Отвара се у новој картици
Besplatna dostava za porudžbine preko 5.000 RSD

Pretraga

NOVO

Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14

13.987,26 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom

12.894,71 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor

32.144,81 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor

101.465,55 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

132.599,59 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
Alteo›
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Bela tehnika
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14
13.987,26 RSD
Dodaj u korpu
BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom
12.894,71 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor
32.144,81 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor
101.465,55 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
132.599,59 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
★★★★★★(47 recenzija)

Šifra: 6422956009458

Argus 1200 720W UPS (UPLI-LI120AG-CG01B)

27.889,87 RSD
Na stanju
Besplatna dostava — Isporuka za 1-3 radna dana
Povraćaj u roku od 14 dana
Sigurna kupovina
Garancija 2 god.
Brza dostava

  • Šifra6422956009458
  • BrandsNJOY
  • BojaCrna
  • Težina16.99 kg
  • Širina56.6 cm
  • Visina43 cm
  • Dužina55 cm
  • TipUPS (Uninterruptible Power Supply)
  • Režim radaLine interactive
  • Snaga (VA)1.200
  • Snaga (W)720W
  • Faktor snage0.6
  • Efikasnost100%
  • Broj baterija2
  • Voltaža12V
  • Kapacitet7.5Ah
  • Punjenje90% kapaciteta za 4h
  • Vreme rada baterije100% Load - 3 min, 25% Load - 24min, 50% Load - 11.30 min, 75% Load - 6.5 min
  • Ulazni priključci1x IEC C14
  • Izlazni priključci4x IEC C13
  • PovezivostUSB, Serijski (RS-232)
  • Ostali priključci / SlotoviEPO (Emergency Power Off), 2x RJ-45/11, SNMP
  • Vrsta zaštiteZaštita od kratkog spoja, Telefonska (modemska) zaštita, Zaštita od prevelikog opterećenja (napona), Temperaturna zaštita
  • Dodatne funkcije"Hladan start", Auto-Restart, Boost and buck automatska stabilizacija napona, Auto-charge, Off-Mode punjenje
  • DisplejLCD
  • Ostalo1U Rackmount
  • Dimenzije438mm x 430mm x 88mm
  • Masa15.5kg
  • Nivo buke<50dBA
  • StanjeNekorišćeno
  • Reklamacioni period36 meseci
  • Baterija12 meseci

Tip: UPS (Uninterruptible Power Supply)
Režim rada: Line interactive
Snaga (VA): 1.200
Snaga (W): 720W
Faktor snage: 0.6
Efikasnost: 100%
Broj baterija: 2
Voltaža: 12V
Kapacitet: 7.5Ah
Punjenje: 90% kapaciteta za 4h
Vreme rada baterije: 100% Load – 3 min,25% Load – 24min,50% Load – 11.30 min,75% Load – 6.5 min
Ulazni priključci: 1x IEC C14
Izlazni priključci: 4x IEC C13
Povezivost: Serijski (RS-232),USB
Ostali priključci / Slotovi: 2x RJ-45/11,EPO (Emergency Power Off),SNMP
Vrsta zaštite: Telefonska (modemska) zaštita,Temperaturna zaštita,Zaštita od kratkog spoja,Zaštita od prevelikog opterećenja (napona)
Dodatne funkcije: „Hladan start“,Auto-charge,Auto-Restart,Boost and buck automatska stabilizacija napona,Off-Mode punjenje
Displej: LCD
Ostalo: 1U Rackmount
Dimenzije: 438mm x 430mm x 88mm
Masa: 15.5kg
Nivo buke: <50dBA
Boja: Crna
Stanje: Nekorišćeno
Reklamacioni period: 36 meseci
Baterija: 12 meseci

ProizvođačNJOY
UvoznikPrecizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
Garancija24 meseca
Marko P. ★★★★★15. mart 2026

Odličan TV, slika neverovatna. Neo QLED tehnologija je impresivna.

Ana S. ★★★★★2. feb 2026

Veoma zadovoljna. Jedina zamerka — komplikovan daljinski.

Slični proizvodi

INFOSEC COMMUNICATION X1+ 1300 IEC
19.581,32 RSD
NOVO
Vertiv EDGE-1500IRT2UXL – 1500VA/1350W Rack/Tower
64.766,52 RSD
UPS, APC, 500VA, AVR, SchukoOutlet, 230V
9.782,82 RSD
UPS APC Back-UPS BX1600MI-GR, 1600VA/900W, 4xŠuko, AVR
25.066,80 RSD
FSP UPS FP600 600VA/360W line-interactive šukox2 (PPF3600708), AVR, 1x12V/7Ah
11.343,78 RSD
CyberPower 2000VA/1800W OLS2000EA-DE
43.974,00 RSD
DAHUA PFM3350-600 Line-interactive 600VA/360W UPS
6.220,53 RSD
APC NetShelter Rack automatski prekidac za prenos, 1U, 16A, 230V, 2xC20 IN, 8xC13, 1xC19 OUT 50/60Hz
119.015,82 RSD