Отвара се у новој картици
Besplatna dostava za porudžbine preko 5.000 RSD

Pretraga

Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14

13.987,26 RSD
Dodaj u korpu

BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom

12.894,71 RSD
Dodaj u korpu

BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor

32.144,81 RSD
Dodaj u korpu

BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor

101.465,55 RSD
Dodaj u korpu

LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

132.599,59 RSD
Dodaj u korpu

LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
Alteo›
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Pravna lica: +381 63 321 012
Bela tehnika
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Pravna lica: +381 63 321 012
Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14
13.987,26 RSD
Dodaj u korpu
BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom
12.894,71 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor
32.144,81 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor
101.465,55 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
132.599,59 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
★★★★★★(47 recenzija)

Šifra: 6422956009489

NJOY Echo Pro 3000 2400W UPS (UPOL-OL300EP-CG01B)

50.447,85 RSD
Na stanju
Besplatna dostava — Isporuka za 1-3 radna dana
Povraćaj u roku od 14 dana
Sigurna kupovina
Garancija 2 god.
Brza dostava

  • Šifra6422956009489
  • BrandsNJOY
  • BojaCrna
  • Težina22.1 kg
  • Širina51.9 cm
  • Visina45.8 cm
  • Dužina29.5 cm
  • TipUPS (Uninterruptible Power Supply)
  • Režim radaOnline
  • Snaga (VA)3.000
  • Snaga (W)2.400
  • Faktor snage0.8
  • Efikasnost96%
  • Broj baterija6
  • Punjenje90% kapaciteta za 4h
  • Vreme rada baterije25% Load - 18 min, 100% Load - 1 min, 75% Load - 2 min, 50% Load - 7 min
  • Izlazni priključci4x šuko
  • PovezivostSerijski (RS-232), HID USB
  • Ostali priključci / SlotoviEPO (Emergency Power Off), SNMP
  • Vrsta zaštiteZaštita od prevelikog opterećenja (napona)
  • Dodatne funkcijeAuto-Restart, Auto-charge, Pure Sine Wave Output
  • DisplejLCD
  • OstaloECO Mode for energy saving, Alarm
  • Dimenzije416mm x 342mm x 196mm
  • Masa21.3kg
  • Nivo buke<40dB
  • StanjeNekorišćeno
  • Reklamacioni period36 meseci
  • Baterija12 meseci

Tip: UPS (Uninterruptible Power Supply)
Režim rada: Online
Snaga (VA): 3.000
Snaga (W): 2.400
Faktor snage: 0.8
Efikasnost: 96%
Broj baterija: 6
Punjenje: 90% kapaciteta za 4h
Vreme rada baterije: 100% Load – 1 min,25% Load – 18 min,50% Load – 7 min,75% Load – 2 min
Izlazni priključci: 4x šuko
Povezivost: HID USB,Serijski (RS-232)
Ostali priključci / Slotovi: EPO (Emergency Power Off),SNMP
Vrsta zaštite: Zaštita od prevelikog opterećenja (napona)
Dodatne funkcije: Auto-charge,Auto-Restart,Pure Sine Wave Output
Displej: LCD
Ostalo: Alarm,ECO Mode for energy saving
Dimenzije: 416mm x 342mm x 196mm
Masa: 21.3kg
Nivo buke: <40dB
Boja: Crna
Stanje: Nekorišćeno
Reklamacioni period: 36 meseci
Baterija: 12 meseci

ProizvođačNJOY
UvoznikPrecizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
Garancija24 meseca
Marko P. ★★★★★15. mart 2026

Odličan TV, slika neverovatna. Neo QLED tehnologija je impresivna.

Ana S. ★★★★★2. feb 2026

Veoma zadovoljna. Jedina zamerka — komplikovan daljinski.

Slični proizvodi

INFOSEC COMMUNICATION X1+ 1300 IEC
19.581,32 RSD
UPS CyberPower OR1500ERM1U 1500VA/900W RM line-int.
63.629,28 RSD
Nema na stanju
Keen 1000 USB 600W UPS (UPLI-LI100KU-CG01B)
9.289,08 RSD
Nema na stanju
EG-UPS-PS2000-01 Gembird UPS sa stabilizatorom 2000VA (1600W) pure sine wave, LCD, USB, black
33.727,76 RSD
Nema na stanju
UPS, APC, 1200VA, 230V, AVR, Schuko Sockets
17.879,40 RSD
UŠTEDA   2.425,38 RSD
AKCIJA
Argus 3000 1800W UPS (PWUP-LI300AG-CG01B)
Оригинална цена је била: 54.282,38 RSD.Тренутна цена је: 51.857,00 RSD.
UPS, APC, 1600VA, 230V, AVR, Schuko Sockets
20.988,00 RSD
Nema na stanju
UPS APC BX2200MI-GR
31.020,00 RSD