Отвара се у новој картици
Besplatna dostava za porudžbine preko 5.000 RSD

Pretraga

NOVO

Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14

13.987,26 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom

12.894,71 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor

32.144,81 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor

101.465,55 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

132.599,59 RSD
Dodaj u korpu
NOVO

LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna

183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
Alteo›
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Bela tehnika
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Radnim danima: 8h-20h, Subota: 9h-15h
Korisnička podrška: +381 63 321 012
Oukitel C3 gold 4G/Quad-Core/6.52″HD+/256GB/4GB/13MP/5MP/5000mAh/Android 14
13.987,26 RSD
Dodaj u korpu
BEKO VSC 1200 B usisivač sa posudom
12.894,71 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271Q White MOBIUZ QHD 2560×1440 IPS 180 Hz gaming monitor
32.144,81 RSD
Dodaj u korpu
BENQ 27 inča EX271QZ White MOBIUZ QHD 2560×1440 OLED 500 Hz gaming monitor
101.465,55 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 65QNED87B3A/QNED-Mini LED/65″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
132.599,59 RSD
Dodaj u korpu
LG BG Televizor LG 85QNED8MB6A/QNED-Mini LED/85″/4K Ultra HD/smart/webOS 26/crna
183.598,78 RSD
Dodaj u korpu
★★★★★★(47 recenzija)

Šifra: 4711636531276

Laptop ASUS Vivobook Go 15 E1504FA-BQA5499 DOS/15.6″FHD IPS/Ryzen 3 30/8GB/256GB/bez punjaca/srebrna

50.132,59 RSD
Na stanju
Besplatna dostava — Isporuka za 1-3 radna dana
Povraćaj u roku od 14 dana
Sigurna kupovina
Garancija 2 god.
Brza dostava

  • Šifra4711636531276
  • BrandsAsus
  • Rezolucija ekrana1920 x 1080 pix
  • Čitač otiska prstaNe
  • Osvetljena tastaturaDa
  • Tip panelaIPS
  • LANNe
  • Ekran osetljiv na dodirNe
  • Proizvođač procesoraAMD
  • Dijagonala ekrana15.6"
  • RAM memorija8 GB DDR5
  • Operativni sistemFreeDOS
  • OSbez operativnog sistema
  • HDD / SSD256 GB SSD
  • Materijal kućištaPlastika
  • BojaSrebrna
  • Težina1.63 kg
  • Širina36.03 cm
  • Visina23.25 cm
  • Dužina1.79 cm
  • Format rezolucijeFull HD
  • Osvežavanje60Hz
  • Ostalo (Ekran)Anti-glare, 45% NTSC color gamut, TÜV Rheinland-certified, LED Backlit, 250 nita
  • Serija procesoraRyzen 3000
  • Klasa procesoraAMD Ryzen 3
  • Model procesora30
  • Broj jezgara procesora4
  • Broj logičkih jezgara (niti)8
  • Radni takt procesora2.4 GHz (4.1 GHz)
  • Keš memorija procesora6MB L3 cache
  • Integrisano8GB
  • SSD256GB
  • SSD interfejsM.2 NVMe PCIe 3.0
  • Disk slotovi1x M.2 2280 PCIe 3.0 x2
  • Raspoloživi slotovi0
  • Optički uređajBez optičkog uređaja
  • Tip grafičkeIntegrisana
  • GrafikaAMD
  • Model grafikeRadeon Graphics
  • Tip grafičke memorijeDeljena
  • Reklamacioni period24 meseca
  • Wi-Fi verzijaWi-Fi 6E (802.11ax)
  • Bluetooth verzija5.3
  • Ostale osobineTriple band 1x1
  • HDMI priključci1x HDMI 1.4
  • Ukupno USB priključaka4
  • USB-A priključci1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1), 1x USB 2.0
  • USB-C priključci2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1)
  • Audio1x 3.5mm (Combo Audio Jack)
  • TPMDa
  • Rezolucija720p
  • Snimanje videa1.280 x 720
  • ModelHD
  • ZvučniciDa
  • MikrofonUgrađen
  • Ostalo (Audio)Cortana support, AI noise canceling, SonicMaster
  • Slovni raspored tasteraYU
  • Numerički deo tastatureDa
  • Ostalo (Tastatura)Precision Touchpad, Chiclet
  • TipLitijum-jonska
  • Broj ćelija baterije3
  • Kapacitet baterije42Whr
  • Ostalo (Baterija)3S1P
  • Programi / Ekskluzivne aplikacije / ServisiMyASUS, GlideX
  • Dimenzije360.3mm x 232.5mm x 17.9mm
  • Masa1.63kg
  • Masa (raspon)1kg - 2kg
  • Opis bojeCool Silver
  • AC Adapter (punjač)Isporučuje se bez punjača
  • Podržane tehnologijeSplendid, Function key lock, WiFi SmartConnect, Fan Profile, TaskFirst, System diagnosis, Battery health charging, Live update, BIOS Booting User Password Protection
  • Standardi zaštite i izdržljivostiLaptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu

