★★★★★★(47 recenzija)
Šifra: 2171120251321
DELL 16 DC16251 16 inch FHD+ 300nits Core 7 150U 16GB 512GB SSD Backlit FP Win11Pro metalni silver laptop
158.474,67 RSD
Na stanju
Besplatna dostava — Isporuka za 1-3 radna dana
Povraćaj u roku od 14 dana
Sigurna kupovina
Garancija 2 god.
Brza dostava
- Šifra2171120251321
- BrandsDell
- Dijagonala ekrana16"
- Rezolucija ekrana1920 x 1200 pix
- Materijal kućištaaluminijum
- BojaSiva
- RAM memorija16 GB DDR5
- Težina2 kg
- Širina35.73 cm
- Visina25.06 cm
- Dužina1.823 cm
- Format rezolucijeFull HD+
- Tip panelaIPS
- Osvežavanje60Hz
- Ostalo (Ekran)Anti-glare, High-brightness 300-nit, 45% NTSC color gamut
- Proizvođač procesoraIntel
- Serija procesoraCore Series 1
- Klasa procesoraIntel Core 7
- Model procesora150U
- Broj jezgara procesora10
- Broj logičkih jezgara (niti)12
- Radni takt procesora1.8 GHz (5.4 GHz)
- Keš memorija procesora12MB Intel Smart cache
- Proces izrade10nm
- Radni takt memorije5.200MT/s
- Broj slotova2
- Popunjeni slotovi2
- Slobodni slotovi0
- Maksimalno podržano32GB
- SSD512GB
- SSD interfejsM.2 NVMe
- Disk slotovi1x M.2 NVMe 2230
- Raspoloživi slotovi0
- Tip grafičkeIntegrisana
- GrafikaIntel
- Model grafikeIntel Graphics
- Tip grafičke memorijeDeljena
- Reklamacioni period24 meseca
- Uslovljena garancija5 Godina 5 Benefita - Za više informacija posetite www.ewe.rs/dell
- Wi-Fi verzijaWi-Fi 6 (802.11ax)
- Model (Mreža)Realtek RTL8852BE
- Bluetooth verzija5.3
- DisplayPort priključciDa preko USB-C
- HDMI priključci1x HDMI 1.4
- Ukupno USB priključaka3
- USB-A priključci2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1)
- USB-C priključci1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2)
- Audio1x 3.5mm (izlaz i mikrofon)
- Čitač karticaSD
- NapomenaMogućnost punjenja preko USB-C porta
- TPMDa
- Čitač otiska prstaUgrađen
- Rezolucija0.92 Megapiksela
- Snimanje videa1.280 x 720, 30fps
- Model (Kamera)HD RGB
- Zvučnici2.0
- Snaga2x 2.5W
- MikrofonDual (ugrađeni)
- Slovni raspored tasteraEN (US)
- Numerički deo tastatureDa
- Osvetljena tastaturaJednobojno osvetljenje
- Ostalo (Tastatura)Copilot taster
- TipLitijum-jonska
- Broj ćelija baterije4
- Kapacitet baterije54Whr
- Ostalo (Baterija)ExpressCharge tehnologija
- Operativni sistemMicrosoft Windows 11 Pro
- Dimenzije357.3mm x 250.6mm x 18.23mm
- Masa2kg
- Masa (raspon)1kg - 2kg
- Opis bojePlatinum Silver
- PakovanjePunjač
- AC Adapter (punjač)65W
| Veličina ekrana: | 16 inča |
| Rezolucija ekrana: | 1.920 x 1.200 |
| Format rezolucije: | Full HD+ |
| Tip panela: | IPS |
| Osvežavanje: | 60Hz |
| Ostalo: | 45% NTSC color gamut,Anti-glare,High-brightness 300-nit |
| Proizvođač procesora: | Intel |
| Serija procesora: | Core Series 1 |
| Klasa procesora: | Intel Core 7 |
| Model procesora: | 150U |
| Broj jezgara procesora: | 10 |
| Broj logičkih jezgara (niti): | 12 |
| Radni takt procesora: | 1.8 GHz (5.4 GHz) |
| Keš memorija procesora: | 12MB Intel Smart cache |
