Отвара се у новој картици
Besplatna dostava za porudžbine preko 5.000 RSD

Pretraga

NOVO

Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14

13.987,26 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom

12.894,71 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor

32.144,81 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor

101.465,55 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

132.599,59 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
Alteo›
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Bela tehnika
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14
13.987,26 RSD
Dodaj u korpu
BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom
12.894,71 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor
32.144,81 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor
101.465,55 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
132.599,59 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
★★★★★★(47 recenzija)

Šifra: 6422956009489

NJOY Echo Pro 3000 2400W UPS (UPOL-OL300EP-CG01B)

50.447,85 RSD
Na stanju
Besplatna dostava — Isporuka za 1-3 radna dana
Povraćaj u roku od 14 dana
Sigurna kupovina
Garancija 2 god.
Brza dostava

  • Šifra6422956009489
  • BrandsNJOY
  • BojaCrna
  • Težina22.1 kg
  • Širina51.9 cm
  • Visina45.8 cm
  • Dužina29.5 cm
  • TipUPS (Uninterruptible Power Supply)
  • Režim radaOnline
  • Snaga (VA)3.000
  • Snaga (W)2.400
  • Faktor snage0.8
  • Efikasnost96%
  • Broj baterija6
  • Punjenje90% kapaciteta za 4h
  • Vreme rada baterije25% Load - 18 min, 100% Load - 1 min, 75% Load - 2 min, 50% Load - 7 min
  • Izlazni priključci4x šuko
  • PovezivostSerijski (RS-232), HID USB
  • Ostali priključci / SlotoviEPO (Emergency Power Off), SNMP
  • Vrsta zaštiteZaštita od prevelikog opterećenja (napona)
  • Dodatne funkcijeAuto-Restart, Auto-charge, Pure Sine Wave Output
  • DisplejLCD
  • OstaloECO Mode for energy saving, Alarm
  • Dimenzije416mm x 342mm x 196mm
  • Masa21.3kg
  • Nivo buke<40dB
  • StanjeNekorišćeno
  • Reklamacioni period36 meseci
  • Baterija12 meseci

Tip: UPS (Uninterruptible Power Supply)
Režim rada: Online
Snaga (VA): 3.000
Snaga (W): 2.400
Faktor snage: 0.8
Efikasnost: 96%
Broj baterija: 6
Punjenje: 90% kapaciteta za 4h
Vreme rada baterije: 100% Load – 1 min,25% Load – 18 min,50% Load – 7 min,75% Load – 2 min
Izlazni priključci: 4x šuko
Povezivost: HID USB,Serijski (RS-232)
Ostali priključci / Slotovi: EPO (Emergency Power Off),SNMP
Vrsta zaštite: Zaštita od prevelikog opterećenja (napona)
Dodatne funkcije: Auto-charge,Auto-Restart,Pure Sine Wave Output
Displej: LCD
Ostalo: Alarm,ECO Mode for energy saving
Dimenzije: 416mm x 342mm x 196mm
Masa: 21.3kg
Nivo buke: <40dB
Boja: Crna
Stanje: Nekorišćeno
Reklamacioni period: 36 meseci
Baterija: 12 meseci

ProizvođačNJOY
UvoznikPrecizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
Garancija24 meseca
Marko P. ★★★★★15. mart 2026

Odličan TV, slika neverovatna. Neo QLED tehnologija je impresivna.

Ana S. ★★★★★2. feb 2026

Veoma zadovoljna. Jedina zamerka — komplikovan daljinski.

Slični proizvodi

UPS-RACK-1500 Gembird UPS Rack 1500VA (900 W)
21.366,06 RSD
Nema na stanju
CyberPower 1000VA/900W OLS1000EA-DE, Online, Tower
28.854,00 RSD
Delta UPS Amplon N Gen 3 1K On-Line 1kVA/0.9kW (12V9Ah x 2pcs) LCD USB Tower
55.715,94 RSD
Keen 800 USB 480W UPS (UPLI-LI080KU-CG01B)
6.803,20 RSD
Horus Plus 1000 600W UPS (PWUP-LI100H1-AZ01B)
10.185,27 RSD
Vertiv PSA6E-2200IT-IEC, 6 x IEC60320 C13
23.095,80 RSD
Nema na stanju
APC Temperature & Humldity Sensor
16.541,28 RSD
Nema na stanju
GEMBIRD UPS-PSW-1500VA GMB LONG, cist sinusni pretvarac sa produzenom autonomijom 1050W-220V/12V
24.974,40 RSD