★★★★★★(47 recenzija)
Šifra: 4719331767723
GIGABYTE A16 PRO DYH 16 inch QHD+ 165Hz 300nits Core 7 240H 32GB 1TB SSD GeForce RTX 5080 16GB Backlit Win11Home gaming laptop
348.941,08 RSD
Nema na stanju
Besplatna dostava — Isporuka za 1-3 radna dana
Povraćaj u roku od 14 dana
Sigurna kupovina
Garancija 2 god.
Brza dostava
- Šifra4719331767723
- BrandsGigabyte
- BojaCrna
- Proizvođač procesoraIntel
- Rezolucija ekrana2560 x 1600
- Tip panelaIPS
- Osvežavanje ekrana165 Hz
- Težina3.59 kg
- Širina10.4 cm
- Visina34.9 cm
- Dužina49.6 cm
- Veličina ekrana16 inča
- Format rezolucijeQHD+
- Ostalo100% sRGB, MUX Switch, High-brightness 400-nit, 1-Zone RGB
- Serija procesoraCore Series 2
- Klasa procesoraIntel Core 7
- Model procesora240H
- Broj jezgara procesora10
- Broj logičkih jezgara (niti)16
- Radni takt procesora2.5 GHz (5.2 GHz)
- Keš memorija procesora24MB Intel Smart cache
- Proces izrade10nm
- Memorija (RAM)32GB
- Tip memorijeLPDDR5X
- Radni takt memorije7.500MT/s
- Broj slotova0
- Integrisano32GB
- SSD1TB
- SSD interfejsM.2 NVMe
- Disk slotovi2x M.2 NVMe
- Interfejs raspooživih slotova1x M.2 NVMe
- Raspoloživi slotovi1
- Tip grafičkeNeintegrisana
- GrafikanVidia GeForce
- Model grafikeRTX 5080
- Količina grafičke memorije16GB
- Tip grafičke memorijeGDDR7
- Reklamacioni period24 meseca
- Wi-Fi verzijaWi-Fi 6E (802.11ax)
- Bluetooth verzija5.2
- Žična mreža (LAN)10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet)
- DisplayPort priključciDa preko USB-C
- HDMI priključci1x HDMI 2.1
- Ukupno USB priključaka4
- USB-A priključci2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1), 1x USB 2.0
- USB-C priključci1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1)
- RJ-45 (LAN)1
- Audio1x 3.5mm (izlaz i mikrofon)
- TPMDa
- Snimanje videa30fps, 1.920 x 1.080
- ModelFHD IR
- Zvučnici2.0
- Snaga2x 2W
- MikrofonUgrađen
- Slovni raspored tasteraEN (US)
- Osvetljena tastaturaJednobojno osvetljenje
- TipLitijum-polimerska
- Kapacitet baterije76WHr
- Operativni sistemMicrosoft Windows 11 Home
- MaterijalPlastika
- Dimenzije358.3mm x 262.5mm x 22.99mm
- Masa2.3kg
- Masa (raspon)2kg - 3kg
- Opis bojeTitanium Black
- AC Adapter (punjač)240W
| Veličina ekrana: | 16 inča |
| Rezolucija ekrana: | 2.560 x 1.600 |
| Format rezolucije: | QHD+ |
| Tip panela: | IPS |
| Osvežavanje: | 165Hz |
| Ostalo: | 100% sRGB,High-brightness 400-nit,MUX Switch |
| Proizvođač procesora: | Intel |
| Serija procesora: | Core Series 2 |
| Klasa procesora: | Intel Core 7 |
| Model procesora: | 240H |
| Broj jezgara procesora: | 10 |
| Broj logičkih jezgara (niti): | 16 |
| Radni takt procesora: | 2.5 GHz (5.2 GHz) |
| Keš memorija procesora: | 24MB Intel Smart cache |
| Proces izrade: | 10nm |
| Memorija (RAM): | 32GB |
| Tip memorije: | LPDDR5X |
| Radni takt memorije: | 7.500MT/s |
| Broj slotova: | 0 |
| Integrisano: | 32GB |
| SSD: | 1TB |
| SSD interfejs: | M.2 NVMe |
| Disk slotovi: | 2x M.2 NVMe |
| Interfejs raspooživih slotova: | 1x M.2 NVMe |
| Raspoloživi slotovi: | 1 |
| Tip grafičke: | Neintegrisana |
| Grafika: | nVidia GeForce |
| Model grafike: | RTX 5080 |
| Količina grafičke memorije: | 16GB |
| Tip grafičke memorije: | GDDR7 |
| Reklamacioni period: | 24 meseca |
| Wi-Fi verzija: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth verzija: | 5.2 |
| Žična mreža (LAN): | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| DisplayPort priključci: | Da preko USB-C |
| HDMI priključci: | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka: | 4 |
| USB-A priključci: | 1x USB 2.0,2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| USB-C priključci: | 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| RJ-45 (LAN): | 1 |
| Audio: | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| TPM: | Da |
| Snimanje videa: | 1.920 x 1.080,30fps |
| Model: | FHD IR |
| Zvučnici: | 2.0 |
| Snaga: | 2x 2W |
| Mikrofon: | Ugrađen |
| Slovni raspored tastera: | EN (US) |
| Numerički deo tastature: | Da |
| Osvetljena tastatura: | Jednobojno osvetljenje |
| Ostalo: | 1-Zone RGB |
| Tip: | Litijum-polimerska |
| Kapacitet baterije: | 76WHr |
| Operativni sistem: | Microsoft Windows 11 Home |
| Materijal: | Plastika |
| Dimenzije: | 358.3mm x 262.5mm x 22.99mm |
| Masa: | 2.3kg |
| Boja: | Crna |
| Opis boje: | Titanium Black |
| AC Adapter (punjač): | 240W |
ProizvođačGigabyte
UvoznikPrecizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
Garancija24 meseca
Marko P. ★★★★★15. mart 2026
Odličan TV, slika neverovatna. Neo QLED tehnologija je impresivna.
Ana S. ★★★★★2. feb 2026
Veoma zadovoljna. Jedina zamerka — komplikovan daljinski.
Slični proizvodi

GIGABYTE AERO X16 1TH 16 inch QHD+ 165Hz 300nits AMD Ryzen AI 7 350 16GB 1TB SSD GeForce RTX 5050 8GB Backlit Win11Home gaming laptop
189.863,94 RSD

DELL Pro 14 Essential PV14255 14 inch FHD+ 300nits AMD Ryzen AI 7 350 16GB 1TB SSD Backlit Win11Pro metalni silver laptop
200.738,32 RSD

ASUS ZenBook A14 UX3407QA-QD440X (14 inča WUXGA OLED, Snapdragon X X1 26 100, 32GB, SSD 1TB, Win11 Pro) laptop
170.711,12 RSD

GIGABYTE A16 3WH 16 inch FHD+ 165Hz 300nits AMD Ryzen 7 260 32GB 1TB SSD GeForce RTX 5070 8GB Backlit gaming laptop
227.335,93 RSD

ASUS Vivobook Go 15 E1504FA-BQ1933 (15.6 inča FHD, Ryzen 3 7320U, 8GB, SSD 512GB) laptop
54.135,83 RSD



















