★★★★★★(47 recenzija)
Šifra: 6422956009489
NJOY Echo Pro 3000 2400W UPS (UPOL-OL300EP-CG01B)
50.447,85 RSD
Na stanju
Besplatna dostava — Isporuka za 1-3 radna dana
Povraćaj u roku od 14 dana
Sigurna kupovina
Garancija 2 god.
Brza dostava
- Šifra6422956009489
- BrandsNJOY
- BojaCrna
- Težina22.1 kg
- Širina51.9 cm
- Visina45.8 cm
- Dužina29.5 cm
- TipUPS (Uninterruptible Power Supply)
- Režim radaOnline
- Snaga (VA)3.000
- Snaga (W)2.400
- Faktor snage0.8
- Efikasnost96%
- Broj baterija6
- Punjenje90% kapaciteta za 4h
- Vreme rada baterije25% Load - 18 min, 100% Load - 1 min, 75% Load - 2 min, 50% Load - 7 min
- Izlazni priključci4x šuko
- PovezivostSerijski (RS-232), HID USB
- Ostali priključci / SlotoviEPO (Emergency Power Off), SNMP
- Vrsta zaštiteZaštita od prevelikog opterećenja (napona)
- Dodatne funkcijeAuto-Restart, Auto-charge, Pure Sine Wave Output
- DisplejLCD
- OstaloECO Mode for energy saving, Alarm
- Dimenzije416mm x 342mm x 196mm
- Masa21.3kg
- Nivo buke<40dB
- StanjeNekorišćeno
- Reklamacioni period36 meseci
- Baterija12 meseci
| Tip: | UPS (Uninterruptible Power Supply) |
| Režim rada: | Online |
| Snaga (VA): | 3.000 |
| Snaga (W): | 2.400 |
| Faktor snage: | 0.8 |
| Efikasnost: | 96% |
| Broj baterija: | 6 |
| Punjenje: | 90% kapaciteta za 4h |
| Vreme rada baterije: | 100% Load – 1 min,25% Load – 18 min,50% Load – 7 min,75% Load – 2 min |
| Izlazni priključci: | 4x šuko |
| Povezivost: | HID USB,Serijski (RS-232) |
| Ostali priključci / Slotovi: | EPO (Emergency Power Off),SNMP |
| Vrsta zaštite: | Zaštita od prevelikog opterećenja (napona) |
| Dodatne funkcije: | Auto-charge,Auto-Restart,Pure Sine Wave Output |
| Displej: | LCD |
| Ostalo: | Alarm,ECO Mode for energy saving |
| Dimenzije: | 416mm x 342mm x 196mm |
| Masa: | 21.3kg |
| Nivo buke: | <40dB |
| Boja: | Crna |
| Stanje: | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period: | 36 meseci |
| Baterija: | 12 meseci |
ProizvođačNJOY
UvoznikPrecizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
Garancija24 meseca
Marko P. ★★★★★15. mart 2026
Odličan TV, slika neverovatna. Neo QLED tehnologija je impresivna.
Ana S. ★★★★★2. feb 2026
Veoma zadovoljna. Jedina zamerka — komplikovan daljinski.


