Veličina ekrana: 15.6 inča
Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080
Format rezolucije: Full HD
Tip panela: LED
Osvežavanje: 60Hz
Ostalo (Ekran): Anti-glare, 45% NTSC color gamut, TÜV Rheinland-certified, LED Backlit, 250 nita
Proizvođač procesora: AMD
Serija procesora: Ryzen 3000
Klasa procesora: AMD Ryzen 3
Model procesora: 30
Broj jezgara procesora: 4
Broj logičkih jezgara (niti): 8
Radni takt procesora: 2.4 GHz (4.1 GHz)
Keš memorija procesora: 6MB L3 cache
Memorija (RAM): 8GB
Tip memorije: LPDDR5
Integrisano: 8GB
SSD: 256GB
SSD interfejs: M.2 NVMe PCIe 3.0
Disk slotovi: 1x M.2 2280 PCIe 3.0 x2
Raspoloživi slotovi: 0
Optički uređaj: Bez optičkog uređaja
Tip grafičke: Integrisana
Grafika: AMD
Model grafike: Radeon Graphics
Tip grafičke memorije: Deljena
Reklamacioni period: 24 meseca
Wi-Fi verzija: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth verzija: 5.3
Ostale osobine: Triple band 1×1
HDMI priključci: 1x HDMI 1.4
Ukupno USB priključaka: 4
USB-A priključci: 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1), 1x USB 2.0
USB-C priključci: 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1)
Audio: 1x 3.5mm (Combo Audio Jack)
TPM: Da
Rezolucija: 720p
Snimanje videa: 1.280 x 720
Model: HD
Zvučnici: Da
Mikrofon: Ugrađen
Ostalo (Audio): Cortana support, AI noise canceling, SonicMaster
Slovni raspored tastera: YU
Numerički deo tastature: Da
Osvetljena tastatura: Jednobojno osvetljenje
Ostalo (Tastatura): Precision Touchpad, Chiclet
Tip: Litijum-jonska
Broj ćelija baterije: 3
Kapacitet baterije: 42Whr
Ostalo (Baterija): 3S1P
Operativni sistem: Bez operativnog sistema
Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi: MyASUS, GlideX
Materijal: Plastika
Dimenzije: 360.3mm x 232.5mm x 17.9mm
Masa: 1.63kg
Masa (raspon): 1kg – 2kg
Boja: Srebrna
Opis boje: Cool Silver
AC Adapter (punjač): Isporučuje se bez punjača
Podržane tehnologije: Splendid, Function key lock, WiFi SmartConnect, Fan Profile, TaskFirst, System diagnosis, Battery health charging, Live update, BIOS Booting User Password Protection
Standardi zaštite i izdržljivosti: Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu

ProizvođačAsus
UvoznikPrecizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
Garancija24 meseca
Marko P. ★★★★★15. mart 2026

Odličan TV, slika neverovatna. Neo QLED tehnologija je impresivna.

Ana S. ★★★★★2. feb 2026

Veoma zadovoljna. Jedina zamerka — komplikovan daljinski.

Slični proizvodi

Laptop LENOVO LOQ 15ARP10E DOS/15.6″ FHD/Ryzen 5-150/16GB/512GB/RTX3050/bklt srb/Siva
147.981,60 RSD
Nema na stanju
DELL 16 Plus 16 inch QHD+ 300nits Core Ultra 7 256V 16GB 512GB SSD Intel Arc Backlit FP Win11Pro laptop
195.613,89 RSD
Nema na stanju
Laptop ASUS TUF Gaming F16 FX607VJR-TU295 DOS/16″WUXGA144/Core 5 205H/16GB/512GB/3050 6GB/GLAN/backl
94.433,29 RSD
Unverzalni punjac za Laptop SR-100W
2.068,96 RSD
Nema na stanju
ASUS ROG Strix SCAR 18 G835LX-SA124X (18 inča 2.5K, Ultra 9 275HX, 64GB, SSD 2TB, GeForce RTX 5090, Win11 Pro) laptop + ROG ranac
662.749,11 RSD
Nema na stanju
Laptop ACER Aspire Lite AL15-46P NoOS/15.6″FHD IPS/Ryzen 3 5400U/8GB/512GB/srebrna
47.736,00 RSD
Nema na stanju
ACER Nitro V16 AI 16 inča Ryzen AI 5 340 16GB 512GB SSD GeForce RTX 4050
172.033,55 RSD
HP PSG Ranac HP 16″ Everyday 16 Odyssey/siva
3.303,72 RSD
Nema na stanju