★★★★★★(47 recenzija)
Šifra: 4711474541444
ACER Nitro V16 AI 16 inča Ryzen AI 5 240 16GB 1TB SSD GeForce RTX 5060
200.708,20 RSD
Na stanju
Besplatna dostava — Isporuka za 1-3 radna dana
Povraćaj u roku od 14 dana
Sigurna kupovina
Garancija 2 god.
Brza dostava
- Šifra4711474541444
- BrandsAcer
- BojaCrna
- Proizvođač procesoraAMD
- Rezolucija ekrana1920 x 1200 pix
- Tip panelaIPS
- Dijagonala ekrana16"
- RAM memorija16 GB DDR5
- Težina4.5 kg
- Širina53 cm
- Visina27.562 cm
- Dužina32 cm
- Format rezolucijeWUXGA
- Osvežavanje180Hz
- Ostalo (Ekran)Acer ComfyView, 100% sRGB, 16:10, Non-Glare, LED Backlit
- Serija procesoraRyzen 200
- Klasa procesoraAMD Ryzen 5
- Model procesora240
- Broj jezgara procesora6
- Broj logičkih jezgara (niti)12
- Radni takt procesora4.3 GHz (5.0 GHz)
- Keš memorija procesora16MB L3 cache
- Broj slotova2
- Popunjeni slotovi1
- Slobodni slotovi1
- Maksimalno podržano32GB
- SSD1TB
- SSD interfejsM.2 NVMe PCIe 4.0
- Tip grafičkeNeintegrisana
- GrafikanVidia GeForce
- Model grafikeGeForce RTX 5060
- Količina grafičke memorije8GB
- Tip grafičke memorijeGDDR7
- ProizvođačAMD Radeon
- Model (Dodatna grafika)760M
- Reklamacioni period24 meseca
- NPU modelAMD Ryzen AI
- Broj operacija (trilion operacija po sekundi)Do 16 TOPS
- Wi-Fi verzijaWi-Fi 6E (802.11ax)
- Bluetooth verzija5.3
- Žična mreža (LAN)10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet)
- Ostale osobineKiller™ Ethernet E2600
- DisplayPort priključciDa preko USB-C
- HDMI priključci1x HDMI 2.1
- Ukupno USB priključaka4
- USB-A priključci2x USB 10Gbps (3.2 Gen 2)
- USB-C priključci1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1), 1x USB 20Gbps (USB 4)
- RJ-45 (LAN)1
- Audio1x 3.5mm (Combo Audio Jack)
- Čitač karticamicroSD
- Rezolucija720p
- Snimanje videa1.280 x 720
- Model (Kamera)HD
- Zvučnici2.0
- MikrofonThree-mic array
- Ostalo (Audio)Cortana support, AI noise canceling, Acer Purified Voice technology, Acer TrueHarmony, DTS:X Ultra Audio technology
- Slovni raspored tasteraEN (US)
- Numerički deo tastatureDa
- Osvetljena tastaturaJednobojno osvetljenje
- Ostalo (Tastatura)Acer Fine Tip, Multi-Gesture TouchPad
- TipLitijum-jonska
- Broj ćelija baterije4-Cell
- Kapacitet baterije76WHr
- Ostalo (Baterija)Trajanje baterije do 7.5 sati
- Operativni sistemLinux (eShell)
- Programi / Ekskluzivne aplikacije / ServisiPlanet9, Acer LiveArt, NitroSense
- Dimenzije360mm x 275.62mm x 24.5mm
- Masa2.44kg
- Masa (raspon)2kg - 3kg
- Opis bojeShale Black
- Ostalo (Fizičke karakteristike)Kensington Security Slot
- AC Adapter (punjač)135W
| Veličina ekrana: | 16 inča |
| Rezolucija ekrana: | 1.920 x 1.200 |
| Format rezolucije: | WUXGA |
| Tip panela: | IPS |
| Osvežavanje: | 180Hz |
| Ostalo: | 100% sRGB,16:10,Acer ComfyView,LED Backlit,Non-Glare |
| Proizvođač procesora: | AMD |
| Serija procesora: | Ryzen 200 |
| Klasa procesora: | AMD Ryzen 5 |
| Model procesora: | 240 |
| Broj jezgara procesora: | 6 |
| Broj logičkih jezgara (niti): | 12 |
| Radni takt procesora: | 4.3 GHz (5.0 GHz) |
| Keš memorija procesora: | 16MB L3 cache |
