★★★★★★(47 recenzija)
Šifra: 5397321028994
DELL 23.8 inch P2426HEV 120Hz Webcam USB-C IPS monitor
51.049,23 RSD
Na stanju
Besplatna dostava — Isporuka za 1-3 radna dana
Povraćaj u roku od 14 dana
Sigurna kupovina
Garancija 2 god.
Brza dostava
- Šifra5397321028994
- BrandsDell
- BojaCrna
- Tip panelaIPS
- Odnos stranica16:9
- Dijagonala ekrana23,8"
- Vreme odziva5 ms
- Rezolucija1920 x 1080 pix
- Osvežavanje ekrana120 Hz
- Težina7.5 kg
- Širina72.009 cm
- Visina43.815 cm
- Dužina18.625 cm
- Nativni kontrast1.500:1
- Osvetljenje300 nita
- Uglovi gledanja178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
- Veličina piksela0.275 mm x 0.275 mm
- Paleta boja16.7 miliona boja
- Ostalo (Ekran)Anti-glare, Flicker-free, 99%(sRGB), 3H
- Ukupno DisplayPort priključaka3
- DisplayPort priključci1x DisplayPort 1.4, 1x DisplayPort 1.4 preko USB Type-C, 1x DisplayPort out
- Ukupno HDMI priključaka1
- HDMI priključci1x HDMI 2.1
- Ukupno USB priključaka6
- USB priključci3x USB 5Gbps tip A downstream, 1x USB 5Gbps tip C downstream, 1x USB 5Gbps tip C upstream, 1x USB 5Gbps tip B upstream
- Ostali priključci / SlotoviRJ-45
- Kamera4.0 megapiksela
- Power delivery (preko USB-C)Do 90W
- Podržane tehnologijeKVM
- Ostalo (Dodatne funkcije)Dell Display Manager
- Dodatne mogućnostiTilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel
- Montiranje na zidVESA 100mm x 100mm
- Dubina186.25mm
- Masa5.66kg (sa postoljem)
- Energetska klasaD
- Reklamacioni period36 meseci
| Veličina ekrana: | 23.8 inča |
| Rezolucija: | 1.920 x 1.080 |
| Tip panela: | IPS |
| Odnos stranica: | 16:9 |
| Nativni kontrast: | 1.500:1 |
| Osvetljenje: | 300 nita |
| Odziv: | 5ms |
| Vertikalno osvežavanje: | 120Hz |
| Uglovi gledanja: | 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela: | 0.275 mm x 0.275 mm |
| Paleta boja: | 16.7 miliona boja |
| Ostalo: | 3H,99%(sRGB),Anti-glare,Flicker-free |
| Ukupno DisplayPort priključaka: | 3 |
| DisplayPort priključci: | 1x DisplayPort 1.4,1x DisplayPort 1.4 preko USB Type-C,1x DisplayPort out |
| Ukupno HDMI priključaka: | 1 |
| HDMI priključci: | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka: | 6 |
| USB priključci: | 1x USB 5Gbps tip B upstream,1x USB 5Gbps tip C downstream,1x USB 5Gbps tip C upstream,3x USB 5Gbps tip A downstream |
| Ostali priključci / Slotovi: | RJ-45 |
| Kamera: | 4.0 megapiksela |
| Power delivery (preko USB-C): | Do 90W |
| Podržane tehnologije: | KVM |
| Ostalo: | Dell Display Manager |
| Dodatne mogućnosti: | Pivot,Podesivost po visini,Swivel,Tilt |
| Montiranje na zid: | VESA 100mm x 100mm |
| Boja: | Crna |
| Širina: | 538.64mm |
| Dubina: | 186.25mm |
| Visina: | 351.38mm |
| Masa: | 5.66kg (sa postoljem) |
| Energetska klasa: | D |
| Reklamacioni period: | 36 meseci |
ProizvođačDell
UvoznikPrecizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
Garancija24 meseca
Marko P. ★★★★★15. mart 2026
Odličan TV, slika neverovatna. Neo QLED tehnologija je impresivna.
Ana S. ★★★★★2. feb 2026
Veoma zadovoljna. Jedina zamerka — komplikovan daljinski.























