★★★★★★(47 recenzija)
Šifra: 5397184962763
DELL 27 inch AW2725D QHD OLED 280Hz FreeSync/G-Sync Alienware Gaming monitor
88.562,12 RSD
Na stanju
Besplatna dostava — Isporuka za 1-3 radna dana
Povraćaj u roku od 14 dana
Sigurna kupovina
Garancija 2 god.
Brza dostava
- Šifra5397184962763
- BrandsDell
- GamingDa
- BojaCrna
- Odnos stranica16:9
- USBDa
- Tip panelaQD OLED
- HDRDa
- Ekran osetljiv na dodirNe
- Dijagonala ekrana27"
- FreeSyncda
- G-Syncda
- Vreme odziva0,03 ms
- Rezolucija2560 x 1440 pix
- Težina6.35 kg
- Širina60.951 cm
- Visina37.245 cm
- Dužina20.6 cm
- Veličina ekrana26.7 inča
- Pozadinsko osvetljenjeQuantum Dot
- Nativni kontrast1.500.000:1
- Osvetljenje1.000 nita
- Vertikalno osvežavanje280Hz
- Tip adaptivne sinhronizacijeAMD FreeSync Premium Pro, Adaptive Sync, nVidia G-Sync Compatible
- Uglovi gledanja178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
- Veličina piksela0.2292mm x 0.2292mm
- Paleta boja1.07 milijardi boja
- Ostalo (Ekran)Anti-reflection, 99.3% of DCI-P3
- Ukupno DisplayPort priključaka1
- DisplayPort priključci1x DisplayPort 1.4
- Ukupno HDMI priključaka2
- HDMI priključci2x HDMI 2.1
- Ukupno USB priključaka3
- USB priključci1x USB 5Gbps tip C downstream, 1x USB 5Gbps tip B upstream, 1x USB 5Gbps tip A downstream
- Ostalo (Dodatne funkcije)Cable management
- Dodatne mogućnostiTilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel
- Montiranje na zidVESA 100mm x 100mm
- Dubina206mm
- PakovanjeNaponski kabl, DisplayPort kabl, HDMI kabl, USB tip A - USB tip B 5Gbps kabl
- Masa6.35kg (sa postoljem)
- Energetska klasaF
- Reklamacioni period36 meseci
| Veličina ekrana: | 26.7 inča |
| Rezolucija: | 2.560 x 1.440 |
| Tip panela: | OLED |
| Pozadinsko osvetljenje: | Quantum Dot |
| Odnos stranica: | 16:9 |
| Nativni kontrast: | 1.500.000:1 |
| Osvetljenje: | 1.000 nita |
| Odziv: | 0.03 |
| Vertikalno osvežavanje: | 280Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije: | Adaptive Sync,AMD FreeSync Premium Pro,nVidia G-Sync Compatible |
| Uglovi gledanja: | 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela: | 0.2292mm x 0.2292mm |
| Gaming: | Da |
| Paleta boja: | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo: | 99.3% of DCI-P3,Anti-reflection |
| Ukupno DisplayPort priključaka: | 1 |
| DisplayPort priključci: | 1x DisplayPort 1.4 |
| Ukupno HDMI priključaka: | 2 |
| HDMI priključci: | 2x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka: | 3 |
| USB priključci: | 1x USB 5Gbps tip A downstream,1x USB 5Gbps tip B upstream,1x USB 5Gbps tip C downstream |
| Ostalo: | Cable management |
| Dodatne mogućnosti: | Pivot,Podesivost po visini,Swivel,Tilt |
| Montiranje na zid: | VESA 100mm x 100mm |
| Boja: | Crna |
| Širina: | 609.51mm |
| Dubina: | 206mm |
| Visina: | 372.45mm ~ 516.41mm |
| Pakovanje: | DisplayPort kabl,HDMI kabl,Naponski kabl,USB tip A – USB tip B 5Gbps kabl |
| Masa: | 6.35kg (sa postoljem) |
| Energetska klasa: | F |
| Reklamacioni period: | 36 meseci |
ProizvođačDell
UvoznikPrecizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
Garancija24 meseca
Marko P. ★★★★★15. mart 2026
Odličan TV, slika neverovatna. Neo QLED tehnologija je impresivna.
Ana S. ★★★★★2. feb 2026
Veoma zadovoljna. Jedina zamerka — komplikovan daljinski.