| Memorija (RAM): | 16GB |
| Tip memorije: | SO-DIMM DDR5 |
| Broj slotova: | 2 |
| Popunjeni slotovi: | 1 |
| Slobodni slotovi: | 1 |
| Maksimalno podržano: | 32GB |
| SSD: | 1TB |
| SSD interfejs: | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Tip grafičke: | Neintegrisana |
| Grafika: | nVidia GeForce |
| Model grafike: | GeForce RTX 5060 |
| Količina grafičke memorije: | 8GB |
| Tip grafičke memorije: | GDDR7 |
| Proizvođač: | AMD Radeon |
| Model: | 760M |
| Tip memorije: | Deljena |
| Reklamacioni period: | 24 meseca |
| NPU model: | AMD Ryzen AI |
| Broj operacija (trilion operacija po sekundi): | Do 16 TOPS |
| Wi-Fi verzija: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth verzija: | 5.3 |
| Žična mreža (LAN): | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Ostale osobine: | Killer™ Ethernet E2600 |
| DisplayPort priključci: | Da preko USB-C |
| HDMI priključci: | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka: | 4 |
| USB-A priključci: | 2x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| USB-C priključci: | 1x USB 20Gbps (USB 4),1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| RJ-45 (LAN): | 1 |
| Audio: | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| Čitač kartica: | microSD |
| Rezolucija: | 720p |
| Snimanje videa: | 1.280 x 720 |
| Model: | HD |
| Zvučnici: | 2.0 |
| Mikrofon: | Three-mic array |
| Ostalo: | Acer Purified Voice technology,Acer TrueHarmony,AI noise canceling,Cortana support,DTS:X Ultra Audio technology |
| Slovni raspored tastera: | EN (US) |
| Numerički deo tastature: | Da |
| Osvetljena tastatura: | Jednobojno osvetljenje |
| Ostalo: | Acer Fine Tip,Multi-Gesture TouchPad |
| Tip: | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije: | 4-Cell |
| Kapacitet baterije: | 76WHr |
| Ostalo: | Trajanje baterije do 7.5 sati |
| Operativni sistem: | Linux (eShell) |
| Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi: | Acer LiveArt,NitroSense,Planet9 |
| Dimenzije: | 360mm x 275.62mm x 24.5mm |
| Masa: | 2.44kg |
| Boja: | Crna |
| Opis boje: | Shale Black |
| Ostalo: | Kensington Security Slot |
| AC Adapter (punjač): | 135W |
ProizvođačAcer
UvoznikPrecizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
Garancija24 meseca
Marko P. ★★★★★15. mart 2026
Odličan TV, slika neverovatna. Neo QLED tehnologija je impresivna.
Ana S. ★★★★★2. feb 2026
Veoma zadovoljna. Jedina zamerka — komplikovan daljinski.
Slični proizvodi

ASUS Vivobook 15 OLED X1505VA-MA928 (15.6 inča 2.8K OLED , i5-13420H, 16GB, SSD 512GB) laptop
69.698,55 RSD

DELL Alienware 16X Aurora 16 inch QHD+ 240Hz 500nits Core Ultra 9 275HX 96GB 3TB SSD GeForce RTX 5070 8GB RGB Backlit Win11Pro gaming laptop
411.049,82 RSD

DELL Pro 15 Essential PV15255 15.6 inch FHD 120Hz AMD Ryzen 3 7320U 8GB 512GB SSD Backlit FP laptop
63.384,25 RSD

ASUS ZenBook A14 UX3407QA-QD586X (14 inča WUXGA LED, Snapdragon X X1 26 100, 32GB, SSD 1TB, Win11 pro) laptop
187.745,56 RSD

ASUS ZenBook S 14 OLED UX5406SA-PZ278X (14 inča 3K OLED, Intel Ultra 7 258V, 32GB, SSD 1TB, Win11 Pro) laptop
231.994,21 RSD














