Отвара се у новој картици
Besplatna dostava za porudžbine preko 5.000 RSD

Pretraga

NOVO

Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14

13.987,26 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom

12.894,71 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor

32.144,81 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor

101.465,55 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

132.599,59 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
Alteo›
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Bela tehnika
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14
13.987,26 RSD
Dodaj u korpu
BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom
12.894,71 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor
32.144,81 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor
101.465,55 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
132.599,59 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
★★★★★★(47 recenzija)

Šifra: 6422956011512

Token 800 480W UPS (UPCSBLS680TTOAZ01B)

10.741,90 RSD
Na stanju
Besplatna dostava — Isporuka za 1-3 radna dana
Povraćaj u roku od 14 dana
Sigurna kupovina
Garancija 2 god.
Brza dostava

  • Šifra6422956011512
  • BrandsNJOY
  • BojaCrna
  • Zaštita od prenaponaDa
  • Težina6.2 kg
  • Širina46.1 cm
  • Visina28.7 cm
  • Dužina43.8 cm
  • TipUPS (Uninterruptible Power Supply)
  • Režim radaLine interactive
  • Snaga (VA)800
  • Snaga (W)480
  • Faktor snage0.6
  • Broj baterija1
  • Punjenje90% kapaciteta za 6h do 8h
  • Vreme rada baterije25% Load - 15 min, 50% Load - 2min 30s, 75% Load - 0min 48s
  • Izlazni priključci4x šuko (baterijsko napajanje), 4x šuko (zaštita od strujnog udara)
  • PovezivostHID USB
  • Ostali priključci / Slotovi1x RJ-45
  • Vrsta zaštiteTelefonska (modemska) zaštita, Zaštita od prevelikog opterećenja (napona)
  • Dodatne funkcije"Hladan start", Auto-Restart, Boost and buck automatska stabilizacija napona, Simulated sine wave, Off-Mode punjenje, Obezbeđuje rezervnu bateriju
  • DisplejLCD
  • SoftverSoftware management
  • OstaloMogućnost montaže na zid, Mikroprocesorska kontrola garantuje visoku pouzdanost, Jednostavna zamena baterije
  • Dimenzije345mm x 200mm x 100mm
  • Masa5.8kg
  • StanjeNekorišćeno
  • Reklamacioni period36 meseci
  • Baterija12 meseci

Tip: UPS (Uninterruptible Power Supply)
Režim rada: Line interactive
Snaga (VA): 800
Snaga (W): 480
Faktor snage: 0.6
Broj baterija: 1
Punjenje: 90% kapaciteta za 6h do 8h
Vreme rada baterije: 25% Load – 15 min,50% Load – 2min 30s,75% Load – 0min 48s
Izlazni priključci: 4x šuko (baterijsko napajanje),4x šuko (zaštita od strujnog udara)
Povezivost: HID USB
Ostali priključci / Slotovi: 1x RJ-45
Vrsta zaštite: Telefonska (modemska) zaštita,Zaštita od prevelikog opterećenja (napona)
Dodatne funkcije: „Hladan start“,Auto-Restart,Boost and buck automatska stabilizacija napona,Obezbeđuje rezervnu bateriju,Off-Mode punjenje,Simulated sine wave
Displej: LCD
Softver: Software management
Ostalo: Jednostavna zamena baterije,Mikroprocesorska kontrola garantuje visoku pouzdanost,Mogućnost montaže na zid
Dimenzije: 345mm x 200mm x 100mm
Masa: 5.8kg
Boja: Crna
Stanje: Nekorišćeno
Reklamacioni period: 36 meseci
Baterija: 12 meseci

ProizvođačNJOY
UvoznikPrecizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
Garancija24 meseca
Marko P. ★★★★★15. mart 2026

Odličan TV, slika neverovatna. Neo QLED tehnologija je impresivna.

Ana S. ★★★★★2. feb 2026

Veoma zadovoljna. Jedina zamerka — komplikovan daljinski.

Slični proizvodi

INFOSEC COMMUNICATION E3 PERFORMANCE RT 1500VA with SNMP card
71.893,47 RSD
Nema na stanju
Delta UPS Amplon N Gen3 on-line 2kVA/1,8kW UPA202N2NX0B035 (4x12V/9Ah) 4xC14 Tower
48.123,66 RSD
NAPRKU-12V/10A-9CH ** Gembird Napajanje u kutiji sa opcijom UPS (bez baterije) 1.5A/CH (3729)
4.528,87 RSD
DAHUA PFM3350-600 Line-interactive 600VA/360W UPS
6.220,53 RSD
UPS, APC, Smart-UPS, 3000VA, On-Line, doble conv, Rack 2U , 230V, 8xC13+2xC19, SmartSlot, rail set
439.565,54 RSD
Nema na stanju
UPS CyberPower 1500VA/900W UT1500EG line., šuko, desktop
15.562,80 RSD
INFOSEC COMMUNICATION X1+ 1600 FR/SCHUKO
22.296,98 RSD
UPS APC Smart SMC1500IC
83.924,40 RSD