Отвара се у новој картици
Besplatna dostava za porudžbine preko 5.000 RSD

Pretraga

Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14

13.987,26 RSD
Dodaj u korpu

BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom

12.894,71 RSD
Dodaj u korpu

BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor

32.144,81 RSD
Dodaj u korpu

BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor

101.465,55 RSD
Dodaj u korpu

LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

132.599,59 RSD
Dodaj u korpu

LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
Alteo›
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Bela tehnika
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14
13.987,26 RSD
Dodaj u korpu
BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom
12.894,71 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor
32.144,81 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor
101.465,55 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
132.599,59 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
★★★★★★(47 recenzija)

Šifra: 5397321028994

DELL 23.8 inch P2426HEV 120Hz Webcam USB-C IPS monitor

51.049,23 RSD
Na stanju
Besplatna dostava — Isporuka za 1-3 radna dana
Povraćaj u roku od 14 dana
Sigurna kupovina
Garancija 2 god.
Brza dostava

  • Šifra5397321028994
  • BrandsDell
  • BojaCrna
  • Tip panelaIPS
  • Odnos stranica16:9
  • Dijagonala ekrana23,8"
  • Vreme odziva5 ms
  • Rezolucija1920 x 1080 pix
  • Osvežavanje ekrana120 Hz
  • Težina7.5 kg
  • Širina72.009 cm
  • Visina43.815 cm
  • Dužina18.625 cm
  • Nativni kontrast1.500:1
  • Osvetljenje300 nita
  • Uglovi gledanja178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
  • Veličina piksela0.275 mm x 0.275 mm
  • Paleta boja16.7 miliona boja
  • Ostalo (Ekran)Anti-glare, Flicker-free, 99%(sRGB), 3H
  • Ukupno DisplayPort priključaka3
  • DisplayPort priključci1x DisplayPort 1.4, 1x DisplayPort 1.4 preko USB Type-C, 1x DisplayPort out
  • Ukupno HDMI priključaka1
  • HDMI priključci1x HDMI 2.1
  • Ukupno USB priključaka6
  • USB priključci3x USB 5Gbps tip A downstream, 1x USB 5Gbps tip C downstream, 1x USB 5Gbps tip C upstream, 1x USB 5Gbps tip B upstream
  • Ostali priključci / SlotoviRJ-45
  • Kamera4.0 megapiksela
  • Power delivery (preko USB-C)Do 90W
  • Podržane tehnologijeKVM
  • Ostalo (Dodatne funkcije)Dell Display Manager
  • Dodatne mogućnostiTilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel
  • Montiranje na zidVESA 100mm x 100mm
  • Dubina186.25mm
  • Masa5.66kg (sa postoljem)
  • Energetska klasaD
  • Reklamacioni period36 meseci

Veličina ekrana: 23.8 inča
Rezolucija: 1.920 x 1.080
Tip panela: IPS
Odnos stranica: 16:9
Nativni kontrast: 1.500:1
Osvetljenje: 300 nita
Odziv: 5ms
Vertikalno osvežavanje: 120Hz
Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni
Veličina piksela: 0.275 mm x 0.275 mm
Paleta boja: 16.7 miliona boja
Ostalo: 3H,99%(sRGB),Anti-glare,Flicker-free
Ukupno DisplayPort priključaka: 3
DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.4,1x DisplayPort 1.4 preko USB Type-C,1x DisplayPort out
Ukupno HDMI priključaka: 1
HDMI priključci: 1x HDMI 2.1
Ukupno USB priključaka: 6
USB priključci: 1x USB 5Gbps tip B upstream,1x USB 5Gbps tip C downstream,1x USB 5Gbps tip C upstream,3x USB 5Gbps tip A downstream
Ostali priključci / Slotovi: RJ-45
Kamera: 4.0 megapiksela
Power delivery (preko USB-C): Do 90W
Podržane tehnologije: KVM
Ostalo: Dell Display Manager
Dodatne mogućnosti: Pivot,Podesivost po visini,Swivel,Tilt
Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm
Boja: Crna
Širina: 538.64mm
Dubina: 186.25mm
Visina: 351.38mm
Masa: 5.66kg (sa postoljem)
Energetska klasa: D
Reklamacioni period: 36 meseci

ProizvođačDell
UvoznikPrecizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
Garancija24 meseca
Marko P. ★★★★★15. mart 2026

Odličan TV, slika neverovatna. Neo QLED tehnologija je impresivna.

Ana S. ★★★★★2. feb 2026

Veoma zadovoljna. Jedina zamerka — komplikovan daljinski.

Slični proizvodi

DAHUA 24 inča LM24-A200Y FHD monitor
10.274,22 RSD
Nema na stanju
COOLER MASTER 27 inča GM2711S Gaming monitor (CMI-GM2711S-EK)
31.891,57 RSD
Nema na stanju
DELL 31.5 inch P3225QE 4K 100Hz USB-C Pro Plus IPS monitor
89.604,92 RSD
Nema na stanju
DELL 27 inch SE2725HM 100Hz IPS monitor
17.675,71 RSD
Nema na stanju
ASUS 27 inča VG27UQ1A TUF Gaming monitor
44.293,81 RSD
DAHUA 21.5 inča FHD LM22-H200 monitor
9.862,13 RSD
UŠTEDA   1.782,74 RSD
AKCIJA
ASUS 27 inča ROG Strix OLED XG27AQDMG gaming monitor
Оригинална цена је била: 73.078,74 RSD.Тренутна цена је: 71.296,00 RSD.
Nema na stanju
AOC 27 inča Q27B36X QHD 2560×1440 IPS 144 Hz HDR10 gaming monitor
19.296,81 RSD
Nema na stanju