- Šifra195950694260
- BrandsApple
- Tip panelaIPS
- Osvežavanje ekrana60 Hz
- Proizvođač procesoraApple
- Težina2.66 kg
- Širina38.45 cm
- Visina28.01 cm
- Dužina7.12 cm
- Veličina ekrana15.3 inča
- Rezolucija ekrana2.880 x 1.846
- OstaloHigh-brightness 500-nit, 100% DCI-P3 Color Space, True Tone technology, 16-core Neural Engine, Dolby Atmos, Spatial audio, Six-speaker sound system
- Serija procesoraM Series
- Klasa procesoraApple CPU
- Model procesoraM5
- Broj jezgara procesora10
- Proces izrade3nm
- Memorija (RAM)16GB
- Tip memorijeObjedinjena memorija
- Integrisano16GB
- SSD512GB
- Optički uređajBez optičkog uređaja
- Tip grafičkeIntegrisana
- GrafikaApple
- Model grafike10-core GPU
- Tip grafičke memorijeDeljena
- NapomenaZa fizička lica 2 godine zakonske saobraznosti, za pravna lica 1 godina garancije, Podrška za USB 4 standard preko Thunderbolta
- Reklamacioni period12 meseci
- NPU modelApple Neural Engine
- Broj operacija (trilion operacija po sekundi)Do 38 TOPS
- Wi-Fi verzijaWi-Fi 7 (802.11be)
- Bluetooth verzija6.0
- Thunderbolt2x Thunderbolt 4
- DisplayPort priključciDa preko Thunderbolta
- Audio1x 3.5mm (izlaz i mikrofon)
- EnkripcijaDa
- Čitač otiska prstaUgrađen
- Rezolucija12 Megapiksela
- Snimanje videa1.920 x 1.080
- ModelCenter Stage camera
- Zvučnici2.0
- MikrofonThree-mic array
- Slovni raspored tasteraEN (US)
- Osvetljena tastaturaJednobojno osvetljenje
- TipLitijum-polimerska
- Kapacitet baterije66.5Whr
- Operativni sistemmacOS
- Programi / Ekskluzivne aplikacije / ServisiApple Intelligence
- MaterijalAluminijum
- Dimenzije340.4mm x 237.6mm x 11.5mm
- Masa1.51kg
- Masa (raspon)1kg - 2kg
- Opis bojeSilver
- PakovanjeUSB C - MagSafe 3 kabl, Strujni adapter sa US/UK/AUS na EU, US punjač
- AC Adapter (punjač)40W - 60W (Tip C) univerzalni punjač sa US utičnicom
| Veličina ekrana: | 15.3 inča |
| Rezolucija ekrana: | 2.880 x 1.846 |
| Tip panela: | IPS |
| Osvežavanje: | 60Hz |
| Ostalo: | 100% DCI-P3 Color Space,High-brightness 500-nit,True Tone technology |
| Proizvođač procesora: | Apple |
| Serija procesora: | M Series |
| Klasa procesora: | Apple CPU |
| Model procesora: | M5 |
| Broj jezgara procesora: | 10 |
| Proces izrade: | 3nm |
| Ostalo: | 16-core Neural Engine |
| Memorija (RAM): | 16GB |
| Tip memorije: | Objedinjena memorija |
| Integrisano: | 16GB |
| SSD: | 512GB |
| Optički uređaj: | Bez optičkog uređaja |
| Tip grafičke: | Integrisana |
| Grafika: | Apple |
| Model grafike: | 10-core GPU |
| Tip grafičke memorije: | Deljena |
| Napomena: | Za fizička lica 2 godine zakonske saobraznosti, za pravna lica 1 godina garancije |
| Reklamacioni period: | 12 meseci |
| NPU model: | Apple Neural Engine |
| Broj operacija (trilion operacija po sekundi): | Do 38 TOPS |
| Wi-Fi verzija: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth verzija: | 6.0 |
| Thunderbolt: | 2x Thunderbolt 4 |
| DisplayPort priključci: | Da preko Thunderbolta |
| Audio: | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Napomena: | Podrška za USB 4 standard preko Thunderbolta |
| Enkripcija: | Da |
| Čitač otiska prsta: | Ugrađen |
| Rezolucija: | 12 Megapiksela |
| Snimanje videa: | 1.920 x 1.080 |
| Model: | Center Stage camera |
| Zvučnici: | 2.0 |
| Mikrofon: | Three-mic array |
| Ostalo: | Dolby Atmos,Six-speaker sound system,Spatial audio |
| Slovni raspored tastera: | EN (US) |
| Osvetljena tastatura: | Jednobojno osvetljenje |
| Tip: | Litijum-polimerska |
| Kapacitet baterije: | 66.5Whr |
| Operativni sistem: | macOS |
| Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi: | Apple Intelligence |
| Materijal: | Aluminijum |
| Dimenzije: | 340.4mm x 237.6mm x 11.5mm |
| Masa: | 1.51kg |
| Opis boje: | Silver |
| Pakovanje: | Strujni adapter sa US/UK/AUS na EU,US punjač,USB C – MagSafe 3 kabl |
| AC Adapter (punjač): | 40W – 60W (Tip C) univerzalni punjač sa US utičnicom |
ProizvođačApple
UvoznikPrecizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
Garancija24 meseca
Marko P. ★★★★★15. mart 2026
Odličan TV, slika neverovatna. Neo QLED tehnologija je impresivna.
Ana S. ★★★★★2. feb 2026
Veoma zadovoljna. Jedina zamerka — komplikovan daljinski.
Slični proizvodi

ASUS Vivobook 15 X1504VA-UI-BQ4102 (15.6 inča FHD , Core 5 120U, 16GB, SSD 512GB) laptop
95.970,47 RSD

ASUS Vivobook S 14 S5406SA-QD040X (14 inča WUXGA OLED, Ultra 7 258V, 32GB, SSD 512GB, Win11 Pro) laptop + ranac bulk
144.164,83 RSD

DELL Alienware 16 Aurora 16 inch QHD+ 120Hz 300nits Core 7 240H 32GB 1TB SSD GeForce RTX 5060 8GB Backlit Win11Pro gaming laptop
268.978,35 RSD

ASUS ROG Zephyrus G14 GA403GM-SY121W (14 inča 3K , Ryzen AI 9 465, 32GB, 1TB SSD, RTX 5060, Win11 Home) laptop
349.933,77 RSD

ASUS Zenbook 14 DUO OLED UX8406MA-QL056W (14 inča FHD, Ultra 7 155H, 16GB, SSD 1TB, Win11 Home) laptop bulk
203.245,65 RSD

ASUS ROG Strix G16 G615LM-UI-TS275 (16 inča 2.5K, Ultra 9 290HX, 32GB, SSD 1TB, GeForce RTX 5060) laptop
351.841,54 RSD

















