor
101.465,55 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
132.599,59 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
★★★★★★(47 recenzija)

Šifra: 4062321296087

Klima BOSCH Climate 3000i BAC3i-1232IA/inverter/WiFi Ready/A++/A+/R32/12000BTU/bela

57.739,50 RSD
Nema na stanju
Besplatna dostava — Isporuka za 1-3 radna dana
Povraćaj u roku od 14 dana
Sigurna kupovina
Garancija 2 god.
Brza dostava

  • Šifra4062321296087
  • BrandsBosch
  • BojaBela
  • KlasaA++/A+ (hlađenje/grejanje)
  • Širina unutrašnje jedinice75 - 78 cm, 80 - 83 cm
  • WiFiWi-Fi (spreman)
  • Country of originKina
  • Kapacitet klima uređaja12000 BTU
  • FreonR32
  • VendorROBERT BOSCH D.O.O.
  • Funkcije• Auto Restart • Follow me • I-clean • Dry mod • Eco mod
  • Kapacitet grejanja2.5 kW
  • SCOP koeficijent4.2
  • SEER koeficijent7
  • Kapacitet hladjenja3.6 kW
  • Nivo buke (unutrašnja jedinica)56 dB
  • Nivo buke (spoljašnja jedinica)63 dB
  • Energetski nivoA++/a+ (hlađenje/grejanje)
  • Protok vazduha530 m3/h
  • Minimalna spoljašnja radna temperaturado -15°C
  • Maksimalna spoljašnja radna temperaturado 50°C
  • Karakteristike• Opseg radne temperature: Grejanje: od -15°C do + 24°C • Hlađenje: od -15°C do + 50°C
  • Dimenzije unutrašnje jedinice (ŠxVxD)80.2 x 29.5 x 20 cm
  • Dimenzije spoljašnje jedinice (ŠxVxD)72 x 49.5 x 27 cm
  • Napomena"Wi-Fi spreman" podrazumeva da je uređaju potreban odgovarajući USB adapter za wireless konekciju.Za kupovinu odgovarajućeg Wi-Fi adaptera (dongla) obratite se ovlašćenom servisu.
  • NAV NameBosch CL3000i-35 WE 12 kBTU kl
  • NAV Category ID DescriptionKlima inverter
  • NAV Model7733701736
  • Prava potrošačaZakonska saobraznost 2 godine + 1 godina dodatne komercijalne garancije uz garantnu izjavu proizvođača

Opis proizvoda: • Wi-Fi Lako upravljanje putem Bosch HomeCom Easy aplikacije i gateway dodatne opreme.
• Izbegavanje direktnog strujanja radi povećanja komfora.
• Antikorozija – specijalan antikorozivni sloj koji sprečava koroziju površine izmenjivača toplote.
• Nisko ambijentalno hlađenje – funkcija hlađenja i u zimskoj sezoni za prostorije specifične namene (na prime server sobe).
• 8°C grejanje – zaštita od smrzavanja u prostoriji, održavanje temperture na 8°C.
Kapacitet klima uređaja: 12000 BTU
Energetska klasa: A++/A+ (hlađenje/grejanje)
Wi-Fi: Wi-Fi (spreman)
SCOP koeficijent: 4.2
SEER koeficijent: 7
Boja: Bela
Kapacitet hladjenja: 3.6 kW
Kapacitet grejanja: 2.5 kW
Protok vazduha (Max): 530 m3/h
Freon: R32
Funkcije: • Auto Restart
• Follow me
• I-clean
• Dry mod
• Eco mod
Nivo buke (unutrašnja jedinica): 56 dB
Nivo buke (spoljašnja jedinica): 63 dB
Dimenzije unutrašnje jedinice (ŠxVxD): 80.2 x 20 x 29.5 cm
Dimenzije spoljašnje jedinice (ŠxVxD): 72 x 27 x 49.5 cm
Napomena: „Wi-Fi spreman“ podrazumeva da je uređaju potreban odgovarajući USB adapter za wireless konekciju.
Za kupovinu odgovarajućeg Wi-Fi adaptera (dongla) obratite se ovlašćenom servisu.

ProizvođačBosch
UvoznikPrecizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
Garancija24 meseca
Marko P. ★★★★★15. mart 2026

Odličan TV, slika neverovatna. Neo QLED tehnologija je impresivna.

Ana S. ★★★★★2. feb 2026

Veoma zadovoljna. Jedina zamerka — komplikovan daljinski.

Slični proizvodi

WPRO Univerzalni daljinski upravljač za klima uređaje ARC201
3.863,61 RSD
UŠTEDA   2.595,00 RSD
AKCIJA
Klima TESLA TT38TF-1232IAW/inverter/R32/12000BTU/A+++/A++/-20/wi-fi/uvlacenje svežeg vazduha/bela
Оригинална цена је била: 59.094,00 RSD.Тренутна цена је: 56.499,00 RSD.
Klima TESLA TT26EXKC-0932IAW inverter/R32/9000BTU/wi-fi
32.130,00 RSD
Nema na stanju
WHIRLPOOL SPIW312A3WF20 Inverter klima uređaj
74.024,19 RSD
Nema na stanju
Klima TESLA TT51ZA31-1832IA/inverter/R32/18000BTU/A++/A+/bela
54.180,00 RSD
Klima sistem TESLA CSG-12HVR1 zidna unutrasnja jedinica/A++/A+/12000btu/R32/bela
18.147,98 RSD
Klima TCL TAC-12CHSD/FCI FreshIN 3.0/inverter/A+++/A++/R32/12000BTU/bela
65.753,10 RSD
Nema na stanju
TESLA TT37AF-1232IAW Virtuoso Inverter klima
56.700,00 RSD