| Proces izrade: | 10nm |
| Memorija (RAM): | 16GB |
| Tip memorije: | DDR5 |
| Radni takt memorije: | 5.200MT/s |
| Broj slotova: | 2 |
| Popunjeni slotovi: | 2 |
| Slobodni slotovi: | 0 |
| Maksimalno podržano: | 32GB |
| SSD: | 512GB |
| SSD interfejs: | M.2 NVMe |
| Disk slotovi: | 1x M.2 NVMe |
| Raspoloživi slotovi: | 0 |
| Tip grafičke: | Integrisana |
| Grafika: | Intel |
| Model grafike: | Intel Graphics |
| Tip grafičke memorije: | Deljena |
| Reklamacioni period: | 24 meseca |
| Uslovljena garancija: | 5 Godina 5 Benefita – Za više informacija posetite www.ewe.rs/dell |
| Wi-Fi verzija: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Model: | Realtek RTL8852BE |
| Bluetooth verzija: | 5.3 |
| DisplayPort priključci: | Da preko USB-C |
| HDMI priključci: | 1x HDMI 1.4 |
| Ukupno USB priključaka: | 3 |
| USB-A priključci: | 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| USB-C priključci: | 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| Audio: | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Čitač kartica: | SD |
| Napomena: | Mogućnost punjenja preko USB-C porta |
| TPM: | Da |
| Čitač otiska prsta: | Ugrađen |
| Rezolucija: | 0.92 Megapiksela |
| Snimanje videa: | 1.280 x 720,30fps |
| Model: | HD RGB |
| Zvučnici: | 2.0 |
| Snaga: | 2x 2.5W |
| Mikrofon: | Dual (ugrađeni) |
| Slovni raspored tastera: | EN (US) |
| Numerički deo tastature: | Da |
| Osvetljena tastatura: | Jednobojno osvetljenje |
| Ostalo: | Copilot taster |
| Tip: | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije: | 4 |
| Kapacitet baterije: | 54Whr |
| Ostalo: | ExpressCharge tehnologija |
| Operativni sistem: | Microsoft Windows 11 Pro |
| Materijal: | Aluminijum |
| Dimenzije: | 357.3mm x 250.6mm x 18.23mm |
| Masa: | 2kg |
| Boja: | Siva |
| Opis boje: | Platinum Silver |
| Pakovanje: | Punjač |
| AC Adapter (punjač): | 65W |
ProizvođačDell
UvoznikPrecizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
Garancija24 meseca
Marko P. ★★★★★15. mart 2026
Odličan TV, slika neverovatna. Neo QLED tehnologija je impresivna.
Ana S. ★★★★★2. feb 2026
Veoma zadovoljna. Jedina zamerka — komplikovan daljinski.
Slični proizvodi

APPLE MacBook Air 15.3 inch M4 10-core CPU 10-core GPU 16GB 256GB SSD Midnight (MW1L3)
200.317,43 RSD

ACER Nitro V 15 ANV15-51-52ZL 15.6″ FHD i5-13420H, 16GB, 512GB SSD GeForce RTX 4050 crni
127.277,41 RSD

DELL Alienware 16 Area-51 16 inch QHD+ 240Hz 500nits Core Ultra 9 275HX 64GB 2TB SSD GeForce RTX 5080 16GB RGB Backlit Win11Pro gaming laptop
665.620,27 RSD

ASUS VivoBook 18 M1807GA-SA8004W (18 inča WUXGA, Ryzen AI 7 445, 32GB, SSD 1TB, Win 11 Home) laptop
141.578,06 RSD

ASUS Zenbook 14 OLED UX3405CA-QL076W (14 inča WUXGA, Ultra 7 255H, 16GB, SSD 1TB, Win 11 Home) laptop
146.133,47 RSD

DELL Pro 16 16 inch FHD+ Touch 300nits Core Ultra 7 255U 16GB 512GB SSD Backlit FP Win11Pro 3yr ProSupport
248.428,10 RSD
















