★★★★★★(47 recenzija)
Šifra: 4711636531276
Laptop ASUS Vivobook Go 15 E1504FA-BQA5499 DOS/15.6″FHD IPS/Ryzen 3 30/8GB/256GB/bez punjaca/srebrna
50.132,59 RSD
Na stanju
Besplatna dostava — Isporuka za 1-3 radna dana
Povraćaj u roku od 14 dana
Sigurna kupovina
Garancija 2 god.
Brza dostava
- Šifra4711636531276
- BrandsAsus
- Rezolucija ekrana1920 x 1080 pix
- Čitač otiska prstaNe
- Osvetljena tastaturaDa
- Tip panelaIPS
- LANNe
- Ekran osetljiv na dodirNe
- Proizvođač procesoraAMD
- Dijagonala ekrana15.6"
- RAM memorija8 GB DDR5
- Operativni sistemFreeDOS
- OSbez operativnog sistema
- HDD / SSD256 GB SSD
- Materijal kućištaPlastika
- BojaSrebrna
- Težina1.63 kg
- Širina36.03 cm
- Visina23.25 cm
- Dužina1.79 cm
- Format rezolucijeFull HD
- Osvežavanje60Hz
- Ostalo (Ekran)Anti-glare, 45% NTSC color gamut, TÜV Rheinland-certified, LED Backlit, 250 nita
- Serija procesoraRyzen 3000
- Klasa procesoraAMD Ryzen 3
- Model procesora30
- Broj jezgara procesora4
- Broj logičkih jezgara (niti)8
- Radni takt procesora2.4 GHz (4.1 GHz)
- Keš memorija procesora6MB L3 cache
- Integrisano8GB
- SSD256GB
- SSD interfejsM.2 NVMe PCIe 3.0
- Disk slotovi1x M.2 2280 PCIe 3.0 x2
- Raspoloživi slotovi0
- Optički uređajBez optičkog uređaja
- Tip grafičkeIntegrisana
- GrafikaAMD
- Model grafikeRadeon Graphics
- Tip grafičke memorijeDeljena
- Reklamacioni period24 meseca
- Wi-Fi verzijaWi-Fi 6E (802.11ax)
- Bluetooth verzija5.3
- Ostale osobineTriple band 1x1
- HDMI priključci1x HDMI 1.4
- Ukupno USB priključaka4
- USB-A priključci1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1), 1x USB 2.0
- USB-C priključci2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1)
- Audio1x 3.5mm (Combo Audio Jack)
- TPMDa
- Rezolucija720p
- Snimanje videa1.280 x 720
- ModelHD
- ZvučniciDa
- MikrofonUgrađen
- Ostalo (Audio)Cortana support, AI noise canceling, SonicMaster
- Slovni raspored tasteraYU
- Numerički deo tastatureDa
- Ostalo (Tastatura)Precision Touchpad, Chiclet
- TipLitijum-jonska
- Broj ćelija baterije3
- Kapacitet baterije42Whr
- Ostalo (Baterija)3S1P
- Programi / Ekskluzivne aplikacije / ServisiMyASUS, GlideX
- Dimenzije360.3mm x 232.5mm x 17.9mm
- Masa1.63kg
- Masa (raspon)1kg - 2kg
- Opis bojeCool Silver
- AC Adapter (punjač)Isporučuje se bez punjača
- Podržane tehnologijeSplendid, Function key lock, WiFi SmartConnect, Fan Profile, TaskFirst, System diagnosis, Battery health charging, Live update, BIOS Booting User Password Protection
- Standardi zaštite i izdržljivostiLaptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu
| Veličina ekrana: | 15.6 inča |
| Rezolucija ekrana: | 1.920 x 1.080 |
| Format rezolucije: | Full HD |
| Tip panela: | LED |
| Osvežavanje: | 60Hz |
| Ostalo (Ekran): | Anti-glare, 45% NTSC color gamut, TÜV Rheinland-certified, LED Backlit, 250 nita |
| Proizvođač procesora: | AMD |
| Serija procesora: | Ryzen 3000 |
| Klasa procesora: | AMD Ryzen 3 |
| Model procesora: | 30 |
| Broj jezgara procesora: | 4 |
| Broj logičkih jezgara (niti): | 8 |
| Radni takt procesora: | 2.4 GHz (4.1 GHz) |
| Keš memorija procesora: | 6MB L3 cache |
| Memorija (RAM): | 8GB |
| Tip memorije: | LPDDR5 |
| Integrisano: | 8GB |
| SSD: | 256GB |
| SSD interfejs: | M.2 NVMe PCIe 3.0 |
| Disk slotovi: | 1x M.2 2280 PCIe 3.0 x2 |
| Raspoloživi slotovi: | 0 |
| Optički uređaj: | Bez optičkog uređaja |
| Tip grafičke: | Integrisana |
| Grafika: | AMD |
| Model grafike: | Radeon Graphics |
| Tip grafičke memorije: | Deljena |
| Reklamacioni period: | 24 meseca |
| Wi-Fi verzija: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth verzija: | 5.3 |
| Ostale osobine: | Triple band 1×1 |
| HDMI priključci: | 1x HDMI 1.4 |
| Ukupno USB priključaka: | 4 |
| USB-A priključci: | 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1), 1x USB 2.0 |
| USB-C priključci: | 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| Audio: | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| TPM: | Da |
| Rezolucija: | 720p |
| Snimanje videa: | 1.280 x 720 |
| Model: | HD |
| Zvučnici: | Da |
| Mikrofon: | Ugrađen |
| Ostalo (Audio): | Cortana support, AI noise canceling, SonicMaster |
| Slovni raspored tastera: | YU |
| Numerički deo tastature: | Da |
| Osvetljena tastatura: | Jednobojno osvetljenje |
| Ostalo (Tastatura): | Precision Touchpad, Chiclet |
| Tip: | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije: | 3 |
| Kapacitet baterije: | 42Whr |
| Ostalo (Baterija): | 3S1P |
| Operativni sistem: | Bez operativnog sistema |
| Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi: | MyASUS, GlideX |
| Materijal: | Plastika |
| Dimenzije: | 360.3mm x 232.5mm x 17.9mm |
| Masa: | 1.63kg |
| Masa (raspon): | 1kg – 2kg |
| Boja: | Srebrna |
| Opis boje: | Cool Silver |
| AC Adapter (punjač): | Isporučuje se bez punjača |
| Podržane tehnologije: | Splendid, Function key lock, WiFi SmartConnect, Fan Profile, TaskFirst, System diagnosis, Battery health charging, Live update, BIOS Booting User Password Protection |
| Standardi zaštite i izdržljivosti: | Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu |
ProizvođačAsus
UvoznikPrecizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
Garancija24 meseca
Marko P. ★★★★★15. mart 2026
Odličan TV, slika neverovatna. Neo QLED tehnologija je impresivna.
Ana S. ★★★★★2. feb 2026
Veoma zadovoljna. Jedina zamerka — komplikovan daljinski.
Slični proizvodi

DELL 16 Plus 16 inch QHD+ 300nits Core Ultra 7 256V 16GB 512GB SSD Intel Arc Backlit FP Win11Pro laptop
195.613,89 RSD

Laptop ASUS TUF Gaming F16 FX607VJR-TU295 DOS/16″WUXGA144/Core 5 205H/16GB/512GB/3050 6GB/GLAN/backl
94.433,29 RSD



















