★★★★★★(47 recenzija)
Šifra: 2171120251020
DELL Pro 14 Plus 14 inch FHD+ 300nits AMD Ryzen AI 5 PRO 340 32GB 512GB SSD Backlit FP SC Win11Pro 3yr ProSupport laptop
294.201,89 RSD
Na stanju
Besplatna dostava — Isporuka za 1-3 radna dana
Povraćaj u roku od 14 dana
Sigurna kupovina
Garancija 2 god.
Brza dostava
- Šifra2171120251020
- BrandsDell
- Dijagonala ekrana14"
- Rezolucija ekrana1920 x 1200 pix
- Materijal kućištaaluminijum
- BojaSiva
- RAM memorija32 GB DDR5
- Težina1.56 kg
- Širina31.35 cm
- Visina22.4 cm
- Dužina2.12 cm
- Format rezolucijeFull HD+
- Tip panelaIPS
- Osvežavanje60Hz
- Ostalo (Ekran)Anti-glare, 45% NTSC color gamut, 300 nita
- Proizvođač procesoraAMD
- Serija procesoraRyzen AI 300
- Klasa procesoraAMD Ryzen 5 PRO
- Model procesora340
- Broj jezgara procesora6
- Broj logičkih jezgara (niti)12
- Radni takt procesora2.0 GHz (4.8 GHz)
- Keš memorija procesora16MB L3 cache, 6MB L2 cache
- Proces izrade4nm
- Radni takt memorije7.500MT/s
- Broj slotova0
- Integrisano32GB
- SSD512GB
- SSD interfejsM.2 NVMe
- Disk slotovi1x M.2 NVMe
- Raspoloživi slotovi0
- Tip grafičkeIntegrisana
- GrafikaAMD
- Model grafikeRadeon 840M
- Tip grafičke memorijeDeljena
- Reklamacioni period36 meseci
- NPU modelAMD Ryzen AI
- Broj operacija (trilion operacija po sekundi)Do 50 TOPS
- Wi-Fi verzijaWi-Fi 7 (802.11be)
- Model (Mreža)MediaTek MT7925
- Bluetooth verzija5.4
- Žična mreža (LAN)10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet)
- Thunderbolt2x Thunderbolt 4
- DisplayPort priključciDa preko Thunderbolta
- HDMI priključci1x HDMI 2.1
- Ukupno USB priključaka2
- USB-A priključci2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1)
- RJ-45 (LAN)1
- Audio1x 3.5mm (izlaz i mikrofon)
- TPMDa
- Čitač otiska prstaUgrađen
- Rezolucija2.07 Megapiksela
- Snimanje videa30fps, 1.920 x 1.080
- Model (Kamera)FHD IR
- Zvučnici2.0
- Snaga2x 2.5W
- MikrofonDigital-array microphones
- Slovni raspored tasteraEN (US)
- Osvetljena tastaturaJednobojno osvetljenje
- Ostalo (Tastatura)Copilot taster
- Broj ćelija baterije3
- Kapacitet baterije55Whr
- Ostalo (Baterija)ExpressCharge tehnologija
- Dimenzije313.5mm x 224mm x 21.2mm
- Masa1.56kg
- Masa (raspon)1kg - 2kg
- AC Adapter (punjač)65W (Tip C)
- SmartCardDa
- Standardi zaštite i izdržljivostiLaptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu
| Veličina ekrana: | 14 inča |
| Rezolucija ekrana: | 1.920 x 1.200 |
| Format rezolucije: | Full HD+ |
| Tip panela: | IPS |
| Osvežavanje: | 60Hz |
| Ostalo: | 300 nita,45% NTSC color gamut,Anti-glare |
| Proizvođač procesora: | AMD |
| Serija procesora: | Ryzen AI 300 |
| Klasa procesora: | AMD Ryzen 5 PRO |
| Model procesora: | 340 |
| Broj jezgara procesora: | 6 |
| Broj logičkih jezgara (niti): | 12 |
| Radni takt procesora: | 2.0 GHz (4.8 GHz) |
| Keš memorija procesora: | 16MB L3 cache,6MB L2 cache |
| Proces izrade: | 4nm |
| Memorija (RAM): | 32GB |
| Tip memorije: | LPDDR5X |
| Radni takt memorije: | 7.500MT/s |
| Broj slotova: | 0 |
| Integrisano: | 32GB |
| SSD: | 512GB |
| SSD interfejs: | M.2 NVMe |
| Disk slotovi: | 1x M.2 NVMe |
| Raspoloživi slotovi: | 0 |
| Tip grafičke: | Integrisana |
| Grafika: | AMD |
| Model grafike: | Radeon 840M |
| Tip grafičke memorije: | Deljena |
| Reklamacioni period: | 36 meseci |
| NPU model: | AMD Ryzen AI |
| Broj operacija (trilion operacija po sekundi): | Do 50 TOPS |
| Wi-Fi verzija: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Model: | MediaTek MT7925 |
| Bluetooth verzija: | 5.4 |
| Žična mreža (LAN): | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Thunderbolt: | 2x Thunderbolt 4 |
| DisplayPort priključci: | Da preko Thunderbolta |
| HDMI priključci: | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka: | 2 |
| USB-A priključci: | 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| RJ-45 (LAN): | 1 |
| Audio: | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| TPM: | Da |
| Čitač otiska prsta: | Ugrađen |
| Rezolucija: | 2.07 Megapiksela |
| Snimanje videa: | 1.920 x 1.080,30fps |
| Model: | FHD IR |
| Zvučnici: | 2.0 |
| Snaga: | 2x 2.5W |
| Mikrofon: | Digital-array microphones |
| Slovni raspored tastera: | EN (US) |
| Osvetljena tastatura: | Jednobojno osvetljenje |
| Ostalo: | Copilot taster |
| Broj ćelija baterije: | 3 |
| Kapacitet baterije: | 55Whr |
| Ostalo: | ExpressCharge tehnologija |
| Operativni sistem: | Microsoft Windows 11 Professional |
| Materijal: | Aluminijum |
| Dimenzije: | 313.5mm x 224mm x 21.2mm |
| Masa: | 1.56kg |
| Boja: | Siva |
| AC Adapter (punjač): | 65W (Tip C) |
| SmartCard: | Da |
| Standardi zaštite i izdržljivosti: | Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu |
ProizvođačDell
UvoznikPrecizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
Garancija24 meseca
Marko P. ★★★★★15. mart 2026
Odličan TV, slika neverovatna. Neo QLED tehnologija je impresivna.
Ana S. ★★★★★2. feb 2026
Veoma zadovoljna. Jedina zamerka — komplikovan daljinski.
Slični proizvodi

DELL Alienware 16 Aurora 16 inch QHD+ 120Hz 300nits Core 5 210H 16GB 512GB SSD GeForce RTX 3050 6GB Backlit Win11Pro gaming laptop
174.323,54 RSD
UŠTEDA 3.104,78 RSD
AKCIJA 
DELL Precision M5690 16 inch FHD+ 500 nits Core Ultra 7 165H 32GB 1TB SSD RTX 1000 6GB Backlit FP Win11Pro 3yr ProSupport laptop
Оригинална цена је била: 434.839,78 RSD.431.735,00 RSDТренутна цена је: 431.735,00 RSD.

DELL Pro 15 Essential PV15250 15.6 inch FHD 120Hz i5-1334U 16GB 512GB SSD FP Win11Pro laptop
111.986,33 RSD

ASUS Zenbook 14 DUO OLED UX8406MA-QL056W (14 inča FHD, Ultra 7 155H, 16GB, SSD 1TB, Win11 Home) laptop
201.253,05 RSD




















