Отвара се у новој картици
Besplatna dostava za porudžbine preko 5.000 RSD

Pretraga

NOVO

Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14

13.987,26 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom

12.894,71 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor

32.144,81 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor

101.465,55 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

132.599,59 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
Alteo›
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Bela tehnika
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14
13.987,26 RSD
Dodaj u korpu
BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom
12.894,71 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor
32.144,81 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor
101.465,55 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
132.599,59 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
★★★★★★(47 recenzija)

Šifra: 5397184962763

DELL 27 inch AW2725D QHD OLED 280Hz FreeSync/G-Sync Alienware Gaming monitor

88.562,12 RSD
Na stanju
Besplatna dostava — Isporuka za 1-3 radna dana
Povraćaj u roku od 14 dana
Sigurna kupovina
Garancija 2 god.
Brza dostava

  • Šifra5397184962763
  • BrandsDell
  • GamingDa
  • BojaCrna
  • Odnos stranica16:9
  • USBDa
  • Tip panelaQD OLED
  • HDRDa
  • Ekran osetljiv na dodirNe
  • Dijagonala ekrana27"
  • FreeSyncda
  • G-Syncda
  • Vreme odziva0,03 ms
  • Rezolucija2560 x 1440 pix
  • Težina6.35 kg
  • Širina60.951 cm
  • Visina37.245 cm
  • Dužina20.6 cm
  • Veličina ekrana26.7 inča
  • Pozadinsko osvetljenjeQuantum Dot
  • Nativni kontrast1.500.000:1
  • Osvetljenje1.000 nita
  • Vertikalno osvežavanje280Hz
  • Tip adaptivne sinhronizacijeAMD FreeSync Premium Pro, Adaptive Sync, nVidia G-Sync Compatible
  • Uglovi gledanja178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
  • Veličina piksela0.2292mm x 0.2292mm
  • Paleta boja1.07 milijardi boja
  • Ostalo (Ekran)Anti-reflection, 99.3% of DCI-P3
  • Ukupno DisplayPort priključaka1
  • DisplayPort priključci1x DisplayPort 1.4
  • Ukupno HDMI priključaka2
  • HDMI priključci2x HDMI 2.1
  • Ukupno USB priključaka3
  • USB priključci1x USB 5Gbps tip C downstream, 1x USB 5Gbps tip B upstream, 1x USB 5Gbps tip A downstream
  • Ostalo (Dodatne funkcije)Cable management
  • Dodatne mogućnostiTilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel
  • Montiranje na zidVESA 100mm x 100mm
  • Dubina206mm
  • PakovanjeNaponski kabl, DisplayPort kabl, HDMI kabl, USB tip A - USB tip B 5Gbps kabl
  • Masa6.35kg (sa postoljem)
  • Energetska klasaF
  • Reklamacioni period36 meseci

Veličina ekrana: 26.7 inča
Rezolucija: 2.560 x 1.440
Tip panela: OLED
Pozadinsko osvetljenje: Quantum Dot
Odnos stranica: 16:9
Nativni kontrast: 1.500.000:1
Osvetljenje: 1.000 nita
Odziv: 0.03
Vertikalno osvežavanje: 280Hz
Tip adaptivne sinhronizacije: Adaptive Sync,AMD FreeSync Premium Pro,nVidia G-Sync Compatible
Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni
Veličina piksela: 0.2292mm x 0.2292mm
Gaming: Da
Paleta boja: 1.07 milijardi boja
Ostalo: 99.3% of DCI-P3,Anti-reflection
Ukupno DisplayPort priključaka: 1
DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.4
Ukupno HDMI priključaka: 2
HDMI priključci: 2x HDMI 2.1
Ukupno USB priključaka: 3
USB priključci: 1x USB 5Gbps tip A downstream,1x USB 5Gbps tip B upstream,1x USB 5Gbps tip C downstream
Ostalo: Cable management
Dodatne mogućnosti: Pivot,Podesivost po visini,Swivel,Tilt
Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm
Boja: Crna
Širina: 609.51mm
Dubina: 206mm
Visina: 372.45mm ~ 516.41mm
Pakovanje: DisplayPort kabl,HDMI kabl,Naponski kabl,USB tip A – USB tip B 5Gbps kabl
Masa: 6.35kg (sa postoljem)
Energetska klasa: F
Reklamacioni period: 36 meseci

ProizvođačDell
UvoznikPrecizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
Garancija24 meseca
Marko P. ★★★★★15. mart 2026

Odličan TV, slika neverovatna. Neo QLED tehnologija je impresivna.

Ana S. ★★★★★2. feb 2026

Veoma zadovoljna. Jedina zamerka — komplikovan daljinski.

Slični proizvodi

GIGABYTE 27 inča G27U 4K 3840×2160 SS IPS 320 Hz G-Sync gaming monitor
41.766,82 RSD
PHILIPS_ 27 inča 27M2N3200A/00 Full HD gaming monitor
18.939,37 RSD
PHILIPS_ 27 inča 27E2N1110/00 FHD LCD monitor
11.429,32 RSD
DAHUA 27 inča LM27-E231B FHD IPS gaming monitor
14.278,64 RSD
DELL 27 inch U2724DE QHD 120Hz Thunderbolt UltraSharp IPS monitor
74.302,12 RSD
PHILIPS_ 27 inča Evnia 27M2C5500W/00 Curved Quad HD Gaming monitor
41.650,26 RSD
DELL 27 inch S2721QSA 4K FreeSync IPS monitor
46.766,69 RSD
BENQ 27 inča MA270U MOBIUZ UHD 3840×2160 IPS Nano Matte MacBook monitor
64.303,92 RSD